Twin Spin

Twin Spin to kolejna produkcja od firmy NetEnt, która nawiązuje do oldskulowych slotów, które cechowały się nadzwyczajną prostotą i skupiały się przede wszystkim na samej rozgrywce. Okazuje się, że nadal istnieje bardzo duża grupa osób, które preferują proste automaty, bez żadnych dodatkowych funkcji. Wystarczają im podstawowe symbole i dobry współczynnik RTP. Dokładnie to zaproponował im NetEnt w Twin Spin. Dwanaście symboli, w tym jeden specjalny i jedna atrakcja dodatkowa stanowią złoty środek pomiędzy klasycznymi maszynami a tym, czego oczekuje współczesny gracz.

Automat pochodzi z 2013 roku, ale styl graficzny, w którym został wykonany, nie pozwolił się zestarzeć grze. Twin Spin do dzisiaj wygląda bardzo dobrze, a animacje bębna są bardzo płynne. Przez brak efektów specjalnych symboli, gra z pewnością będzie „chodziła” niezwykle gładko nawet na starszym sprzęcie. Twórcy chwalą się bardzo wysokim współczynnikiem RTP – 96,55%, co stawia tę produkcję wśród najlepiej opłacalnych gier na rynku. Jeśli chodzi o zwrot zainwestowanych pieniędzy, to nikt nie musi się tym przejmować, grając w Twin Spin.

Wildjackpots200% do 200 PLN + 30 free spinów
Hojne bonusy
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
Nomini200% do 200 PLN
Atrakcyjne promocje
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
betsson100% do 500 PLN
Dużo gier
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja

Interfejs i mechanika

twin spin slot

Jak na klasyczny slot przystało, Twin Spin charakteryzuje się tym, że posiada 5 bębnów i 3 rzędy symboli. Nie ma tutaj wyznaczonych konkretnych linii wygrywających. Twórcy zdecydowali, że każdy symbol będzie mógł stworzyć linię z każdym z kolejnego bębna i wszystkich kombinacji jest aż 243.

Interfejs w Twin Spin został delikatnie wpasowany graficznie w tematykę slota, ale nie wyróżnia się niczym szczególnym. Gracz może ustawiać wysokość zakładu na dwa sposoby. Wartość monety od 0,01 do 0,50 i poziom zakładu od 1 do 10. Jeśli ktoś lubi od czasu do czasu spróbować szczęścia, umożliwiono mu to poprzez przycisk MAX BET, który jednym kliknięciem uruchamia obrót ze wszystkimi parametrami ustawionymi na maksymalną wartość. Standardowo w grach firmy NetEnt, można zaprogramować do 1000 obrotów z czterema wariantami, kiedy bębny mają się zatrzymać.

Twin Spin Grafika

Wizualnie Twin Spin, pomimo dobrych kilku lat na karku, prezentuje się bardzo dobrze. Sprzyja mu prosta mechanika i brak głównego wątku, wokół którego budowano by historię. Twin Spin to po prostu automat, który wygląda jak większość gier z dawnych czasów. Wszystkie symbole mają bardzo wysoką rozdzielczość i śmiało można stwierdzić, że gra będzie cieszyć oczy graczy przez wiele następnych lat.

Twin Spin Symbole

Jak przystało na klasykę gatunku, Twin Spin to typowy hot spot i symbole to:

  • słabiej płatne cyfry i litery – 9, 10, J, Q, K, A,
  • lepiej płatne – wiśnie, dzwonek, „bar”, siódemka, diament.

Jedynym symbolem specjalnym jest w Twin Spin jest Wild, który jest reprezentowany przez obrazek z napisem WILD. Wszystko jest proste i przejrzyste. Mimo wszystko warto spróbować zagrać w tę ciekawą produkcję, ponieważ cały czas coś się w niej dzieje. Mało który obrót nie kończy się jakąś zwycięską kombinacją.

Funkcje specjalne

Pomimo tego, że gra jest niezwykle prosta, posiada dwie funkcje specjalne, o których warto wspomnieć. Twórcy zdecydowali się na dodanie ich do maszyny, aby otworzyć się na większe grono odbiorców. Dzięki temu Twin Spin jest atrakcyjny zarówno dla tych, którzy preferują klasyczne automaty, jak i dla tych, którzy liczą na coś specjalnego, co podkręci nieco rozgrywkę.

  • Wild – symbol z napisem WILD pojawia się na każdym bębnie i może przybrać postać każdej innej ikony. Dzięki temu przebieg zabawy staje się o wiele bardziej dynamiczny. Gracz może być pewien, że jeżeli Wild pojawi się na ekranie, to uda się trafić jakąś interesującą wygraną.
  • Funkcja Twin Reel – główny motyw, na którym opiera się cała zabawa. Przy każdym uruchomieniu automatu, dwa losowe bębny znajdujące się obok siebie posiadają takie same symbole. Losowo może się to rozszerzyć na trzy lub nawet cztery bębny, tworząc bardzo lukratywne kombinacje. W połączeniu z pojawiającym się Wildem śmiało można liczyć na to, że stworzy się jeszcze bardziej interesująca kombinacja. Dzięki tej funkcji prawie za każdym razem trafiają się wygrane.