Zeus God of Thunder

Jak sama nazwa wskazuje, Zeus God of Thunder to opowieść rodem z najpopularniejszej mitologii na świecie – mitologii greckiej. Głównym bohaterem jest sam Zeus, więc można liczyć na różne atrakcje pod względem wizualnym, jak i rozgrywki.

Już od pierwszych chwil ciekawość gracza przykuwają 3 koła fortuny na górze ekranu, które uruchamiają się w zależności od trafionych kombinacji i umożliwiają zdobycie bardzo wysokich wygranych.

Sam automat prezentuje się ładnie, ale bardzo prosto. Dzięki temu nie ma przesytu, który w ostatnich latach można spotkać przy bardzo dużej liczbie gier. Zeud God of Thunder to bardzo prosta produkcja, przy której każdy fan gier hazardowych poczuje się jak w domu. Bardzo ciekawym pomysłem jest użycie tła gry, jako jednej z funkcji umożliwiającej zdobycie wyższych wygranych.

Wildjackpots200% do 200 PLN + 30 free spinów
Hojne bonusy
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
Nomini200% do 200 PLN
Atrakcyjne promocje
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
betsson100% do 500 PLN
Dużo gier
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
zeus god of thunder

Mechanika i interfejs

Mechanicznie Zeus God of Thunder prezentuje się standardowo i nie prezentuje niczego specjalnego. To prosty automat z pięcioma bębnami i trzeba rzędami z symbolami. Przy takim formacie zdecydowano się na stworzenie 30 możliwych linii wygrywających. RTP wynosi 95,05%, czyli zapewnia graczom, że mogą liczyć na dobrą zabawę, z możliwością zdobycia ciekawych wygranych.

Interfejs w Zeus God of Thunder z jednej strony jest bardzo prosty, z drugiej posiada kilka dodatkowych opcji, które należy omówić. U góry ekranu znajdują się 3 dodatkowe koła, które odpowiadają za zdobycie dodatkowych nagród, kiedy trafi się jakąkolwiek kombinację wygrywającą. Obok kół wyświetlone zostały nagrody za trafienie na nich odpowiednich pól.

Samych przycisków odpowiadających za rozgrywkę jest pięć:

 • Uruchomienie automatu – podstawowy przycisk uruchamiający obrót bębnów gry Zeus God of Thunder.
 • Ustawienie zakładu – umożliwia manipulowanie wartością zakładu. Minimalny możliwy zakład to 0,01 – najwyższy to 1,00.
 • EXTRA BET – uruchomienie tej funkcji sprawia, że pojedynczy zakład kosztuje nieco więcej, jednocześnie sprawiając, że nagrody mogą być o wiele wyższe.
 • Informacje – przycisk uruchamia okno, w którym znajdują się wszystkie najważniejsze informacje na temat slotu Zeus God of Thunder. Symbole, ich wartość, a także wszystkie funkcje bonusowe i ich dokładne opisy znajdują się na kilku kartach informacyjnych.
 • Automatyczna rozgrywka.

Zeus God of Thunder Grafika

Jako że gra pochodzi z 2017 roku, można przypuszczać, że będzie się prezentowała bardzo dobrze. I w tym przypadku te przypuszczenia nie okazały się płonne. Zeus God of Thunder to produkcja najwyższych lotów, która posiada bardzo ładną grafikę i animacje. W tle widać poruszające się chmury, a nad ekranem z symbolami nieustannie obracają się trzy koła fortuny. Same symbole także prezentują się bardzo ładnie i posiadają bardzo wysoką rozdzielczość.scienfic games

Zeus God of Thunder Symbole

Wszystkich symboli w automaty jest 12 i dzielą się na cztery kategorie:

 • Symbole słabo płatne – reprezentowane są przez literki J, A, K, Q, które przy maksymalnym zakładzie wypłacają za kombinacje składające się z 3, 4 i 5 symboli kolejno 5, 20, 50.
 • Symbole średnio płatne – reprezentowane są przez obrazki z piorunem, wieńcem, wazą, które przy maksymalnym zakładzie w Zeus God of Thunder wypłacają za kombinacje składające się z 3, 4 i 5 symboli kolejno 10, 30, 75.
 • Dobrze płatne – reprezentowane są przez obrazki z Zeusem, orłem i lwem, które przy maksymalnym zakładzie wypłacają nawet 100, lub 250 w przypadku Zeusa.
 • Symbole specjalne – odpowiadają za funkcje specjalne i są reprezentowane przez Partenon i tło gry.

Funkcje specjalne

W automacie Zeus God of Thunder znajdzie się zarówno podstawowa funkcja dodatkowa jak Wild, ale i koła fortuny, które są niezwykle interesującym rozwiązaniem, które dodaje grze smaku.

 • Wild – zamienia się ze wszystkimi standardowymi symbolami występującymi w grze, jednocześnie zdecydowanie podnosząc prawdopodobieństwo trafienia kombinacji wygrywającej. Kiedy tylko w Zeus God of Thunder pojawi się Wild, można być pewnym, że zdarzy się coś interesującego.
 • Koła fortuny – uruchamiają się tylko wtedy, kiedy w jednym rzędzie z symbolami pojawią się 3, 4 lub 5 symboli z odkrytym tłem. W zależności od ich liczby uruchamiają się różne koła fortuny, które posiadają rozmaite nagrody. Zdobyć można darmowe obroty, losowe symbole Wild, a także duże nagrody pieniężne.