Seasons

Kolejna produkcja studia Yggdrasil to Seasons, która przenosi graczy na łono natury. Każdy oczekuje jakiejś pory roku i ma konkretne oczekiwania z nią związane. Niektórzy uwielbiają mroźne zimy, kiedy wszystko jest przykryte czystą, grubą warstwą białego puchu. Inni kochają złotą jesień, gdzie z drzew lecą różnokolorowe liście, tworząc swego rodzaju dzieła sztuki wszędzie, gdzie tylko się rozścielą.

Seasons zapewnia swoim użytkownikom zapoznanie się z niezwykle satysfakcjonującą produkcją, przy której cały czas można cieszyć oko przepiękną grafiką i przedstawionymi porami roku. Głównym motywem w Seasons są cztery pory roku i ich najpiękniejsze walory. Wraz z kolejnymi etapami rozgrywki, przechodzi się przez następujące po sobie zimę, wiosnę, lato i jesień. Wszystkie posiadają swoje tła i funkcje specjalne. Gracz nie tylko cieszy się z nowego, pięknie wykonanego tła gry. W Seasons nieustannie dzieje się coś nowego i tym samym produkcja nie może się znudzić nawet przy długim posiedzeniu. 

Automat już od pierwszych chwil wygląda jak produkcja z najwyższej półki. Piękny wizualnie z niezwykle relaksującą muzyką w tle sprawia, że użytkownik na łonie natury nie czuje w ogóle tego całego stresu związanego z hazardem. Dodatkowym atutem gry jest współczynnik RTP, który plasuje się na poziomie 96,1%.

Wildjackpots200% do 200 PLN + 30 free spinów
Hojne bonusy
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
Nomini200% do 200 PLN
Atrakcyjne promocje
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
betsson100% do 500 PLN
Dużo gier
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
seasons slot

Seasons Interfejs i mechanika

Twórcy nie zdecydowali się na żadne zmiany, jeśli chodzi o mechanikę automatu. Zamiast tego skupiono się na dopracowaniu wszystkich innych elementów produkcji, ponieważ większość graczy preferuje standardowe automaty, w które nie trzeba się uczyć, grać na nowo. Dlatego Seasons posiada 5 bębnów, 3 rzędy z symbolami i 20 linii wygrywających.

Interfejs został w ładny sposób wpasowany w temat przewodni automatu. Wszystkie przyciski zostały umieszczone na drewnianej desce. Okno z bębnami jest minimalistyczne i pokazuje tylko ramkę dostosowaną do aktualnej pory roku.

Przyciski w Seasons zostały rozmieszczone identycznie jak w większości gier na silniku Yggdrasil. Użytkownicy mogą sterować wartością zakładu poprzez zmianę wartości pojedynczej monety (od 0,01 do 5,00). Gracze lubiący postawić wszystko na jedną kartę, mogą w każdej chwili uruchomić pojedynczy obrót z maksymalnymi ustawieniami poprzez kliknięcie MAX BET. Jeśli ktoś dogłębnie zapoznał się z grą Seasons, może spróbować funkcji autoplay, gdzie można zaprogramować wybraną liczbę spinów, z ustaleniem kilku kryteriów, kiedy funkcja ma się sama zatrzymać.

Grafika

Graficznie Seasons to prawdziwy majstersztyk. Twórczy doskonale wiedza, że każdy uwielbia patrzeć na naturę i postarali się o zaprezentowanie jej w jak najprzyjemniejszy sposób. Dlatego gracze dostali tła prezentujące wszystko, co najpiękniejsze w każdej z pór roku. Co ciekawe, od czasu do czasu można zaobserwować delikatne opady w postaci deszczu lub śniegu (w czasie zimy). Symbole w Seasons to głównie owoce i listki. Od czasu do czasu na ekranie pojawić się może także obrazek z jednym z czterech dzikich zwierząt, które zostały wykonane w stylistyce animacji dla dzieci.

Symbole

Symbole w Seasons można podzielić na 3 kategorie ze względu na ich wartość:

 • słabo płatne – listki uformowane w kształty symboli z kart do gry – pik, trefl, karo, kier;
 • dobrze płatne – owoce przyrody – muchomor, szyszki, żołędzie, jagody, truskawka;
 • specjalne – złoty listek z napisem FREE SPINS jako Scatter i cztery dzikie zwierzęta (każde na inną porę roku) jako Wild o różnych funkcjach specjalnych.

Funkcje specjalne

W Seasons spotkamy dwa główne symbole specjalne, dzięki którym cała zabawa nabiera nowych barw.

 • Scatter – trzy lub więcej złotych ikon zapewnia darmowe spiny w liczbie 7, 15, 30. Podczas trwania darmowej rundy symbole Wild pojawiają się częściej.
 • Wild – cztery różne zwierzęta na różne pory roku. Wszystkie posiadają inne właściwości.
  • Zima – królik przeskakuje na inny symbol, duplikując Wild i znacząco zwiększając prawdopodobieństwo wygranej.
  • Wiosna – sowa przeskakuje na losowy symbol obok i uruchamia respin. Sytuacja powtarza się do czasu, aż opuści ekran.
  • Lato – jelonek dodaje symbole Wild ze wszystkich czterech stron, zwiększając prawdopodobieństwo wygranej.
  • Jesień – lis zapewnia losowy mnożnik wygranych od x2 do x10.