Drops & Wins – największy turniej na automatach już jest w kasynie Sloty

Wydarzenie Drops & Wins już od jakiegoś czasu elektryzuje cały świat iGamingu. Renomowane studio Pragmatic Play przy współpracy z największymi serwisami hazardowymi na świecie stworzyło największy turniej w historii kasyn internetowych. Pula nagród wynosi około 2.500.000 euro i tak naprawdę nie wiadomo czy kwota ta nie zostanie powiększona. Wydarzenie cieszy się ogromną popularnością i coraz więcej kasyn dołącza do zabawy. Jednym z nich jest Sloty, które od początku swojej działalności współpracuje z Pragmatic Play. To była tylko kwestia czasu, aż serwis umożliwi swoim użytkownikom zabawę przy tym wydarzeniu. Gracze pokochali Drops & Wins, ponieważ zapewnia ogromne możliwości i jeśli ktoś wejdzie na całego do wybranego etapu, to z pewnością uda mu się zdobyć przynajmniej jedną z wielu nagród w kasynie Sloty.

Sloty€ 1500 Bonus + 300 free spinów
Wysokie bonusy
Ciekawe promocje
Zagraj Tutaj

Przedstawienie turniejów Drops & Wins w kasynie Sloty

Liczby związane z turniejem z pewnością zrobią na każdym wrażenie. Obecnie turniej Pragmatic Play zapewnia najlepsze możliwości i raczej żadne inne wydarzenie nie może się z nim równać. Wygrane można zdobywać codziennie i raz w tygodniu. W ten sposób każdy może w dowolnej chwili dołączyć do wydarzenia i na pewno uda mu się wstrzelić przynajmniej w jedną z aktywnych opcji wydarzenia. Tygodniowa pula nagród to aż 62.500 euro. Dodatkowo można liczyć na codzienne nagrody. 7 osób odbiera codzienne dodatki pieniężne, przyznawane na zasadach losowych.Drops & Wins – największy turniej na automatach już jest w kasynie Sloty

Wartość codziennych nagród może się zmieniać w ciągu dnia. Zasady ich przyznawania są proste. W tym przypadku wszystko opiera się na całkowitej losowości. Nie ma tutaj znaczenia, czy ktoś osiąga ponadprzeciętne wyniki, czy pierwszy raz zakręcił bębnem – jeśli zostanie wylosowany, to może się nazwać szczęściarzem. Warto zwrócić uwagę na to, że wygrane na turniejach oraz z loterii od razu trafiają do ogólnego salda w Sloty, więc nie trzeba spełniać żadnych warunków związanych z ich obrotem. Gracz odbiera nagrodę i od razu może ją wypłacić albo zrobić cokolwiek innego.

Gry biorące udział w wydarzeniu kasyna Sloty

Warto pamiętać o tym, że wydarzenie Drops & Wins jest organizowane w kasynie Sloty przy współpracy z producentem gier Pragmatic Play i to wyłącznie przy jego grach można się bawić. Nie chodzi o wszystkie gry z biblioteki, a jedynie wybrane pozycje:

  • Wolf Gold
  • Mustang Gold
  • Sweet Bonanza
  • John Hunter and the Book of Tut
  • Great Rhino Megaways
  • John Hunter Scarab Queen
  • The Dog House
  • The Dog House Megaways
  • Wild West Gold.

Gry są znane I lubiane, więc udział w wydarzeniu Sloty jest cystą przyjemnością.