3540 zł do odebrania w kasynie Cadoola

Wysoki bonus powitalny to podstawa każdego kasyna internetowego. Rynek iGamingu wyewoluował do tego stopnia, że jeżeli ktoś chce zaistnieć, musi zapewnić swoim użytkownikom możliwie najlepszą ofertę powitalną. Operator kasyna Cadoola zdecydował się iść na całość. Każdy nowy użytkownik może odebrać premie, których suma wynosi aż 3540 zł. Oczywiście nie każdy gracz przyjmie pełną kwotę. Mało tego – zważając na realia polskie, będzie dobrze, jeśli ktoś odbierze 1000 zł. Mimo wszystko oferta została przygotowana w taki sposób, że gracze mają aż 4 podejścia, na podjęcie odpowiedniej decyzji.

Cadoola100% do 2.000 PLN + 200 free spinów
Live Kasyno Cash Back 15%
Atrakcyjne promocje
Zagraj Tutaj

Prezentacja promocji powitalnej kasyna Cadoola

Oferta jest skierowana dla wszystkich osób, które właśnie zarejestrowały nowe konto w kasynie. Przy pierwszym logowaniu każdy zostaje poproszony o pierwszą wpłatę i odbiór pierwszej z czterech premii. Możliwość podzielenia promocji na aż cztery części sprawia, że jest ona o wiele łatwiejsza w odbiorze. Użytkownik może wpłacić symboliczną pierwszą wpłatę, żeby odebrać bonus numer jeden. Następnie może przekonać się o walorach kasyna i kolejne depozyty nie są już taką niewiadomą, a gracz może zdecydować się na o wiele wyższe kwoty, za to otrzyma przynajmniej taki sam bonus.
Oto jak prezentują się kolejne bonusy oferty powitalnej Cadoola:

  • 120% od depozytu, aż do 1050 zł + 100 darmowych spinów.
  • 110% od depozytu, aż do 990 zł.
  • 100% od depozytu, aż do 450 zł + 150 darmowych spinów.
  • 120% od depozytu, aż do 1050 zł.

Warto zwrócić uwagę na to, że pierwszy i trzeci depozyt, zapewniają dodatkowe darmowe spiny. To bardzo dobry pomysł, ponieważ już przy pierwszym depozycie użytkownik otrzymuje 100 zakręceń, które tak naprawdę nigdy nie wiadomo, jakie nagrody zapewnią. W tym przypadku może to być bardzo mała wygrana, ale także ogromna, dzięki trafieniu jakiegoś wysokiego wyniku. Oczywiście wygrane pieniądze są przyznawane w formie bonusu i muszą zostać obrócone konkretną liczbę razy.3540 zł do odebrania w kasynie Cadoola

Warunki korzystania z promocji

Promocja została objęta warunkami użytkowania i każdy użytkownik powinien się z nimi zapoznać. Oto najważniejsze punkty regulaminu, które mają największy wpływ na wartość promocji:

  • Minimalna kwota wpłaty kwalifikująca się do promocji to 80 zł. Darmowe spiny są przyznawane w różnych pakietach zależnych od wysokości depozytu. Progi kolejno wynoszą: 80, 200, 450 zł.
  • Darmowe spiny za pierwszy depozyt są przeznaczone na automat Ancient Egypt.
  • Bezpłatne spiny za trzeci depozyt są przeznaczone na slot Fire Strike.
  • Maksymalna stawka pieniędzmi bonusowymi wynosi 20 zł.
  • Bonus musi zostać 35-ktornie obrócony i 40-krotnie w przypadku wygranych z darmowych spinów.