Winter Berries

Studio Yggdrasil ponownie zrobiło ukłon w stronę fanów owocówek. Winter Berries to owocówka cechująca się prostotą z jedną dodatkową funkcją specjalną, która mocno wpływa na dynamikę zabawy. Wszystko jest klarowne i przejrzyste. Ktoś, kto uruchomi Winter Berries po raz pierwszy, od razu poczuje się jak w domu, ponieważ oprócz grafiki nie wyróżnia się ona niczym szczególnym.

Tematyką gry są owoce jagodowe w zimie. Dlatego funkcja specjalna pozwala je mrozić w przenośni i dosłownie. Winter Berries to bardzo przyjemny automat, który nie próbuje się wyróżniać niczym szczególnym. Nawet ścieżka dźwiękowa to prosta i popularna melodyjka, którą wielu graczy od pierwszych chwil z czymś będzie kojarzyło.

Do uruchomienia Winter Berries graczy z pewnością skłoni także ponadprzeciętny współczynnik zwrotu pieniędzy do gracza, który wynosi tutaj 96,7%. Co w dużym skrócie oznacza, że prawie zawsze pieniądze ze spinów się zwracają, a nawet można wyjść z zabawy z dużym profitem.

Wildjackpots200% do 200 PLN + 30 free spinów
Hojne bonusy
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
Nomini200% do 200 PLN
Atrakcyjne promocje
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
betsson100% do 500 PLN
Dużo gier
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja

Winter Berries Interfejs i mechanika      Winter Berries

Winter Berries prezentuje najpopularniejszą w ostatnich latach formę automatów do gier. Posiada pięć bębnów z trzema rzędami symboli. Linii wygrywających jest tutaj 25, co sprawia, że wygrane trafiają się dość często. Zważając na główną atrakcję mrożenia symboli, sprawia to, że wszystko przebiega bardzo przyjemnie. Gracz może obserwować trafianie coraz to ciekawszych kombinacji, które występują odpowiednio często.

Interfejs został graficznie dopasowany do głównego motywu Winter Berries. Główne przyciski wyglądają jak wykute w lodzie, co jest przyjemnym nawiązaniem do zimy. Użytkownik dostaje możliwość manipulacji wysokością zakładu na jeden sposób – ustawienie wartości pojedynczej monety (od 0,01 do 5,00). Dodatkowo można skorzystać z jednego z dwóch przycisków ułatwiających rozgrywkę. MAX BET jednym kliknięciem uruchamia maksymalną wartość monety. Autoplay umożliwia ustawienie Winter Berries na określoną przez gracza liczbę obrotów. Dodatkowo można ustawić 3 kryteria, kiedy automat ma się zatrzymać.

Grafika

Grafika to najsłabsza strona Winter Berries. Wszystkie obrazki są statyczne i nie zachwycają jakością. Animacje są wyjątkowo proste i nie zapewniają żadnych ciekawych doznań. Mimo wszystko gra celuje w graczy, którzy poszukują prostoty rozgrywki, a nie wybuchów i fajerwerków. Symbole są trochę duże i nie wzbudzają zachwytu. Patrząc na automat z oddali, niektórym może przeszkadzać przesyt kolorów, który może razić w oczy. Jeśli jednak ktoś uruchamia ten automat w celu uzyskania jak najlepszej zabawy, z pewnością gra mu ją dostarczy.

Symbole

W grze występuje 7 symboli z owocami, które zapewniają różne wygrane. Tabela wypłat prezentuje się następująco dla trafień 3, 4 i 5 symboli:

  • czerwone i czarne jagody – wypłacają 3, 10 i 25 monet,
  • czarne jagody – wypłacają 3, 10 i 25 monet,
  • czerwone jagody – wypłacają 3, 12 i 50 monet,
  • pomarańczowe jagody z kwiatem – wypłacają 5, 12 i 50 monet,
  • jasnoczerwone jagody – wypłacają 8, 15 i 75 monet,
  • niebieskie jagody – wypłacają 12, 20 i 150 monet,
  • żółte owoce – wypłacają 15, 40 i 400 monet.

Co ciekawe twórcy zrezygnowali z jakichkolwiek dodatkowych symboli specjalnych. Nie ma tutaj ani symbolu Wild, ani Scattera. Zamiast tego Winter Berries posiada jedną funkcję specjalną, która zmienia rozgrywkę w takim stopniu, że spełni oczekiwania większości użytkowników.

Funkcje specjalne

Pomimo tego, że grę Winter Berries można przypisać do grupy owocówek, posiada ona pewne funkcje dodatkowe, która znacznie usprawniają zabawę.

yggdrasil logo Winter BerriesTrafiając jakąkolwiek kombinację, symbole ją tworzące zostają zamrożone i uruchamia się respin. Jeśli do zamrożonych już symboli dołączą takie same, ulegają zamrożeniu i procedura się powtarza do czasu, aż żaden dodatkowy symbol nie zostanie zamrożony.

W ten sposób można doprowadzić do zamrożenia całego ekranu z jednym symbolem. W tym wypadku można liczyć na niezwykle lukratywne wygrane. Wygrane zostają dodatkowo zwiększone o mnożnik, który wynosi tyle samo, ile jest zapełnionych bębnów z takimi samymi symbolami. Dzięki temu w Winter Berries istnieje możliwość trafienia na wygraną wynoszącą aż 125.000 euro, co jest bardzo dobrym wynikiem dla standardowego automatu do gier.