Trustly

Trustly to szwedzka firma, która powstała w 2008 roku. Serwis umożliwia swoim użytkownikom płatności internetowe i inne nowoczesne rozwiązania dotyczące bezpośrednich transferów pieniężnych za pomocą sieci. Przy pomocy Trustly możliwe są przelewy pomiędzy innymi serwisami internetowymi – TransferWise i PayPal. Obecnie firma działa w 29 krajach europejskich, obsługując płatności ze wszystkich najpopularniejszych banków. Płatności bankowe w tym znanym serwisie są szybkie i bezproblemowe. Miliony użytkowników z całej Europy korzystają z tej formy płatności elektronicznej na co dzień bez większych trudności. Do użytkowania serwisu nie ma potrzeby rejestrowania się ani logowania. Wystarczy wybrać odpowiednią formę płatności na stronie, gdzie planuje się transakcję i postępować według schematu.

  • Wybranie banku i zalogowanie się.
  • Wybór rachunku, z którego chce się dokonać płatności.
  • Potwierdzenie płatności wybraną z banku formą autoryzacji.
  • Resztą zajmie się Trustly, a pieniądze wkrótce trafią do odbiorcy.

Trustly Kasyno

Trustly zabezpieczenia

Jeśli chodzi o internetowe transfery pieniężne, to każdy zadaje sobie pytanie, czy użytkowany serwis na pewno jest rzetelny, a pieniądze trafią do swojego miejsca przeznaczenia. Firma posiada szwedzką licencję, która reguluje jej działanie i zapewnia bezpieczne przelewy wszystkich użytkowników. Dodatkowo Trustly jest kontrolowane przez szwedzki Urząd Nadzoru Finansowego i musi stosować się do jego przepisów dotyczących realizacji płatności internetowych. Jeśli zdarzyłaby się sytuacja, że w wyniku błędu serwisu użytkownik zostanie poszkodowany i będzie narażony na straty finansowe, może liczyć na odpowiednią rekompensatę. Trustly stosuje wszystkie najważniejsze technologie zabezpieczające każdą płatność. Zgodnie z obecnymi wymogami każda transakcja musi przejść przez standardowe zabezpieczenia bankowe, które zawsze stoją na najwyższym poziomie. Dodatkowo serwis pośredniczący dokłada swoje metody zabezpieczeń, które zapewniają ich użytkownikom maksymalną możliwą ochronę.

Funkcje serwisu

Poruszając się w Internecie, bardzo często natrafiamy na ścianę w postaci braku możliwości zapłaty za produkt preferowaną formą płatności. Trustly wyszło naprzeciw wszystkim użytkownikom i stara się umożliwić im transakcje za pomocą banku, czy innych internetowych instytucji finansowych. Firma nieustannie poszukuje partnerów, którzy będą udostępniać możliwość płacenia z Trustly. Coraz częściej można spotkać tę popularną formę transakcji w największych serwisach internetowych.

Gracze internetowi pokochali ten sposób płatniczy, jako że bardzo często umożliwia zakupy w przeróżnych usługach z nimi związanymi. Kupowanie gier, przedmiotów w grze, a także doładowanie konta w serwisie z grami losowymi. Szybkie i bezpieczne transakcje okazały się strzałem w dziesiątkę i dzisiaj można spotkać popularną zieloną ikonę w bankowości wszystkich największych kasyn internetowych. Użytkownicy cenią Trustly za prostotę użytkowania. Większość serwisów internetowych wymaga rejestracji, zakładania konta i przelewania na nie pieniędzy. Tutaj natomiast mamy do czynienia z pośrednikiem pomiędzy preferowanym serwisem bankowości a klientem.

Podsumowanie

Nieustanie rozwijająca się firma zapewnia swoim odbiorcom coraz szerszy zakres usług. Dzięki rzetelności i szybkości zdobywa zaufanie coraz to nowych klientów, którzy prowadzą działalność internetową. Im więcej dostawców usług będzie korzystało z Trustly, tym lepiej dla klientów, którzy nie będą musieli głowić się, w jakiś sposób można dokonać płatności. Wystarczy, że ktoś posiada konto w banku lub jednym z popularnych internetowych serwisów bankowych. Płatności odbywają się w sposób natychmiastowy, bez żadnych zbędnych formalności. Autoryzacja płatności za pomocą banku zapewnia maksymalne możliwe zabezpieczenia. Tylko użytkownik zna kod, który jest potrzebny do realizacji transakcji.