Reef Run

Studio Yggdrasil tym razem zabiera swoich fanów do podwodnego miasta. W Reef Run gospodarzami są znane stworzenia zamieszkujące głębiny wodne. Podwodny świat daje duże pole do popisu, jeśli chodzi o oprawę graficzną. Mimo wszystko widać już, że gra pochodzi z 2014 roku. Jeśli jednak pominąć walory estetyczne, otrzymamy standardowy automat działający na platformie Yggdrasil, czyli bardzo dobrą i dopracowaną produkcję.

Twórcy od lat przyzwyczajają swoich odbiorców do gier prezentujących równy i bardzo wysoki poziom zabawy. Reef Run to maszyna do gier, w której znajduje się kilka opcji dodatkowych wartych uwagi. Z pewnością miłym dodatkiem dla każdego gracza jest fakt, że współczynnik RTP w Reef Run wynosi aż 96,4%. W skrócie oznacza to, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że z danej rozgrywki wyjdzie się „na plusie”.

Wildjackpots200% do 200 PLN + 30 free spinów
Hojne bonusy
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
Nomini200% do 200 PLN
Atrakcyjne promocje
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
betsson100% do 500 PLN
Dużo gier
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja

Interfejs i mechanika

Reef Run to standardowy automat do gier z pięcioma bębnami i trzema rzędami symboli. Twórcy nie wysilali się przy tej produkcji, żeby zmieniać format zabawy, Reef Runktóry gracze pokochali przez lata i najczęściej go wybierają. Zatem standardowo w grze występuje 20 linii wygrywających, które są zawsze aktywne, co sprawia, że zabawa jest jeszcze prostsza.

Interfejs w Reef Run przedstawia wszystko to, do czego przez lata przyzwyczaiło swoich fanów studio Yggdrasil z jednym małym dodatkiem. Zatem mamy tutaj tylko jedną możliwość regulowania wartością zakładu – ustawienie wartości monety od 0,01 do 5,00. Dla bardziej zaawansowanych użytkowników dodano dwie opcje, które znacznie usprawnią przebieg rozgrywki. MAX BET umożliwia uruchomienie jednym kliknięciem pojedynczego obrotu z maksymalnymi ustawieniami. Autoplay z kolei ustawia wybraną przez gracza liczbę obrotów na automat z aktualnie ustawioną wartością zakładu. Dodatkowo w opcjach gry można ustawić cztery kryteria, kiedy gra się zatrzyma. Przyciskiem interfejsu, który wyróżnia Reef Run na tle większości produkcji Yggdrasil, jest Golden Bet. Jeśli gracz bawi się z aktywowanym przyciskiem Golden Bet, w rundzie z darmowymi spinami uruchomi się dodatkowa gra bonusowa – Reef Run.

Grafika

Pod względem wizualnym Reef Run trochę już odstaje od konkurencji, chociaż należy przyznać, że symbole zostały zaprojektowane z dbałością o najmniejsze szczegóły. Gospodarze podwodnego miasta posiadają niezwykle szczegółowe tekstury i proste animacje, które sprawiają dobre wrażenie nawet kilka lat po premierze. Na minus zasługuje tło, które jest statyczne i niewiele wnosi do odczuć płynących z gry. Widać na nim rozmazaną metropolię i nic ponadto.

Reef run Symbole

Twórcy zdecydowali się na umieszczenie w Reef Run tylko siedmiu symboli. Do dyspozycji graczy oddano sześć standardowych obrazków ze stworzeniami zamieszkującymi głębiny morskie i jeden dodatkowy, który odgrywa rolę Scattera – symbol z napisem FREE SPINS.

Tabela wygranych w Reef Run przedstawia się następująco za zdobycie kolejno 3, 4, 5 symboli w jednej kombinacji:

  • konik morski – wypłaca 3, 30, 75 monet,
  • ślimak morski – wypłaca 5, 40, 100 monet,
  • ośmiornica – wypłaca 10, 50, 200 monet,
  • krewetka – 15, 75, 400 monet,
  • krab – 20, 100, 500 monet,
  • zielona ryba – 30, 200, 1000 monet.

Funkcje specjalne

Reef Run posiada 3 dodatkowe funkcje specjalne, które łączą się ze sobą w ciekawy sposób. Dzięki temu każde uruchomienie rundy z darmowymi spinami może skutkować zaskakującymi rezultatami.

Runda z darmowymi spinami jest uruchamiana przez specjalny symbol. Im więcej Scatterów na linii, tym dłuższy bonus.

  • 2 Scattery dają 2 spiny (działa tylko podczas trwania rundy bonusowej).
  • 3 Scattery dają 10 spinów.
  • 4 Scattery dają 20 spinów.
  • 5 Scatterów daje 60 spinów.

yggdrasil logo Reef Run Trafienie wygranych w kilku spinach z rzędu podczas trwania rundy z darmowymi obrotami zapewnia dodatkowe mnożniki do kolejnych wygranych. Za dwie x5, za 3 x10 za 4 x20.

Bawiąc się z aktywnym przyciskiem Golden Bet, można liczyć na dodatkową zabawę podczas rundy darmowych spinów. Gracz wybiera swojego kandydata w wyścigu i jeśli okaże się, że to właśnie ten symbol zapewnił największą wygraną, można wygrać od 400 do 25000 dodatkowych monet.