Dołącz do zabawy w kasynie Cadoola i zbieraj punkty programu lojalnościowego, bawiąc się w dowolny sposób

Programy lojalnościowe to niezwykle przystępne oferty, które nagradzają wszystkich graczy za zabawę w kasynie internetowym. Nieważne, w jaki sposób się ktoś bawi i czy aktywował konkretną promocję, program lojalnościowy nalicza punkty według obrotu wykonanego w grach. Dzięki temu zawsze można liczyć na ciekawe nagrody dostępne z wymiany punktów lojalnościowych na złotówki w kasynie Cadoola.

Punkty same się zliczają, a użytkownik nie musi się niczym przejmować. Wystarczy, że od czasu do czasu wejdzie w odpowiednią zakładkę umieszczoną na stronie Cadoola i sprawdzi, czy może już coś z nimi zrobić. Serwis dokładnie opisuje warunki wymiany punktów na złotówki, które przyjmują formę bonusu z wymogiem 35-krotnego obrotu.

Dzięki temu można otrzymać bonus pieniężny, którego się nie spodziewano. Nie ma nic przyjemniejszego od nieustannego otrzymywania punktów lojalnościowych tylko za zabawę przy slotach.

Cadoola100% do 2.000 PLN + 200 free spinów
Live Kasyno Cash Back 15%
Atrakcyjne promocje
Zagraj Tutaj

Jak wygląda program lojalnościowy Cadoola?

Jako że programy lojalnościowe są coraz bardziej popularne w serwisach hazardowych, większość osób doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak działają. Jeśli jednak ktoś dopiero rozpoczyna swoją przygodę z hazardem online w kasynie Cadoola, może zapoznać się z podstawowymi zasadami działania programu lojalnościowego. Dla zaznajomionych z tego rodzaju promocjami przydadzą się informacje na temat indywidualnych właściwości promocji jak kurs wymiany punktów i warunki korzystania z nich.

Kurs wymiany punktów na złotówki zależy od statusu konta gracza i prezentuje się następująco:

  • status Welcome – kurs wymiany 100 pkt na 4 zł,
  • status Classic – kurs wymiany 95 pkt na 4 zł,
  • Silver – kurs wymiany 90 pkt na 4 zł,
  • Gold – kurs wymiany 80 pkt na 4 zł,
  • Elite – kurs wymiany 70 pkt na 4 zł.

Jak bardzo łatwo zauważyć, im dłuższy staż gracza w kasynie Cadoola, tym lepsze warunki wymiany punktów. Dlatego opłaca się pozostać w tym serwisie jak najdłużej, aby zdobyć konto rangi Elite i wymieniać punkty po najbardziej przystępnym kursie.

Warunki korzystania z programu lojalnościowegoDołącz do zabawy w kasynie Cadoola i zbieraj punkty programu lojalnościowego, bawiąc się w dowolny sposób

Program lojalnościowy Cadoola, tak samo, jak każda inna promocja w serwisach hazardowych, posiada swoje warunki użytkowania.

  • FaAby otrzymać jeden punkt lojalnościowy, należy obrócić na automatach do gier 400 zł.
  • Punkty wymienione na bonus muszą zostać obrócone 35-krotnie, zanim będzie można je wypłacić.
  • Wymianę można przeprowadzić tylko w przypadku, kiedy na koncie gracza znajduje się przynajmniej 100 punktów lojalnościowych.
  • Jeśli punkty nie zostały wykorzystane przez 3 miesiące, zostają anulowane.

Warto także zapoznać się z listą gier z biblioteki Cadoola, które zostały wyłączone z promocji. Ponieważ obrót bonusem nie zostanie uznany podczas zabawy na tych tytułach.