50 darmowych spinów do odebrania co tydzień w kasynie Nomini

Wszyscy uwielbiają darmowe spiny. Zarówno gracze, jak i kasyna internetowe. Te promocje stały się głównym motorem napędowym kampanii promocyjnych wszystkich serwisów hazardowych. Nie ma się co dziwić – w końcu internetowe salony gier dostarczają to, czego oczekują od nich odbiorcy. Skoro darmowe spiny to ulubiona forma promocji większości fanów automatów do gier to Nomini dostarcza im ich odpowiednią liczbę. Co tydzień można skorzystać z reload bonusu, który zapewnia aż 50 darmowych spinów na automatach do gier. Promocja tego typu zapewnia, że każdego tygodnia odbiera się całkowicie inną ofertę. W końcu automaty do gier zawsze zapewniają losowe wyniki i nigdy nie wiadomo, co może się tym razem przytrafić. Jednym razem 50 darmowych obrotów w kasynie Nomini dostarczy bonusu o wysokości około 20 zł, a innym razem maksymalną wartość wygranych.

Nomini200% do 200 PLN
Atrakcyjne promocje
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj

Skorzystanie z cotygodniowych darmowych spinów w Nomini

Żeby wziąć udział w promocji, należy postępować według kilku prostych kroków (jako że jest to już dalsza promocja, założymy, że potencjalny użytkownik posiada już zarejestrowane konto): Zalogowanie się na swoim koncie w kasynie. Wpłacenie minimalnej kwoty, kwalifikującej się do promocji (80 zł). Przejście do zakładki „Promocje” i wybranie promocji 50 Darmowych Obrotów. Zapoznanie się z regulaminem promocji. Skontaktowanie się z działem obsługi klienta za pomocą czatu na żywo, żeby poprosić o aktywację bonusu. Po wypełnieniu powyższych kroków należy oczekiwać aktywowania darmowych spinów w ciągu najbliższej doby. Najczęściej obroty pojawiają się na koncie użytkownika już po kilku chwilach.50 darmowych spinów do odebrania co tydzień w kasynie Nomini

Regulamin promocji

Żeby promocja zapewniała rzetelne usługi i uniemożliwiała jej nadużywanie, musi zostać objęta konkretnymi warunkami użytkowania i regulaminem. Dlatego każdy potencjalny użytkownik promocji powinien najpierw zapoznać się z jego zawartością. Oto najważniejsze punkty regulaminu promocji:

  • Minimalny depozyt uprawniający do skorzystania z promocji to 80 zł.
  • Bonus nie może być łączony w innymi promocjami.
  • Premię można uzyskać wyłącznie po skontaktowaniu się z obsługą klienta.
  • Darmowe spiny zostaną przyznane na konkretną grę z minimalną wartością obrotu.
  • Wygrane z darmowych spinów zostaną przyznane w formie bonusu z 40-krotnym wymogiem obrotu.
  • Maksymalny dozwolony zakład z wykorzystaniem wygranych pieniędzy to 20 zł.
  • Bonus powinien zostać wykorzystany na automatach do gier. W przypadku innych zabaw obrót będzie naliczany w mniejszym stopniu lub w ogóle.
  • Przed wzięciem udziału w promocji warto zapoznać się także ze wszystkimi grami, które zostały zabronione do użycia w promocji. Złamanie postanowień regulaminu grozi anulowaniem samej promocji, jak i wygranych z nią związanych.