The Cheshire Cat 

Alicja w Krainie Czarów to ponadczasowa baśń, która doczekała się niezliczonej liczby ekranizacji, a także gier komputerowych. Głównym bohaterem w The Cheshire Cat, jak łatwo się domyślić jest słynny tytułowy kot z książki. W wersji od SG Gaming został na szczęście przedstawiony jako standardowy miły rudzielec z szerokim uśmiechem.

Oprócz niego, w grze można wyróżnić wiele innych postaci z popularnej powieści. The Cheshire Cat klimatem nawiązuje do bajki Disneya. Wszystko jest kolorowe i stworzone głównie przy użyciu ciepłych, jasnych barw. Jeśli ktoś lubi baśnie, z pewnością poczuje się przy tej produkcji jak w domu.

Sam automat prezentuje się standardowo i nie wyróżnia się niczym szczególnym. Tym razem SG Gaming oddało grę, która ma przede wszystkim dobrze bawić. Zrezygnowano z wszelkich dodatków i poza standardowymi funkcjami dodatkowymi, nie znajdzie się tutaj nic nadzwyczajnego. Twórczy chcieli, aby The Cheshire Cat był po prostu łatwą i znaną wszystkim grą, której nie trzeba będzie się uczyć.

Wildjackpots200% do 200 PLN + 30 free spinów
Hojne bonusy
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
Nomini200% do 200 PLN
Atrakcyjne promocje
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
betsson100% do 500 PLN
Dużo gier
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
the cheshire cat

Mechanika i interfejs

The Cheshire Cat to bardzo prosta gra, która pod względem mechaniki, nie wyróżnia się na tle konkurencyjnych slotów niczym szczególnym. Można odnieść wrażenie, że twórcy specjalnie zrezygnowali z dodatków na rzecz prostoty i łatwej obsługi. Oddano graczom automat z 5 bębnami i 4 rzędami symboli. Linii wygrywających w The Cheshire Cat jest 40.

Interfejs znajduje się w dolnej części automatu na ciemnym pasku i posiada cztery podstawowe funkcje, dzięki którym gracz może sterować rozgrywką.

  • Informacje – zapewnia użytkownikowi dostęp do wszystkich istotnych informacji o grze. Na kilku stronach zebrano wiadomości dotyczące: symboli i wygranych, funkcji specjalnych i linii wygrywających.
  • Automatyczna rozgrywka – możliwość zaprogramowania slota na 10, 50, 100 lub 200 automatycznych obrotów z dwoma kryteriami, kiedy The Cheshire Cat ma się zatrzymać.
  • Uruchomienie automatu – pojedyncze rozlosowanie symboli na bębnach.
  • Ustawienie zakładu – kwota zakładu za każde uruchomienie automatu. Zakład może przyjąć wartość od 0,01 do 2,5 monety za każdą linię.

The Cheshire Cat  Grafika

The Cheshire Cat to urodziwy slot, który składa się głównie z ciepłych barw. Twórcy poszli zgodnie z kierunkiem nadanym przez produkcję Disneya i zaprezentowali odbiorcom przepiękne kolorowe grafiki. W tle widać zieloną Krainę czarów, a na ekranie obrazki ze znanymi postaciami i symbole kart do gier. Co ciekawe, w tym przypadku karty do gier wpasowują się idealnie w tematykę produkcji – w końcu Alicja natknęła się na królestwo opanowane przez postacie z kart. Pozycja The Cheshire Cat nie prezentuje praktycznie żadnych zaawansowanych animacji, ale mimo wszystko można powiedzieć, że przykuwa uwagę gracza i miło jest sobie na nią popatrzeć.

The Cheshire Cat  Symbole

W grze można spotkać 12 różnych bonusów, które dzielą się na trzy podstawowe kategorie, mówiące o ich wartości i funkcjach.

  • Symbole słabiej płatne – są reprezentowane przez symbole kart do gier: A, K, Q, J.
  • Symbole lepiej płatne – to przedmioty i postaci związane z Alicją w Krainie Czarów: różowy tort, zielona mikstura, królik, dżdżownica, kot i sama Alicja.
  • Specjalne – reprezentowane są przez logo gry i kolorowe koło. Symbole  specjalne mają właściwości, umożliwiające mocną ingerencję w przebieg rozgrywki. Niekiedy to właśnie one odpowiadają za większą część wygranych.

Funkcje specjalne

Gra The Cheshire Cat ma dwie podstawowe funkcje bonusowe, które powinny wystarczyć większości fanów automatów do gier. Scatter i Wild są znane i lubiane. To swego rodzaju pewniki w automatach do gier. Zawsze się sprawdzają i pomimo powtarzalności, twórcy nigdy nie wahają się ich zamieścić w swoich produkcjach. Tak samo ma się sytuacja w The Cheshire Cat. Funkcje bonusowe bronią się same i sprawiają, że zabawa jest jeszcze przyjemniejsza.

  • Wild – logo gry zamienia się ze wszystkimi symbolami występującymi w grze, zdecydowanie ułatwiając trafienie kombinacji wygrywającej.
  • Scatter – trzy lub więcej symboli z kolorowym kołem, przyznają rundę bonusową z darmowymi spinami. Im więcej Scatterów, tym większa liczba darmowych spinów. Można zdobyć 5, 10 lub 20 darmowych obrotów gry The Cheshire Cat za 3, 4 lub 5 Scatterów.