Arena promocji w kasynie Wild Jackpots

Rywalizacja zawsze napędza ludzi do działania. Rozgrywki pokerowe z innymi graczami, turnieje na slotach, gdzie wyłania się najlepszego gracza. To wszystko bardzo mocno oddziałuje na każdego użytkownika. W końcu wszyscy chcą być najlepsi w tym, co robią – nawet jeśli tego nie wiedzą. Wild Jackpots przygotowało coś oryginalnego, czego wcześniej nie było na żadnym portalu – bitwy promocji. To użytkownicy wybierają, która premia bardziej im odpowiada i przechylają szalę na daną stronę. Tym razem to nie użytkownicy rywalizują, a promocje, które dodatkowo zapewniają im różnorodne korzyści. Mogą to być bonusy od depozytu, darmowe spiny, czy co tylko uda się twórcom wymyślić. Zasada jest prosta – promocje muszą być na tyle ciekawe, żeby spodobały się użytkownikom.Arena promocji w kasynie Wild Jackpots

Prezentacja Areny Promocji w Wild Jackpots

Żeby przejść do miejsca akcji, należy kliknąć zakładkę „Arena Promocji” znajdującą się w menu się po lewej stronie portalu Wild Jackpots. Następnie otworzy się okno z dwoma opcjami i czasem do końca bitwy. Opcje nieustannie się zmieniają. Dlatego, jeśli komuś wybrana oferta nie pasuje, może poczekać do następnego dnia i spróbować jeszcze raz. W momencie pisania tego tekstu dostępne są następujące możliwości:

  • 200% bezpłatnych obrotów przy wpłacie minimalnej 25 euro.
  • 35 bezpłatnych obrotów na automacie za depozyt wynoszący przynajmniej 20 euro.

Jak widać, promocje są raczej niewielkie, ale nie można oczekiwać cudów od ofert zmienianych praktycznie codziennie. Dodatkowo każdy użytkownik ma wgląd w to, jak radzi sobie dana premia. Na ofercie znajduje się pięciogwiazdkowa ocena, opierająca się na wyborach użytkowników. W ten sposób można przekonać się, która oferta Wild Jackpots jest bardziej atrakcyjna dla większości osób, a która nie. Z pewnością pomoże to w wyborze osobom, które nie są zaznajomione z regułami przyznawania bonusów i wolą skupić się na zabawie. Jeśli ktoś przegapi wybraną bitwę, to nic się nie dzieje, ponieważ kiedy tylko licznik dobije do końca, do walki stają 2 kolejne promocje. Kto wie, być może będą jeszcze atrakcyjniejsze.

Regulamin wydarzenia w Wild Jackpots

Wszystkie bonusy zostały objęte ogólnymi warunkami użytkowania, z którymi warto się zapoznać przed dokonaniem pierwszego wyboru. Oto najważniejsze punkty regulaminu:

  • Każda bitwa jest dostępna przez 24 godziny.
  • Żeby skorzystać z promocji, należy wpłacić przynajmniej 25 euro na swoje konto.
  • Z promocji można korzystać wielokrotnie (do 10 razy), ale maksymalna wartość przyznanych spinów to 500.
  • Pieniądze bonusowe muszą zostać obrócone 35-krotnie, zanim będzie można je wypłacić.
  • Maksymalny zakład z użyciem bonusu nie może przekroczyć 8 euro oraz 20% ogólnej kwoty przyznanej premii.