Milion darmowych spinów i promocje od depozytu w kasynie Betzest

Betzets to potężny serwis hazardowy, który reklamuje się hasłem „Król chwili”. Trudno nie zgodzić się z tym mottem, ponieważ zawszewarto trzymać rękę na pulsie i wykorzystać swoją chwilę. Tym razem zrealizowano interesującą promocję, wynoszącą w sumie aż milion darmowych spinów na nowym automacie Dark King Forbidden Riches oraz wysoki bonus od depozytu. Wszystko to będzie czekało na fanów gier losowych do końca listopada. Halloween w Betzest trwa aż miesiąc!

Prezentacja halloweenowej promocji Betzest

Główną atrakcją wydarzenia są darmowe spiny. Zasady ich przyznawania są bardzo proste. Jedyne, czego wymaga się od graczy to wpłacania symbolicznych kwot na swoje konto w kasynie. Betzest przyzna 10 darmowych spinów za każdy depozyt o wartości poniżej 100 euro oraz 20 bezpłatnych obrotów przy większych wpłatach. Każdy ma praktycznie nieograniczone możliwości – no chyba że milion zostanie przekroczony. Ograniczeniem jest czas. Wydarzenie kończy się 30 listopada i to jest ostatni dzień, w którym można otrzymać darmowe spiny w Dark King Forbidden Riches. Oto jak wygląda wzięcie udziału w halloweenowej promocji:

  • Zalogowanie/zarejestrowanie się w kasynie.
  • Wpłacenie przynajmniej 10 euro na swoje konto.
  • Zagranie na strasznym automacie do gier.
  • Odebranie 20 darmowych spinów kolejnego dnia w grze Dark King: Forbidden Riches.Milion darmowych spinów i promocje od depozytu w kasynie Betzest

Dodatkowo do końca października można odebrać Straszny bonus, który wynosi 50% od depozytu, aż do 666 euro. Premia tego typu zawsze stanowi miły dodatek, który warto wykorzystać. Jeśli ktoś chce otrzymać maksymalną kwotę premii, powinien zdeponować jej dwukrotność, czyli 1332 euro. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że mało kto może pozwolić sobie na taki depozyt i wiele osób zadowoli się mniejszą wpłatą. Jako że Betzest wymaga do aktywowania promocji minimalnej wpłaty na poziomie 10 euro – z pewnością każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Jeśli dodatkowo otrzyma darmowe spiny, to można się jeszcze bardziej cieszyć. Im więcej wszystkiego, tym lepiej.

Warunki użytkowania promocji

Przez skorzystaniem z promocji każdy powinien bezwzględnie zapoznać się z jej wymaganiami. W ten sposób dowie się o warunkach, które muszą zostać spełnione, żeby w 100% wykorzystać premię. Oto najważniejsze punkty regulaminu:

  • Darmowe spiny nie są objęte warunkiem obrotu.
  • Straszny Bonus jest objęty 45-krotnym warunkiem obrotu.
  • Depozyt kwalifikujący się do promocji musi zostać obrócony w kasynie przynajmniej 1 raz.
  • Przed wzięciem udziału w promocji, warto zapoznać się z listą wszystkich strasznych gier, które biorą w niej udział.
  • Kasyno zastrzega sobie możliwość anulowania promocji w dowolnym, wybranym przez siebie momencie.
  • Bonus podlega ogólnym warunkom korzystania z promocji Betzest.