Bonus 200% od depozytu w Betsson

Betsson to obecnie jedna z największych marek hazardowych w sektorze iGamingu. Portal zapewnia kompleksową ofertę hazardową i umożliwia swoim użytkownikom nieustanną zabawę z wykorzystaniem promocji. Dodatkowo nowi gracze mogą liczyć na niezwykle interesującą ofertę powitalną. Do zdobycia jest 550 zł i 200 darmowych spinów. Na pierwszy rzut oka bonusy wydaje się niewielki? W kilka chwil udowodnimy, że to jedna z najlepszych promocji na rynku, skierowanych dla użytkowników z Polski.

betsson100% do 500 PLN
Dużo gier
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj

Dlaczego promocja w Betsson wyróżnia się na tle innych ofert?

Jeśli ktoś interesuje się hazardem w sieci, z pewnością już domyślił się, o co może chodzić. To warunki promocji – serce każdego bonusu. Nieoficjalnie mówi się, że to w regulaminie znajdują się zapisy świadczące od rzeczywistej wartości promocji. I trudno się z tym nie zgodzić. Szczególnie w Polsce, gdzie mało który gracz może pozwolić na ogromne wpłaty przekraczające niekiedy 1000 zł. Betsson doskonale zdaje sobie z tego sprawę i zdecydowało się na prowadzenie nieco mniejszej promocji, ale na bardzo dobrych warunkach. Użytkownicy mogą odebrać aż 550 zł i 200 darmowych spinów. Żeby je otrzymać, należy wypełnić następujące kroki:

  • Zarejestrowanie konta w serwisie Betsson.
  • Wpłacenie pierwszych pieniędzy na swoje konto w kasynie (nie mniej niż 40 zł).
  • Odebranie promocji wynoszącej od 80 do 500 zł w standardowym kasynie plus dodatku w postaci 200 darmowych spinów w Gonzo’s Quest oraz 50 zł w kasynie na żywo.

Bonus wynosi 200% od wpłaty, co oznacza, że jeśli ktoś chce otrzymać maksymalną wartość premii, musi wpłacić 250 zł. Taka kwota znajduje się w zasięgu statystycznego Polaka i z pewnością usatysfakcjonuje każdego fana gier losowych. Minimalna wpłata to 40 zł i przy spełnieniu tego warunku, Betsson przyznaje dodatki w postaci 200 spinów oraz 50 zł w kasynie na żywo. Dzięki temu rzeczywista wartość promocji jeszcze bardziej wzrasta.Bonus 200% od depozytu w Betsson

Warunki korzystania z promocji

Promocja została objęta konkretnymi warunkami promocji, z którymi powinien się zapoznać praktycznie każdy użytkownik Betsson:

  • Otrzymane pieniądze będą w postaci bonusu z 35-krotnym warunkiem obrotu. Dopiero potem będzie można go wypłacać lub użytkować w dowolny sposób na całym serwisie Betsson.
  • Otrzymane darmowe spiny są ważne przez 7 dni od momentu dodania ich do konta użytkownika.
  • Wygrane z darmowych spinów są przyznawane jako bonus pieniężny z warunkiem 25-krotnego obrotu w ciągu 3 dni.
  • Betsson zastrzega sobie prawo do zmian, a nawet wyłączenia promocji w dowolnym momencie.
  • Bonus jest skierowany przede wszystkim na automaty do gier. Można się bawić w innych produkcjach, ale obrót w taki przypadku będzie naliczany w mniejszym stopniu.