Ecopayz

Serwis internetowy ecoPayz został założony w 2000 roku i od wtedy nieprzerwanie udostępnia swoje usługi firmom i osobom fizycznym. Obecnie działa w 159 krajach i umożliwia transakcje pieniężne w 45 najpopularniejszych na świecie walutach. Użytkownicy pokochali ten serwis za bezpieczne i anonimowe transakcje.

Ecopayz

EcoPayz zabezpieczenia

Serwis korzysta z najnowszych technologii, by zabezpieczyć każdą transakcję pieniężną. Dane osobowe oraz te dotyczące transakcji i ich metod nie są nikomu udostępniane. EcoPayz to bezpieczny i bardzo szybki sposób płatności internetowej, który korzysta ze wszystkich najnowszych rozwiązań dotyczących zabezpieczeń w Internecie. Utrzymywanie swoich użytkowników w anonimowości jest priorytetem dla tej firmy. Każdy udostępnia swoim kontrahentom tyle danych, ile chce i musi, nic ponadto. Korzystając z ecoPayz można być pewnym, że potencjalna ochrona przed wirusami, atakami hakerskimi i złośliwymi programami mającymi na celu wykradzenie ważnych danych stoi na najwyższym poziomie.

Wszystkie transakcje są automatycznie szyfrowane za pomocą najnowocześniejszych 256-bitowych protokołów Transport Layer Security lub w zależności od obsługiwanej przeglądarki Secure Sockets Layer. Dodatkowo wszelkie wewnętrzne serwery, na których znajdują się dane użytkowników ecoPayz znajdują się z dala od innych sprzętów. Wszystko po to, aby maksymalnie zabezpieczyć dane swoich klientów zarówno w sieci, jak i w siedzibie firmy. Wszystkie rozwiązania dotyczące bezpieczeństwa użytkowania serwisu są regulowane przez standardy Payment Card Industry oraz Data Security Standards. Cała działalność ecoPayz jest także autoryzowana przez Financial Conduct Authority. Organizacja ta nieustannie czuwa nad bezpieczeństwem danych wszystkich użytkowników i kontroluje wszelkie zmiany, zachodzące w tym popularnym serwisie płatniczym.Ecopayz

Opłaty dotyczące prowadzenie konta i płatności

Serwis obsługuje ponad 40 walut z całego świata, co bardzo ułatwia transakcje międzynarodowe. Waluty można swobodnie przewalutować z prowizją wynoszącą od 2.99% do 1.25% (w zależności od statusu zarejestrowanego konta). Każdy użytkownik może zarejestrować swoje konto całkowicie za darmo w jednej z pięciu opcji konta: Classic, Silver, Gold, Platinum, VIP. Standardowe wpłaty na konto w ecoPayz mogą być obłożone prowizją wynoszącą 0-7% kwoty w zależności od banku, kraju i miejsca zamieszkania. Wpłaty za pomocą kart kredytowych są obłożone prowizją wynoszącą 1,69-2,9% a te wykonane za pomocą ecoVoucher 0-2,9%. Wszystkie wersje konta mają w tym przypadku taką samą prowizję.

Wszystkie wpłaty za pomocą codePayz a także przy użyciu waluty alternatywnej są darmowe bez względu na status konta. Wypłaty z serwisu są obłożone prowizją wynoszącą od 25-43, 20 zł dla kont Silver, Gold i Platinum. Jeżeli chodzi o konto VIP, to prowizja wynosi od 12,53 do 30,23 zł. Niestety z konta typu Classic wypłaty na konto bankowe są niemożliwe. Bardzo ważna dla każdego użytkownika jest prowizja od przewalutowania pieniędzy. W przypadku konta Classic i Silver wartość ta wynosi 2,99%. Jeśli chodzi o Gold i Platinum – 1,49%, a dla konta VIP – 1,25%. Koszty utrzymania konta w ecoPayz są naliczane tylko w przypadku braku jakiejkolwiek aktywności finansowej w ciągu roku. Każdy typ konta w tym przypadku zostaje obciążony kwotą w wysokości 6,48 zł za każdy kolejny miesiąc braku aktywności.

Ogólne wrażenia

Serwis ecoPayz charakteryzuje się bardzo profesjonalnym podejściem do każdego użytkownika. Stosuje najnowocześniejsze zabezpieczenia dla płatności kasyna internetowych. Na stronie można znaleźć dokładne zestawienie wszelkich opłat za użytkowanie konta, a wszystkie najważniejsze pytania zostały zawarte w obszernym FAQ. W ecoPayz na pewno każdy odnajdzie się bez większego problemu.