Sunny Shores

Lazurowa woda i wszechobecne słońce. Yggdrasil wie, jak sprawić, by użytkownicy wypróbowali ich produkcję. Nie ma nic przyjemniejszego, od wybrania się w miejsce, gdzie zawsze świeci słońce, a woda jest tak czysta, że chce się na nią patrzyć bez przerwy. Sunny Shores zapewnia swoim odbiorcom takie właśnie doznania. 

Na pierwszy rzut oka gra wygląda jak owocówka, co usprawiedliwia tylko fakt, że symbolami są popularne owoce. Oprócz tego twórcy zdecydowali się na wiele zmian względem klasycznych automatów i Sunny Shores zapewnia masę nowych rozwiązań, które sprawiają, że można bawić się przez godziny, nie nudząc się w ogóle. Całości dopełniają przyjemne nuty wygrywane na instrumentach typowych dla rejonów świata, gdzie zawsze świeci słońce. Sunny Shores to przede wszystkim automat, który pozwala swoim użytkownikom wygrywać duże pieniądze. Współczynnik zwrotu pieniędzy do gracza wynosi tutaj aż 96,2%.

Wildjackpots200% do 200 PLN + 30 free spinów
Hojne bonusy
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
Nomini200% do 200 PLN
Atrakcyjne promocje
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
betsson100% do 500 PLN
Dużo gier
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
 sunny shores slot

Mechanika i interfejs

Sunny Shores już od pierwszych chwil zwraca na siebie uwagę dzięki swojemu niestandardowemu formatowi. Gra posiada pięć bębnów i pięć rzędów z symbolami. Dzięki temu gracz dostaje całkiem pokaźne pole z obrazkami, na którym może dziać się bardzo dużo. Więcej symboli na ekranie musiało poskutkować większą liczbą linii wygrywających, których jest tutaj 27 i są one zawsze aktywne. Gra została w pełni zoptymalizowana pod kątem urządzeń przenośnych.

Twórcy postarali się o stworzenie interfejsu dopasowanego do tematyki gry. Przyciski zostały wykonane w jasnych kolorach: żółtym i niebieskim. Standardowo dla gier Yggdrasil, interfejs pozwala graczom na jedną możliwość ustawienia wysokości zakładu – ustawienie wartości pojedynczej monety. Oprócz tego bardziej zaawansowani użytkownicy mogą skorzystać w Sunny Shores z dwóch opcji ułatwiające rozgrywkę.

 • MAX BET – przycisk, który jednym kliknięciem uruchamia automat z maksymalnymi możliwymi ustawieniami. Dzięki temu, w każdej chwili można spróbować szczęścia, by zdobyć maksymalną możliwą wygraną wynoszącą tutaj 40.500 euro.
 • Autoplay – opcja umożliwiająca zaprogramowanie wybranej przez gracza liczby automatycznych obrotów. Można wybrać konkretną liczbę lub opcję bez limitu. W tym wypadku przyda się uruchomienie warunków, kiedy gra się zatrzyma. 

Sunny Shores Grafika

Grafika została zrealizowana z wykorzystaniem bajkowej stylistyki. W tle widać rajski widok lazurowej wody oświetlonej pełnym słońcem. Niebo jest idealnie błękitne a rośliny zielone. Symbole zostały także utrzymane w tej stylistce i posiadają mocno nasycone kolory. Dzięki temu gra przywołuje bardzo pozytywne wrażenia. Mimo wszystko Sunny Shores jest trochę prosta pod względem graficznym i nie ma tutaj niczego, co szczególnie przykuwałoby uwagę. Zamiast tego skupiono się na tym, by wszystko było zwyczajnie ładne i przywodziło pozytywne skojarzenia.

Sunny Shores Symbole

Sunny Shores posiada 8 symboli, które posiadają inną wartość, a ich wygrane przy trafieniu w kombinacje z 3, 4 i 5 symbolami prezentują się następująco:

 • Gruszka – wypłaca 6, 20 i 60 monet,
 • Arbuz – wypłaca 7, 20 i 70 monet,
 • Winogrono – wypłaca 8, 25 i 80 monet,
 • Banany – wypłacają 9, 25 i 90 monet,
 • Truskawka – wypłaca 15, 40 i 150 monet,
 • Żółty owoc – wypłaca 20, 50 i 200 monet,
 • Małż z perłą – wypłaca 25, 60 i 300 monet.

Dodatkowo gra posiada jeden specjalny symbol, który odgrywa bardzo dużą rolę w Sunny Shores – słońce, które pełni rolę rozbudowanego Wild.

Funkcje specjalne

W Sunny Shores występuje tylko jeden specjalny symbol, który odgrywa bardzo dużą rolę w dynamice całej produkcji. Słońce może pojawić się w każdym miejscu na ekranie gry i odgrywa przede wszystkim rolę Wild, czyli przyjmuje postać każdego występującego w Sunny Shores symbolu. 

Wild posiada także szereg dodatkowych funkcji, które mocno urozmaicają przebieg zabawy:

 • może rozszerzyć się na dwie lub cztery strony – w takim wypadku na ekranie widnieje 3 lub 5 symboli Wild,
 • kiedy znajduje się na krawędzi ekranu, rozszerzony Wild pojawi się po przeciwnej stronie ekranu,
 • zapewnia darmowy freespin z symbolami Wild pozostałymi na swoim poprzednim miejscu.

Kiedy na ekranie pojawi się słońce, można być pewnym, że stanie się coś niezwykle interesującego.