Playtech

Playtech to jedna z największych firm działających w sektorze hazardu internetowego. Zatrudnia około 5000 osób w 17 różnych krajach. Firma jest jednym z pionierów, którzy ukształtowali ten rodzaj zabawy w Internecie, a jej produkty nieustannie bawią ludzi na całym świecie.

Playtech posiada około 140 licencji z krajów całego globu, co pozwala im lokować swoje produkty praktycznie w każdym kasynie internetowym. Tak szeroko zakrojona polityka umożliwia zapewnienie bardzo kompleksowych usług dla graczy z całego świata. Jeśli tylko komuś spodobają się produkty od Playtech, nie ma żadnego problemu, znajdzie je praktycznie wszędzie.

Wildjackpots200% do 200 PLN + 30 free spinów
Hojne bonusy
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
Nomini200% do 200 PLN
Atrakcyjne promocje
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
betsson100% do 500 PLN
Dużo gier
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja

Playtech

Firma dostarcza swoim klientom potrzebnego oprogramowania, które ułatwia im zoptymalizowanie produkcji pod każdym kątem. Bez względu, czy dana platforma będzie działać w sektorze gamingu mobilnego, czy klasycznie poprzez przeglądarkę. Wszystkie gry pochodzące od Playtech mają odpowiednie zaplecze, które znacząco usprawnia pracę kasyn, a także doznania płynące z zabawy i graczy.

Historia firmy

Studio Playtech zostało założone pod koniec 1999 roku w Estonii przez doświadczonych programistów zajmujących się tworzeniem oprogramowania dla kasyn. Już 2 lata później uzyskało pierwszą licencję hazardową, co pozwoliło na silniejszą ekspansję firmy. W 2004 roku założono największą na świecie platformę pokerową iPoker. W 2006 roku Playtech osiągnął już taki poziom, że mógł śmiało wkroczyć na londyńską giełdę. O tego czasu firma nieustannie rośnie, zwiększając swoje biura i otwierając nowe na całym świecie. Dzisiaj studio jest jednym z największych graczy na rynku hazardu internetowego, a jego produkty są szanowane zarówno przez użytkowników, jak i kasyna internetowe dzięki najwyższej jakości wykonania, a także zaplecza, które umożliwia ich bezproblemowe lokowanie na różnych platformach.

Produkty Playtech

Firma zapewnia swoim klientom kompleksową obsługę i stara się wcelować we wszystkie ich wymagania. Dzięki temu kasyno może uzyskać produkty z praktycznie każdej dziedziny hazardu, niekiedy wykraczając nawet poza ramy ogólnie przyjętego hazardu.

Studio zapewnia swoim odbiorcom rozwiązania z zakresu sportu, a także tworzy oprogramowanie dla sportów wirtualnych i pokera. Ponadto serwisy hazardowe mogą liczyć na gry typu bingo, loterie i wiele innych.

Co ciekawe Playtech działa też w dziedzinie kasyn stacjonarnych, dla których tworzy oprogramowanie dla maszyn do gier o przeróżnych formach. Firma posiada tak ogromne doświadczenie, że jest w stanie zapewnić oprogramowanie najwyższych lotów działające na standardowych maszynach, tabletach lub ekranach w kasynach stacjonarnych.

Playtech zapewnia także usługi z zakresu kasyna na żywo. Firma posiada specjalne studia wyposażone w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, umożliwiające transmitowanie na żywo. Profesjonalni krupierzy obsługują każdego klienta i sprawnie przeprowadzają rozgrywkę. Dzięki kamerom rejestrującym obraz w najwyższej rozdzielczości odbiorca może poczuć się, jakby przebywał w prawdziwym kasynie.

Automaty online

To właśnie automaty do gier najbardziej odpowiadają za popularność firmy. Słynne logo można ujrzeć w prawie 700 różnych tytułach. Firma posiada 9 studiów, które produkują gry dla kasyn online. Nic więc dziwnego, że Playtech jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm iGamingu na świecie. Tak duża oferta produkcji siłą rzeczy musi dotrzeć do prawie każdego gracza kasyn online.

Oto kilka popularnych produkcji spod szyldu Playtech

  • Gladiator – produkcja na motywach głośnego filmu z Russelem Crowe w roli głównej. Gracz bierze czynny udział w igrzyskach gladiatorów, gdzie spotka wszystkie główne postacie z filmu. Twórcy dodali do produkcji kilka ciekawych rozwiązań, które umożliwiają zdobycie atrakcyjnych nagród na czele z jackpotem.
  • Buffalo Blitz – popularny automat z dzikimi zwierzętami w roli głównej. 6 bębnów wyświetlających po 4 symbole i 4096 możliwych zwycięskich kombinacji. Wszystko to jest spięte ze sobą przejrzystymi zasadami rozgrywki.
  • Seria Age of the Gods – twórcy zdecydowali się na stworzenie całej serii gier sygnowanych nazwą Age of the Gods. Wszystkie produkcje opowiadają historie innych postaci z mitologii greckiej. Gracz dostaje swobodę wyboru, spośród różnorodnych produkcji dziejących się w tym samym uniwersum. Twórcy do każdej z nich wprowadzili ciekawe rozwiązania, które zapewnią zabawę najwyższych lotów przez wiele godzin.

Playtech