Well of Wishes

Tym razem Red Tiger raczy swoich odbiorców grą o tematyce związanej ze szczęściem. Jeśli chodzi o zabawy hazardowe, to jest to najbardziej pożądana rzecz. Powszechnie wiadomo, że w automatach do gier liczy się przede wszystkim szczęście. Well of Wishes postara się go dostarczyć jak najwięcej. Dosłownie. Robi to za pomocą przynoszących szczęście przedmiotów (według wierzeń wielu kultur świata), a także w sposób standardowy – po prostu, pozwalając na wygranie ciekawych nagród pieniężnych.

Well of Wishes to standardowy automat do gier, który nie próbuje wychodzić przed szereg i prezentuje zwykłą rozgrywkę z dodatkiem 3 prostych funkcji specjalnych. Całość prezentuje się przeciętnie jak na dzisiejsze standardy, ale istnieje duże grono graczy, którzy preferują rozgrywkę na prostych automatach bez jakichkolwiek dodatków. Ścieżka dźwiękowa została wymyślona w taki sposób, że nie powinna nikomu przeszkadzać. Jest spokojna i minimalistyczna, co sprawia, że zabawa w Well of Wishes jest jeszcze bardziej relaksująca.

Wildjackpots200% do 200 PLN + 30 free spinów
Hojne bonusy
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
Nomini200% do 200 PLN
Atrakcyjne promocje
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
betsson100% do 500 PLN
Dużo gier
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja

Mechanika i interfejsWell of Wishes

Pod względem mechaniki Well of Wishes jest standardowym 5 bębnowym automatem z 3 rzędami symboli. Red Tiger Gaming nie zdecydowało się na wprowadzanie żadnych zmian, aby gra pozostała jak najprostsza w swojej formie. W grze występuje 10 linii wygrywających, na których mogą formować się kombinacje z symbolami. Jest to stosunkowo mała liczba, ponieważ w tej konfiguracji gracze spodziewają się około 20, ale twórcy rehabilitują to na innym polu. Warto wspomnieć o współczynniku zwrotu pieniędzy do gracza, ponieważ wynosi aż 95,6%, co jest bardzo wysokim wynikiem na tle konkurencji. Przy Well of Wishes śmiało można się bawić bez obawy o duże straty pieniężne.

Interfejs to standard, do którego studio Red Tiger Gaming zdążyło już przyzwyczaić swoich odbiorców. Do dyspozycji oddano 4 podstawowe przyciski, które pozwalają na dopasowanie gry Well of Wishes do indywidualnych potrzeb każdego gracza.

  • Stake – przycisk, który pozwala na ustawienie wartości zakładu dla następnego obrotu automatem. Gracz może wybrać od 0,2 do 20 funtów.
  • Auto – uruchamia automatyczną rozgrywkę do 100 obrotów z możliwością ustawienia kilku dodatkowych kryteriów, kiedy funkcja ma się zatrzymać. Z tej opcji powinni korzystać tylko ci gracze, którzy zapoznali się ze wszystkimi możliwościami gry Well of Wishes.
  • Turbo – uruchamiając tę opcję, gra drastycznie przyspiesza, umożliwiając graczom na rozegranie bardzo dużej liczby partii w krótkim czasie.
  • Kółko – podstawowy przycisk, który odpowiada za uruchomienie pojedynczego obrotu automatem.

Grafika

Well of Wishes pod względem wizualnym odstaje nieco od obecnych standardów. Tło jest statycznym obrazkiem, który przedstawia zdjęcie zroszonych koniczyn. Wszystko nawiązuje tutaj do szczęścia i „amuletów”, które mają je zwiększać. Symbole w Well of Wishes są ładne i kolorowe. Przy trafieniu kombinacji wygrywających pojawiają się proste animacje. Jeśli ktoś szuka w tej grze czegoś ponadprzeciętnego pod względem graficznym, może się delikatnie rozczarować. Mimo wszystko gra może się podobać tym, którzy lubią różnobarwne grafiki o wysokiej rozdzielczości.

Symbole

Wszystkich symboli w Well of Wishes jest 11 i można je podzielić na trzy podstawowe kategorie. Wszystkie ikony tworzą kombinacje wygrywające, kiedy trafi się ich 3, 4, 5 w jednej linii wygrywającej. Wyjątkiem jest królicza łapa, która wypłaca już przy dwóch trafieniach.

  • Słabiej płatne – reprezentowana przez standardowe symbole: A, K, Q, J, 10.
  • Lepiej płatne – reprezentowane przez symbole szczęścia: czterolistna koniczyna, podkowa, woreczek, królicza łapa.
  • Symbole specjalne – Wild to złota moneta, Scatter to symbol z napisem Lucky Spins.

red tiger gaming Well of WishesFunkcje specjalne

Twórcy zdecydowali się na wprowadzenie do Well of Wishes trzech funkcji specjalnych, które zmieniają dynamikę zabawy.

  • Scatter – trafienie trzech Scatterów gdziekolwiek na bębnach gry, sprawia, że uruchamia się runda bonusowa z 10 darmowymi spinami.
  • Wild – zamienia się ze wszystkimi symbolami występującymi w grze z wyjątkiem Scattera, sprawiając, że trafienie kombinacji jest wielokrotnie łatwiejsze.
  • Studnia z życzeniami – za każdym razem, kiedy trafi się Wild, do studni trafia jedna moneta. Kiedy uzbiera się pięć monet, losowo zostaje wybrany jeden rodzaj symboli na ekranie gry i wszystkie zamieniają się w Wild.