Quickspin

Stosunkowo młoda firma, założona w 2011 roku przez Szwedów z siedzibami w Sztokholmie i na Malcie. Firma skupiła się na produkcji najwyższej jakości automatów dla platform internetowych, gdzie gra się za prawdziwe pieniądze. Quickspin to 90-osobowa ekipa, która celuje w zaawansowanego odbiorcę, który wymaga najlepszych jakościowo gier. Sami twórcy przyznają, że jako entuzjaści tego typu rozrywki – tworzą gry, w które sami chcieliby zagrać. Dzięki temu gracze wiedzą, że produkty Quickspin są tworzone przede wszystkim z myślą o tym, czego pragną oni sami.

Dzięki bardzo szybkiemu wzrostowi popularności marki, firma została kupiona w 2016 roku przez giganta sektora hazardu w Internecie – firmę Playtech. Wartość Quickspin wynosiła wtedy ponad 24 miliony euro. Od tego czasu działalność studia uległa niewielkiej zmianie, lecz nadal stara się celować w ten sam sektor z grami dla kasyn online. Do tej pory pod logiem Quickspin wydano 54 gry, z których 49 jest dostępnych na platformach mobilnych. W najbliższej przyszłości zaplanowano wydanie 13 kolejnych produkcji.

Jak widać Quickspin nie zamierza zwalniać, a nawet nabiera tempa pod skrzydłami Playtech. Sam fakt, że po przejęciu firma nie zmieniła swojej strategii, świadczy o tym, że włodarze uważają, że podąża właściwą drogą. Dzięki temu studio może w swoim tempie kontynuować swoją strategię rozwoju i zapewniać swoim fanom nowe, ciekawe i przede wszystkim bardzo dobrze dopracowane produkcje.

Wildjackpots200% do 200 PLN + 30 free spinów
Hojne bonusy
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
Nomini200% do 200 PLN
Atrakcyjne promocje
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
betsson100% do 500 PLN
Dużo gier
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja

Quickspin

Oferta firmy

Oprócz popularnych slotów, klienci Quickspin mogą otrzymać o wiele więcej produktów, które znacząco usprawniają zabawę w kasynie internetowym. Dalsza oferta skierowana jest przede wszystkim dla samych operatorów kasyn online, ale ma bardzo duży wpływ na przyjemność płynącą z zabawy. 

Quickspin Promote, to specjalne narzędzie, które umożliwia właścicielom kasyn implementowanie przeróżnych akcji promocyjnych, dzięki którym gracze mogą rywalizować ze sobą, by zdobywać dodatkowe nagrody pieniężne. 

W dodatku firma oferuje operatorom kasyn instalacje specjalnej platformy, dzięki której gracze uzyskają dostęp do całej biblioteki gier. 24 godzinna instalacja, 27 obsługiwanych języków i 50 walut, w których można się bawić – to tylko kilka z profitów, które zapewnia ta usługa.

Dzięki bardzo rozbudowanej polityce wspierania swoich klientów użytkownicy zawsze mogą liczyć na pełną optymalizację wszystkich produktów spod szyldu Quickspin. Każde kasyno otrzymuje swojego indywidualnego menedżera, który czuwa nad tym, aby wszystko przebiegało bez najmniejszych problemów.

Popularne gry

Każdy producent może pochwalić się jakimiś produktami, które uzyskały nadzwyczajne wyniki popularności. Pomimo tego, że Quickspin działa dopiero od 2011 roku zdążył wypracować sobie markę i stworzył gry, w które gracze zagrywają się przez lata. Oto kilka produkcji, które należą do najpopularniejszych z nich.

 

  • The Wild Chase – pościgi, duże pieniądze i piękne kobiety, to coś, co lubi każdy gracz. Szczególnie ten, który w realnym świecie próbuje trafić jakąś lukratywną nagrodę. Produkcja oferuje kilka ciekawych rozwiązań. Jednym z nich jest zablokowanie trafionych symboli z automatycznym darmowym rozlosowaniem nowych.
  • Phoenix Sun – kolejna nowatorska produkcja od Quickspin. Charakteryzuje się tym, że ze standardowego slota 5×3, może się zmienić w grę o formacie 5×6 z 7776 możliwościami trafienia kombinacji wygrywającej, co znacząco zmienia przebieg całej rozgrywki. Oczywiście sytuacja ta może mieć miejsce podczas trwania specjalnej rundy. Wszystko to sprawia, że Phoenix Sun jest wartą sprawdzenia produkcją, przy której każdy będzie się dobrze bawił. 
  • Joker Strike – bardzo prosta gra nawiązująca do klasycznych automatów, która zapewnia swoim odbiorcom dokładnie to, czego oczekują. Łatwej i przyjemnej rozgrywki o przejrzystych zasadach. Bardzo ciekawą funkcją w grze jest zastosowanie dwóch trybów rozrywki – normalnego i High Roller. W tym drugim trzeba się nastawić na o wiele wyższe kwoty zakładów, ale wygrane mogą być proporcjonalnie większe.
  • Sticky Bandits – popularny automat od Quickspin, który ma niestandardowy format – 5×5. Twórcy zaimplementowali do niego kilka standardowych rozwiązań, które zapewniają swoim odbiorcom masę emocji. Bawiąc się w Sticky Bandits, można mieć wrażenie, że cały czas dzieje się coś ważnego.

Quickspin