Thunderkick

Thunderkick to stosunkowo młode studio produkujące gry dla kasyn online. Zostało założone w 2012 roku z misją usprawnienia doświadczeń płynących z rozgrywki w automatach do gier. Obecnie Firma posiada 2 biura – na Malcie i w Sztokholmie.

Thunderkick

Thunderkick działa na dwóch płaszczyznach w iGamingu:

  • produkcja gier dla kasyn internetowych
  • produkcja zdalnych serwerów do grania (Remote Gaming Serwer – RGS).

Firma już od pierwszych dni miała swoją misję i dążyła do niej bez względu na wszystko. Tworzyła unikatowe i nowatorskie rozwiązania, które wynoszą na wyższy poziom doznania płynące z zabawy w jej grach. Przy tak dużej konkurencji na rynku, już w 2012 roku należało wyznaczyć sobie osobną ścieżkę rozwoju, która pozwoli wypełnić luki w szczelnym już rynku gier kasynowych.

Wildjackpots200% do 200 PLN + 30 free spinów
Hojne bonusy
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
Nomini200% do 200 PLN
Atrakcyjne promocje
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
betsson100% do 500 PLN
Dużo gier
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja

Thunderkick posiada licencje z urzędów hazardowych w Wielkiej Brytanii i na Malcie, co pozwala na wytyczenie agresywnej ścieżki rozwoju w najbliższej przyszłości. Firma ceni sobie niezależność i będzie kontynuowała swoją strategię z 2012 roku, która przynosi nadzwyczajne rezultaty. Pracownicy zatrudnieni w studiach są prawdziwymi pasjonatami gier online i doskonale wiedzą, jaka powinna być gra z najwyższej półki. Dlatego dokładają wszelkich starań, aby wszystkie ich produkcje miały oryginalną mechanikę, ciekawą i dobrze zrealizowaną grafikę i ścieżkę audio spinającą wszystko w całość.

Produkty firmy Thunderkick

Pomimo tego, że jest to jedna z mniejszych firm, posiada już swoją renomę, a jej gry można ujrzeć w wielu szanowanych kasynach. Oprócz gier, Thunderkick zapewnia swoim klientom specjalne platformy, dzięki którym mogą oni usprawnić działanie gier.

Obecnie firma współpracuje z około 20 kasynami, które są znane na całym świecie i należą do największych grup oferujących rozgrywkę hazardową. Wśród nich można wyróżnić takie serwisy jak:

Jak widać firma Thunderkick zdobyła tak duże zaufanie odbiorców, że najwięksi gracze sektora hazardu online nawiązali z nią współpracę. Wszystko to jest związane z bardzo wysokimi ocenami jakości gier, które zarówno gracze, jak i eksperci wystawiają produkcjom pochodzącym ze studiów należących do Thunderkick.

Popularne automaty do gier

Każde szanowane studio wytycza swoją własną ścieżkę rozwoju i kroczy nią bez względu na wszystko. Jeśli graczom spodoba się konkretny styl, firma odnosi sukces. Przy tak dużej konkurencji Thunderkick musiało dokładnie określić swoje cele i nieustannie dążyć ku ich spełnieniu. W ciągu 7 lat pod logiem popularnego „T” wydano ponad 30 gier. Wśród nich wiele zyskało uznanie graczy na całym świecie dzięki swojej innowacyjności i dbałości o szczegóły. Gry, które można wyróżnić to:

  • Midas Golden Touch – przedstawiciel najpopularniejszego typu slotów. Pięć bębnów wyświetlających po 3 symbole, 15 linii wygrywających i kilka podstawowych funkcji bonusowych. Wszystko to zostało osadzone w popularnej tematyce starożytnej Grecji. Gra została całkowicie zoptymalizowana pod kątem urządzeń mobilnych, umożliwiając jednocześnie przystępną zabawę na komputerach osobistych, a także urządzeniach przenośnych.
  • Jaguar Temple – historia wykazała, że gracze uwielbiają produkcje osadzone w realiach żywcem wyjętych z filmów o popularnych poszukiwaczach przygód. Jaguar Temple umożliwia dołączenie do wyprawy do dżungli i odkrycie skarbów starożytnej świątyni jaguara. To bardzo solidny slot od Thunderkick, o formacie 3×5 z 20 liniami wygrywającymi. Twórcy zaimplementowali do rozgrywki rozwiązania znane graczom na całym świecie, a także jedno dodatkowe, które sprawi, że zabawa jest jeszcze bardziej intrygująca.
  • Pink Elephants – nowatorki automat, który wprowadza wiele zmian do rozgrywki, czyniąc ją niezwykle atrakcyjną. Gra posiada 6 bębnów wyświetlających symbole w 4 rzędach. Thunderkick zdecydował się na wprowadzenie licznych zmian do gry, które umożliwiają zdobycie prawdziwej fortuny, co udowodnił pewien gracz, któremu w 2018 roku udało się trafić wygraną o wysokości 288.000 monet.
  • Fruit Warp – przedstawiciel klasycznych owocówek, który został wykonany w niezwykle innowacyjny sposób. Trudno dostrzec tutaj bębny i rzędy z symbolami. Owoce są tutaj pozornie losowo porozrzucane po ekranie i mogą łączyć się nawet w 9-elementowe kombinacje. Bez wątpienia jest to jedna z ciekawszych pozycji od Thunderkick.

Thunderkick