Wicked Circus

Wicked Circus to ciekawe połączenie klasycznej owocówki z nowoczesnymi produkcjami. Na pierwszy rzut oka można śmiało stwierdzić, że jest to klasyczna gra w nowoczesnym wydaniu. To stwierdzenie jest częściowo prawdą. Yggdrasil stworzyło bardzo dobrej jakości owocówkę z małymi usprawnieniami, które sprawiają, że ukontentowani będą fani klasycznej, dynamicznej zabawy, ale i ci, którzy poszukują gier z licznymi dodatkowymi funkcjami.

Automat został wydany pod koniec 2016 roku i widać, że twórcy nie szczędzili pieniędzy na oprawę audiowizualną. Wicked Circus podoba się już od pierwszych chwil. Wszystko jest okraszone typowo cyrkową ścieżką dźwiękową, która bardzo szybko zaczyna nużyć swoją intensywnością prawie każdą osobę. Wicked Circus przyciąga graczy bardzo wysokim współczynnikiem RTP, który wynosi do 96,5%.

Wildjackpots200% do 200 PLN + 30 free spinów
Hojne bonusy
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
Nomini200% do 200 PLN
Atrakcyjne promocje
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
betsson100% do 500 PLN
Dużo gier
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
wicked circus slot

Interfejs i mechanika

Wicked Circus to prosty automat z 5 bębnami i 3 rzędami symboli. Twórcy postawili na jak największą prostotę, aby każdy mógł się bawić bez wymogu poznawania dodatkowych funkcji. Co ciekawe, zdecydowano się tylko na pięć linii wygrywających, które są płatne od lewej do prawej i prawej do lewej. To daje sumę 10 wygrywających linii. Oprócz tego zabawa w Wicked Circus jest do bólu standardowa, co przez wielu graczy może być uważane za duży atut.

Interfejs został sprytnie umieszczony w standardowej wersji w miejscu tła z deskami, co bardzo ładnie ze sobą współgra. Przyciski i sposób zarządzania rozgrywką jest typowy dla gier Yggdrasil, dlatego, jeśli ktoś grał wcześniej w produkcje tego dewelopera, z pewnością poczuje się jak w domu. Wysokość zakładu w Wicked Circus ustawia się tylko na jeden sposób – poprzez wybranie wartości pojedynczej monety (od 0,01 do 2,00). Bardziej zaawansowani gracze mogą skorzystać z opcji autoplay, która uruchamia automatyczną rozgrywkę z wybraną liczbą obrotów. Klikając przycisk MAX BET uruchamia się pojedynczy obrót bębnami z maksymalnymi możliwymi ustawieniami. W takim wypadku można trafić największą przewidzianą wygraną, wynoszącą 12.000 monet.

Wicked Circus Grafika

Największym atutem Wicked Circus jest grafika. Całość została wykonana w kolorowej stylistyce z zastosowaniem ciemniejszych barw, co nawiązuje do tego, że w cyrku bardzo często jest ciemno i panuje tam specyficzna atmosfera. Wszystko zostało wizualnie dopracowane pod każdym względem. Tło prezentuje scenę i różne gadżety cyrkowców. Symbole zostały narysowane w taki sposób, że wyglądają jak modele 3D. Każdy znak stworzono specjalnie dla Wicked Circus. Pomimo tego, że są to klasyczne symbole, które pojawiają się w setkach owocówek i hot spotów, zostały wykonane w oryginalny sposób. Jeśli uda się trafić wygrywającą kombinację, na ekranie pojawiają się bardzo ładne animacje z tym związane.

Wicked Circus Symbole

W Wicked Circus wprowadzono 6 podstawowych symboli, które są doskonale znane każdemu fanowi automatów do gier. Zgodnie z trafieniem 3, 4 lub 5 symboli zapewniają następujące wygrane:

  • wiśnie – wypłacają 20, 40, 60 monet,
  • śliwka – wypłaca 20, 40, 80 monet,
  • winogrono – wypłaca 20, 60, 80 monet,
  • dzwonek – wypłaca 20, 60, 100 monet,
  • siódemka – wypłaca 40, 100, 200 monet,
  • gwiazda – wypłaca 60, 120, 300 monet.

Oprócz standardowych ikon na bębnach pojawia się też joker, który może uruchomić specjalną rundę bonusową.

Funkcje specjalne

Każde trafienie uruchamia specjalny tryb Jokerizer Mode, w którym wygrana zostaje naliczana w osobnym oknie i staje się walutą opłacającą kolejne obroty w rundzie specjalnej Wicked Circus. Podczas trwania Jokerizer Mode wygrane trafiają się częściej. Jeden obrót kosztuje 20 monet. Trafiając 2 lub więcej jokerów w trybie specjalnym, gra nagradza użytkownika specjalną nagrodą – Mystery Win, która w zależności od liczby jokerów może wynosić od 40 do 6000 monet. Po zdobyciu Mystery Win, Wicked Circus automatycznie powraca do normalnego trybu rozgrywki.

Ponadto, jeśli uda się trafić 2 lub więcej jokerów, odblokowuje się opcja Hold. Klikając ten przycisk, jeden obrót zabiera 60 monet z puli, jednak blokuje jokery na swoim miejscu i uruchamia respin. Przytrzymanie jokerów, można stosować do momentu trafienia ich pięciu sztuk.