Kupuj bonusy w Wazamba z wykorzystaniem wewnętrznej waluty

Kasyno Wazamba działa na rynku iGamingu już dobre kilka lat i w tym czasie zdążyło się dość dobrze zaaklimatyzować. Twórcom udało się osiągnąć wszystkie podstawowe założenia i skupili się na dostarczaniu oryginalnych rozwiązań. Sztandarowym tego przykładem będzie oryginalny sklep Wazamba, w którym płaci się wewnętrzną monetą kasyna. Cały program został zrealizowany w niezwykle interesujący sposób i z pewnością zainteresuje każdego fana gier losowych.

Wazamba100% do 2.000 PLN + 200 free spinów
Ciekawe promocje
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj

Prezentacja sklepu w Wazamba

Oprócz standardowych promocji i bonusów, które można odbierać za depozyty, w tym kasynie stworzono dodatkowy sklep, w którym walutą są zdobywane na różne sposoby monety. W sklepie można kupować przeróżne dodatki. Każe z nich mają określoną wartość – zarówno w monetach, jak i liczbie darmowych spinów, czy kwocie bonusu. Jeśli ktoś regularnie bawi się w kasynie Wazamba, z łatwością uzbiera monety na dowolną z atrakcji. Całość przypomina nieco programy lojalnościowe z innych kasyn, ale jest zrealizowana w o wiele przystępniejszy sposób. To już nie tylko żmudne gromadzenie punktów i wymienianie ich za symboliczne pieniądze. W tym przypadku wszystko zostało zrealizowane na o wiele przystępniejszym poziomie.Kupuj bonusy w Wazamba z wykorzystaniem wewnętrznej waluty

W sklepie można kupować:

  • Prawdziwe pieniądze – niczym w standardowym programie lojalnościowym. Użytkownik zbiera monety i wymienia na konkretną pulę pieniędzy.
  • Maski bohaterów – coś dla kolekcjonerów. Do zdobycia jest kilkadziesiąt masek, które kosztują od 3 do 10 monet.
  • Darmowe obroty na różnych automatach do gier – zawsze dostępnych jest kilkanaście ofert z darmowymi spinami na wybranych slotach. Gracz może wybrać, czy chce kupić 5, 10, czy 20 bezpłatnych obrotów, za które zapłaci kolejno 4, 7 i 10 monet.
  • Sklep zapewnia użytkownikom Wazamba bardzo dobre możliwości zabawy. Nie dość, że można odbierać liczne promocje od depozytu, to przy okazji zabawy zdobywa się monety, za które można wykupić dodatkowe promocje.

Zdobywanie monet Wazamba

Twórcy udostępnili kilka sposobów na zdobywanie monet w kasynie Wazamba. Im bardziej ktoś jest aktywny, tym więcej wewnętrznej waluty uda mu się zgromadzić. Standardowym, sposobem regularnego otrzymywania monet jest granie w kasynie. Za każde obrócone 1000 euro (lub równowartość w innej walucie) gracz otrzymuje 1 monetę. Dodatkowo 5% z każdego depozytu jest przeliczane na monety. Jeśli użytkownik regularnie bawi się w kasynie, to zdobywa osiągnięcia, za które także otrzymuje monety. Ostatnim sposobem jest udział w turniejach organizowanych przez Wazamba. W zależności od warunków wydarzenia użytkownik otrzymuje konkretną liczbę monet. Jedno jest pewne. Jeśli ktoś wykorzystuje pełnie możliwości kasyna, to bardzo szybko uzbiera odpowiednią liczbę monet, żeby regularnie wykupywać maski, darmowe spiny lub bonus pieniężny.