Skrill Rapid

Firma została założona w 2001 roku i przez pierwsze 10 lat była znana jako Moneybookers. Nazwa ta do dzisiaj jest bardzo dobrze znana przede wszystkim użytkownikom związanym ze środowiskiem hazardowym. Moneybookers był jedną z podstawowych form płatności w serwisach tego typu. Proces zamieniania marki na Skrill trwał trzy lata. Obecnie serwis oferuje także dodatkowe funkcje jak Skrill Rapid oraz wiele innych. Obecnie obsługuje 40 walut z całego świata, oferując swoje usługi w ponad 200 krajach. Praktycznie cały świat może korzystać z funkcji Skrill Rapid. Oficjalnie serwis jest operowany z Wielkiej Brytanii, gdzie jest zarejestrowany i posiada specjalną licencję, która umożliwia mu działanie na terenie całej Unii Europejskiej. Wszelkie operacje Skrill (w tym Skrill Rapid i inne) są regulowane przez brytyjski urząd do spraw finansów – Financial Services Authority.

Skrill Rapid

Błyskawiczne transakcje

Wraz z rozwojem Internetu i związanych z nim technologii internetowa bankowość stała się niezwykle popularna. Skrill Rapid pozwala swoim użytkownikom na błyskawiczne płatności dokonywane bezpośrednio z konta bankowego bez wychodzenia ze strony, na której chce się wykonać transakcję.

Czym właściwie są natychmiastowe przelewy za pomocą Skrill Rapid?

Skrill Rapid pozwala na natychmiastowe płatności internetowe za pośrednictwem ponad 170 banków. Obecnie usługa jest dostępna dla ponad 200 milionów osób w samej tylko Europie. Transakcje trwają dosłownie sekundy. Użytkownik musi tylko potwierdzić płatność poprzez zalogowanie się do swojej bankowości internetowej. Zadowolone są dwie strony – sprzedawca usługi, który zapewnia ogromnej liczbie osób wygodną formę płatności oraz klienci, którzy cieszą się, ponieważ transakcja poprzez Skrill Rapid odbywa się bardzo intuicyjnie i przede wszystkim szybko. Pieniądze przesyłane są błyskawicznie i sprzedawca może od razu realizować zamówienie. Płatności Skrill Rapid można w bardzo prosty sposób połączyć z działaniem e-portfela Skrill i wielu innych funkcji, które jeszcze bardziej usprawnią działanie całego serwisu.Skrill rapid

Opłaty

Serwis e-portfel Skrill może pobierać dodatkowe opłaty za różne transakcje zgodnie z podanymi na stronie głównej wytycznymi. Firma zaznacza, że osoby opłacające strony hazardowe mogą zostać obciążone dodatkowymi opłatami, które w żaden sposób nie są związane ze Skrillem.

  • Wpłaty na konto w serwisie kosztują 1% kwoty.
  • Wypłaty kosztują 23,59 zł lub 7% w przypadku karty Visa.
  • Przelewy kosztują 1,45% (minimum 2,14 zł). Wyjątkiem są przelewy na konto bankowe, które są darmowe. Otrzymywanie pieniędzy także jest pozbawione opłat.
  • Skrill przy przewalutowaniu dodaje 3,99% prowizji do rynkowej wartości waluty.
  • Jeśli ktoś jest nieaktywny (nie loguje się i nie dokonuje płatności) na swoim koncie przez 12 miesięcy, zostanie obciążony opłatą w wysokości 5 euro za każdy kolejny miesiąc.
  • Kupowanie kryptowalut za pomocą euro i dolara jest obciążone kolejno 1,5% i 3% dodatkowych kosztów.

Skrill Rapid zabezpieczenia

Skrill Rapid to nie tylko jedna z najlepszych form płatności. Firma stosuje metody zabezpieczeń, które są zarówno skuteczne, jak i nie utrudniają użytkowania samej usługi. Dane żadnego użytkownika nie są udostępniane osobom trzecim. Do zarejestrowania się wystarczy adres e-mail i hasło. Dodatkowo wszelkie dane dotyczące płatności są zaszyfrowane za pomocą zaawansowanych systemów zabezpieczania danych – PCI-DSS Level 1. Dzięki temu dane są niemożliwe do odczytania, nawet kiedy ktoś je przechwyci. E-portfel Skrill i jego dodatkowe usługi, jak Skrill Rapid, są autoryzowane przez organizację Financial Conduct Authority.