Betsson wystartowało z nową promocją powitalną dla użytkowników kasyna internetowego!

Betsson to jeden z największych serwisów internetowych, od wielu lat zapewniający swoim odbiorcom najwyższą jakość usług wraz z promocjami. Tym razem postawiono na zmianę bonusu powitalnego na nowy, który pozwala użytkownikom na skorzystanie z innych niż dotychczas funkcji serwisu.

Do dyspozycji graczy oddano bonus, który może wynieść aż 500 zł plus 50 darmowych spinów w grze Mega Fortune Dreams. Oznacza to, że użytkownik nie tylko otrzymuje bonusowe pieniądze od kasyna Betsson, którymi można bawić się przez długi czas, ale także aż 50 spinów, które są pewnego rodzaju zapewnieniem wysokich wygranych.

Tak wysoki bonus powitalny jest jednym z najlepszych rozwiązań dla graczy z Polski na rynku hazardu online. Nie ma się co dziwić, skoro oferta pochodzi od kasyna należącego do grupy Betsson Malta Limited., czyli jednej z najbardziej poważanych firm działających w sektorze hazardu online.

betsson100% do 500 PLN
Dużo gier
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj

Bonus powitalny w kasynie Betsson

Użytkownicy na start otrzymują szansę zabawy nawet z tysiącem złotych i 50 darmowymi obrotami w Mega Fortune Dreams. W jaki sposób można uzyskać aż tak dużo pieniędzy? Wszystko zostało zrealizowane w przystępny dla graczy sposób.

Promocja wynosi 100% od wpłaty, aż do 500 zł. Oznacza to, że na Betsson można bawić się, używając 1000 zł już od pierwszych chwil, wpłacając jedynie połowę z tej kwoty. Oczywiście, jeśli ktoś nie może pozwolić sobie na tak dużą wpłatę, śmiało może deponować mniejsze kwoty, o ile przewyższą minimalną wartość kwalifikującą się do promocji (40 zł).

Promocja w uproszczeniu

100% od wpłaty, aż do 500 złotych. Minimalna kwota wpłaty kwalifikująca się do uznania premii to 40 zł.

W celu otrzymania dodatkowej premii od Betsson w postaci 50 darmowych spinów w grze Mega Fortune Dreams, należy dokonać następną wpłatę, wynoszącą przynajmniej 40 zł.

Wygrane z darmowych spinów zostają uznane jako bonus i podlegają takim samym warunkom obrotu jak główna promocja powitalna.

Warunki korzystania z promocji betsson

Wszystkie promocje posiadają swoje indywidualne warunki użytkowania, które mają na celu zminimalizowanie szans na ich nieuczciwe użytkowanie. Tak samo jest w przypadku nowej promocji powitalnej Betsson. Oto kilka najważniejszych punktów regulaminu, do których należy się bezwzględnie stosować. W przeciwnym wypadku graczowi grozi anulowanie promocji, a nawet zablokowanie konta.

  • Kwota bonusowa podlega 35-krotnemu obrotowi, zanim będzie można ją wypłacić.
  • Warunek obrotu musi zostać spełniony w ciągu 30 dni. W przypadku, kiedy ktoś nie zdąży, pozostała kwota premii zostanie anulowana.
  • Obrót nie jest naliczany w takim samym stopniu we wszystkich grach kasynowych. Gry inne niż sloty są liczone w mniejszym stopniu i może okazać się, że taki proceder się całkowicie nie opłaca.