Zbieraj osiągnięcia i odbieraj nagrody w kasynie Wazamba

Osiągnięcia lubią wszyscy. Nie wszyscy je kochają ze względu na ich trudną dostępność, ale jeśli uda się już jakieś zdobyć – każdy się cieszy. Dlatego wszystkie największe platformy do gier wideo wprowadzają system osiągnięć i nagród, które można za nie odbierać. Kasyno Wazamba zdecydowało się dołączyć do największych i przygotowało swoim użytkownikom niezwykle interesującą funkcję. Osiągnięcia pozwalają na czerpanie jeszcze większej przyjemności z rozgrywki, a ponadto oferują dodatkowe nagrody. Koło przyjemności samo się nakręca, sprawiając, że zabawa w Wazamba praktycznie nigdy się nie kończy.

Wazamba100% do 2.000 PLN + 200 free spinów
Ciekawe promocje
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj

Prezentacja osiągnięć w Wazamba

Pierwsze osiągnięcie zdobywa się już przy pierwszym logowaniu, żeby zobaczyć, jak to wszystko działa. Zakładka została bardzo ładnie zaprojektowana i użytkownik czuje się, jakby znajdował się w interesującej grze RPG. Wszystkie osiągnięcia zostały posegregowane według konkretnych kategorii i przyznają po jednej monecie za każde zrealizowane wyzwanie. Punkty można zdobywać za:

  • Aktywność na stronie – wymień monety w sklepie, zagraj w dowolną grę na urządzeniu mobilnym, dokonaj pierwszej wpłaty itd.
  • Wygrane w konkretnych grach – wykonaj przynajmniej 150 obrotów z zakładem wynoszącym minimum 0,3 euro w Moon Princess itp.
  • Rozegrane gry w wybranych grach – wykonaj przynajmniej 150 obrotów z zakładem wynoszącym minimum 0,3 euro w 9 Lions itp.
  • Twórcy nieustannie rozwijają swoją nową funkcję i w najbliższej przyszłości można spodziewać się znacznie więcej osiągnięć za różne działania na portalu. Jak widać wyżej, osiągnięcia nie mają wygórowanych wymagań i każdy użytkownik Wazamba z czasem samoczynnie odblokuje większość z odznak.
  • Zadaniem osiągnięć jest ukazanie wszystkich aspektów działania kasyna. Dlatego robiąc standardowe czynności w serwisie, jak wymienianie monet, czy granie na urządzeniu mobilnym, są nagradzane. W ten sposób twórcy są pewni, że większość użytkowników zapozna się z najciekawszymi aspektami działania serwisu i przy okazji zdobędą cenne monety, które można wymieniać na nagrody.Zbieraj osiągnięcia i odbieraj nagrody w kasynie Wazamba

Wymienianie złotych monet

Operator zadbał o to, żeby było co robić ze złotymi monetami, które cały czas się zdobywa. Stworzyli specjalny sklep z bonusami i innymi dodatkami, które można nabyć za konkretną liczbę złotych monet. Oto zestawienie z najciekawszymi nagrodami, które można kupić:

  • Środki bonusowe – bonusy pieniężne od 25 zł (10 monet) do 150 zł (40 monet).
  • Maska awatara – możliwość zmiany wyglądu awatara Wazamba na maskę nawiązującą do popularnych postaci świata popkultury (Predator, Piła, Obcy, Yoda itd.). Cena jednej maski waha się od 3 do 30 złotych monet.
  • Darmowe spiny – możliwość nabycia bezpłatnych obrotów w wybranych grach. Opcje są różne i można je kupować już od 5 darmowych spinów za 4 monety lub 20 obrotów za 10 monet.