Marsjański poniedziałek w AstralBet

AstralBet to interesujące kasyno internetowe o motywie kosmicznym. Wszystko w tym serwisie nawiązuje w jakiś sposób do wszechświata i jego uroków. Twórcy zapewniają swoim użytkownikom iście marsjański bonus powitalny (aż 3000 euro + 129 darmowych spinów) i liczne dodatkowe promocje. Po wykorzystaniu premii powitalnej przychodzi czas na dalsze promocje, dzięki którym użytkownicy kasyna mogą zawsze korzystać z bonusów. Tym razem zaprezentowano zajmującą ofertę, która nazywa się Marsjański Poniedziałek. Jak łatwo można się domyślić, premia dostępna jest w każdy poniedziałek. Oznacza to, że jeśli ktoś zapomniał ją odebrać lub wykorzystał tylko jej niewielką część, w następnym tygodniu może spróbować ponownie. Do zdobycia co tydzień jest bonus, wynoszący 50% od wpłaty, aż do 150 euro przy minimalnej wpłacie, wynoszącej 50 euro.

Prezentacja poniedziałkowej promocji AstralBet

Promocja nie różni się praktycznie niczym od standardowej premii od depozytu dla nowych użytkowników. Wysoki przelicznik kwoty bonusu, wynoszący aż 50% zapewnia, że nikt nie musi rozglądać się za innymi kasynami, ponieważ wszystko, czego potrzebuje, otrzyma w serwisie AstralBet. Poniedziałek Marsjański – bonus od depozytu, wynoszący 50% od wpłaty, aż do 150 euro Początek tygodnia zawsze bywa trudny, dzięki zastrzykowi darmowej gotówki można rozpocząć go z przytupem. Takie rozpoczęcie to tylko zwiastun tego, co będzie się działo przez resztę tygodnia. W końcu im bliżej weekendu tym lepiej.

Premia jest naliczana według wysokości wpłaty uiszczonej w dowolny poniedziałek i wynosi jej połowę. Oznacza to, że przykładowo za depozyt wynoszący 100 euro, gracz otrzyma dodatkowe 50 i może grać z użyciem 150 euro. Minimalna wpłata kwalifikująca się do promocji to 50 euro. Dlatego, jeśli ktoś wpłaci mniej pieniędzy, nie otrzyma w ogóle premii pieniężnej. Jednak dla fana gier losowych wpłata 50 euro w tygodniu nie powinna stanowić żadnego problemu i jeśli odpowiednio będzie zarządzał swoimi pieniędzmi, będzie mógł się nimi bawić do kolejnego poniedziałku.Marsjański poniedziałek w AstralBet

Warunki promocji

  • Oto najważniejsze punkty regulaminu promocji AstralBet, z którymi każdy powinien się bezwzględnie zapoznać:
  • Premię można odebrać wyłącznie w poniedziałek.
  • Bonus nie może być łączony z innymi ofertami promocyjnymi.
  • Z promocji można korzystać dwa razy w każdy poniedziałek.
  • Pieniądze objęte są 35-krotnym warunkiem obrotu, który tyczy się zarówno depozytu, jak i otrzymanego bonusu.
  • Maksymalny zakład zaliczający się do obrotu promocją nie może być większy niż 8 euro za pojedynczy zakład.

Podsumowanie o promocji AstralBet

Wszyscy fani gier losowych uwielbiają korzystać z promocji i ofert bonusowych. To zawsze dodatkowe pieniądze, które zapewniają więcej emocji. W końcu po to bawimy się w kasynach internetowych – żeby odczuwać tę ekscytację, kiedy uda się coś wygrać za prawdziwe pieniądze. AstralBet wyszło naprzeciw oczekiwaniom swoich odbiorców i zapewnia im niekończące się poniedziałkowe promocje.