Niezwykle interesujące promocje powitalne w Betsafe

W związku z tym, że Betsafe to jedna z najbardziej rozpoznawanych marek w dziedzinie hazardu internetowego, można się spodziewać, że ich promocja powitalna będzie nowatorska i interesująca dla większości graczy.

Popularny serwis tym razem oferuje swoim nowym użytkownikom aż 3 różne bonusy powitalne. Dzięki temu każdy może na własną rękę zdecydować o tym, w jaki sposób skorzysta z premii. Takie rozwiązanie to strzał w dziesiątkę, ponieważ daje swoim odbiorcom możliwość wyboru, a ludzie uwielbiają, gdy daje im się, chociaż namiastkę władzę.

Promocje różnią się od siebie w zależności od tego, ile gracz wpłacił w swoim pierwszym depozycie. Przekraczając kolejne, wyznaczone przez Betsafe, punkty z określonymi wpłatami, przechodzi się na kolejną ofertę, która jest o wiele lepsza od poprzedniej. Najbardziej wartościowa zapewnia aż 200 obrotów w grze Starburst.

Betsafe3.000 PLN bonus +
400 darmowe spiny

Częste promocje
Kasyno i zakłady
Zagraj Tutaj

Bonus powitalny w Betsafe

Promocja została podzielona na trzy części w taki sposób, aby każdy gracz mógł z niej skorzystać, nawet jeśli jego początkowy budżet jest stosunkowo niski. Wszystkie bonusy działają wyłącznie na slotach. W przypadku złamania tej zasady, Betsafe nie naliczy wymaganego obrotu potrzebnego do uzyskania darmowych spinów w każdej wersji bonusu.

Niezwykle interesujące promocje powitalne w Betsafe

  • A – gracz wpłaca i obraca w wybranych slotach 25 funtów, za co otrzymuje 25 spinów pieniężnych w grze Starburst.
  • B – gracz wpłaca i obraca w wybranych slotach 100 funtów, za co otrzymuje 100 spinów pieniężnych w grze Starburst.
  • C – gracz wpłaca i obraca w wybranych slotach 200 funtów, za co otrzymuje 200 spinów pieniężnych w grze Starburst.

Betsafe wybrał do swojej promocji takie produkcje jak: Starburst, Moonshine Riches, Jumanji, Book of Dead i Bonanza.

Oferty zostały skonstruowane w taki sposób, aby każdy mógł skorzystać przynajmniej z tej najsłabszej. Możliwość zagrania za 25 funtów, a następnie skorzystania z 25 obrotów może zapewnić użytkownikom bardzo przystępne nagrody, dzięki którym mogą bawić się przez wiele godzin, nie martwiąc się o kolejne wpłaty.

Warunki korzystania z promocji

Wszystkie promocje muszą posiadać swoje indywidualne warunki użytkowania, które regulują sposób, w jaki należy z nich korzystać. Dzięki temu Betsafe zabezpiecza się przed wszelkimi próbami nadużywania bonusu.

  • Gracz może skorzystać z promocji w ciągu pierwszych 14 dni od rejestracji.
  • Wygrane pochodzące z przyznanych spinów nie posiadają wymogu obrotu.
  • Z promocji nie mogą skorzystać użytkownicy, którzy dokonali płatności za pomocą Moneybookers, Skrill i Neteller.

Jak widać, warunki promocji posiadają niezwykle istotne wpisy, z którymi powinien zapoznać się każdy, aby uniknąć sytuacji, kiedy bonus nie zostanie przyznany. W skrajnych przypadkach złamania regulaminu, Betsafe może nawet zablokować konto gracza.