Royal Gems

Kamienie szlachetne i bogactwo to coś, co zawsze będzie na popularne w świecie hazardu. Jeśli dodać do tego grę, dzięki której można to wszystko zdobyć, to otrzymamy połączenie praktycznie idealne. Tym razem Red Tiger Gaming oddało do użytku swoich graczy innowacyjną produkcję Royal Gems. Gra różni się od większości dostępnych na rynku produkcji pod względem mechaniki i formatu.

Jeśli ktoś szuka całkowicie różnych wrażeń od tych, które towarzyszą zabawie przy standardowych automatach do gier, to Royal Gems będzie idealne. Nowa mechanika losowania symboli, praktycznie nieskończone kombinacje wygrywające i kilka dodatkowych funkcji, z pewnością będą stanowić gratkę dla wielu graczy.

Wildjackpots200% do 200 PLN + 30 free spinów
Hojne bonusy
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
Nomini200% do 200 PLN
Atrakcyjne promocje
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
betsson100% do 500 PLN
Dużo gier
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja

Mechanika i interfejsroyal gems slot

Innowacyjna mechanika rozgrywki to sedno gry Royal Gems. Gra posiada 8 bębnów i 8 rzędów symboli. Symbole nie składają się na standardowe linie wygrywające od lewej do prawej, tylko na grupy. Jedynym kryterium jest to, aby stykały się przynajmniej jedną ścianą. Grupy te mogą przybierać różne kształty. Symbole w Royal Gems mogą przyjmować różne wielkości z maksymalną wielkością 6×6. W takim przypadku należy spodziewać się nadzwyczajnych rezultatów.

Interfejs jest bardzo prosty i intuicyjny. Brak tutaj jakichkolwiek dodatków graficznych. Twórczy zdecydowali się na wprowadzenie podstawowych przycisków, które usprawniają zabawę i pozwalają graczom delikatną ingerencję w przebieg zabawy w Royal Gems.

  • Stake – umożliwia ustawienie zakładu za pojedynczy obrót bębnami automatu. Do wyboru są kwoty od 0,2 do 20 funtów.
  • Auto – dzięki tej opcji, gracz ma możliwość zaprogramowania automatycznej rozgrywki w Royal Gems z uwzględnieniem kryterium maksymalnej przegranej, po której gra się zatrzyma. Z tej funkcji powinni korzystać tylko ci gracze, którzy dogłębnie zapoznali się z grą.
  • Turbo – zaznaczenie tego przycisku skutkuje przyśpieszeniem całej rozgrywki, co umożliwia wykonanie bardzo dużej liczby obrotów w krótkim czasie.
  • Kółko – standardowy przycisk, którym potwierdza się wybrane opcje i uruchamia pojedynczy spin automatem Royal Gems.

Royal Gems Grafika

Wizualnie produkcja przedstawia się bardzo ładnie. Wszystko jest kolorowe i przyjemne dla oka. Barwy użyte w grafikach są mocno nasycone, co sprawia, że mogą się jeszcze bardziej podobać. W tle błyszczy złoto, a niebo jest nieskazitelnie błękitne. Symbole są bardzo proste i wszystkie przypominają kamienie szlachetne. Royal Gems nie posiada zaawansowanych graficznie animacji, ale mimo wszystko powinien podobać się większości graczy.

Royal Gems Symbole

Bawiąc się przy tym automacie, od razu można zauważyć, że symbole odgrywają tutaj ogromną rolę. Dosłownie i w przenośni. Wszystkie ikony w losowy sposób mogą przybierać różne rozmiary. Od 2×2 poprzez 3×3, aż do 6×6. Przy tej ostatniej opcji należy się spodziewać ponadprzeciętnych wygranych. Wszystkich symboli jest 9 i można je podzielić na dwie standardowe kategorie.

  • Słabiej płatne symbole – reprezentowane przez popularne znaki kart do gier: trefl, karo, kier, pik.
  • Lepiej płatne symbole – reprezentowane przez kolorowe kamienie szlachetne: zielony, niebieski, różowy, czerwony, żółty z czerwonym w środku.

Warto zaznaczyć, że każdy z kamieni w Royal Gems może pojawić się na ekranie nawet 64 razy, co daje niezwykle duże wygrane. Najdroższy z symboli zapewnia 1500-krotność nominalnego zakładu.

Funkcje specjalne

Tworząc Royal Gems twórcy postanowili nie wprowadzać do niej wewnętrznych gier bonusowych. Zdecydowano się na kilka ciekawych zabiegów, które mocno urozmaicają zabawę.

  • Super gems – symbole w losowy sposób mogą pojawiać się w zwiększonych rozmiarach: 2×2, 3×3, 6×6.
  • Locked clusters – kiedy trafi się grupa z symbolami, automatycznie wykonuje się respin, aż do momentu, kiedy do grupy nie dołączą nowe symbole. W przypadku, kiedy po dolosowaniu grupa się nie powiększy, wszystko się resetuje.
  • Full screen – w przypadku, kiedy cały ekran Royal Gems jest zajęty przez grupy z symbolami, wygrana zostaje pomnożona x2.
  • Crown upgrade – w sposób losowy na ekranie może pojawić się złota korona. Zamienia ona losowo wybraną grupę z symbolami na lepiej płatne ikony.

Wszystkie rozwiązania są oryginalne i z pewnością sprawią, że gracz będzie się tutaj bardzo dobrze bawił przez wiele godzin.