Bonusy na różne dni tygodnia w Betzest

Betzest to jedno z największych kasyn internetowych działających w Europie. Twórcy portalu hazardowego już wielokrotnie udowadniali, że chcą zapewniać swoim odbiorcom jak najlepsze warunki do zabawy. W końcu konkurencja jest tak duża, że jeśli ktoś inny zapewni lepsze promocje i możliwości, to gracze zwyczajnie przeniosą się na inne kasyna. Ostatnio w Betzest pojawiły się nowe oferty, które uzupełniają wszelkie luki w kalendarzu z promocjami. Fani gier hazardowych otrzymali dodatkowe 3 promocje na konkretne dni tygodnia. Oferty odnawiają się co tydzień, więc nawet, jeśli ktoś w danym dniu nie wykorzysta swojej szansy, to zawsze może to zrobić w kolejnym tygodniu.

Coś na wtorek w Betzest

Promocja zapewniająca 100 darmowych spinów przy dowolnym depozycie. W ciągu roku można zdobyć nawet ponad 5000 bezpłatnych obrotów. Jeśli wpłaci się 20 euro lub więcej, użytkownik otrzyma dodatkowy bonus pieniężny wynoszący 50% depozytu. Darmowe spiny można wykorzystać w grach:Bonusy na różne dni tygodnia w Betzest

  • The Wolf’s Bane,
  • Divine Fortune Megaways,
  • Twin Spin Megaways.
  • Środa w Vegas

Promocja kojarzona w Vegas startuje w każdą środę. Do odebrania jest bonus bez depozytu o wartości 5 euro. Warunkiem jest udokumentowana wpłata do Betzest w danym miesiącu. Dodatkowo przygotowano reload bonus w wysokości 50% od wpłaty, aż do 100 euro. Dzięki temu nawet wtedy, kiedy gracz nie zakwalifikuje się do promocji, to może aktywować bonus i w następną środę może próbować odebrać bonus bez depozytu.

Nudny Czwartek

W każdy czwartek można aktywować wysoki bonus pieniężny i odebrać 100 darmowych spinów. Bezpłatne obroty w Betzest można odebrać tylko wtedy, kiedy dokonało się wpłaty w obecnym lub poprzednim tygodniu. Można je wykorzystać na następujących automatach do gier:

  • Jackpot 6000,
  • Trollpot 5000,
  • Riches of Midgard: Land and Expand,
  • Rome: The Golden Age.

Dodatkowo istnieje możliwość odebrania wysokiego bonusu pieniężnego, który ma 60% przelicznik wpłaty. Minimalna wpłata kwalifikująca się do promocji to 50 euro. Maksymalna kwota premii to 300 euro, które otrzymuje się w przypadku wpłacenie 500 euro do kasyna w czwartek.

Coś na piątek

Weekend można rozpocząć z kolejnym bonusem od depozytu. Tym razem Betzest oferuje 50% od depozytu, aż do 100 euro + dodatkowe 80 darmowych spinów w grze Vegas Night Life. Warunkiem wzięcia udziału w promocji jest zdeponowanie przynajmniej 50 euro.

Warunki promocji

Każda z promocji w Betzest charakteryzuje się innymi warunkami. Dlatego przed wzięciem udziału w dowolnym wydarzeniu zawsze należy dokładnie zapoznać się w wymaganiami. Szczególną uwagę warto zwracać na wymóg obrotu, który może się różnić w każdej promocji. Dodatkowo kasyno zastrzega sobie możliwość zmiany warunków oferty. Dlatego zawsze powinno się przejrzeć regulamin promocji.