Raging Rhino

Tym razem SG Gaming przenosi swoich graczy do gorącej Afryki. Na sawannę, na której rządzą dzikie zwierzęta i tytułowy niebezpieczny nosorożec. Raging Rhino to zdecydowanie jedna z bardziej interesujących pozycji od tego developera. Zastosowano w niej wiele ciekawych i nowatorskich rozwiązań, jednocześnie sprawiając, że jest niezwykle prosta pod względem mechaniki i funkcji dodatkowych.

Tematyka dzikiej Afryki i jej mieszkańców od czasu do czasu pojawia się wśród automatów do gier i zyskała uznanie wśród graczy. Piękna pogoda w tle i przeważające ciepłe barwy, sprawiają, że Raging Rhino jest idealną produkcją na zimowe wieczory lub kiedy pogoda za oknem nie nastraja do wychodzenia z domu. Klimat jest podsycony przyjemnymi afrykańskim dźwiękami, które niestety uruchamiają się jedynie podczas obracania się bębnów.

Wildjackpots200% do 200 PLN + 30 free spinów
Hojne bonusy
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
Nomini200% do 200 PLN
Atrakcyjne promocje
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
betsson100% do 500 PLN
Dużo gier
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
raging rhino slot

Mechanika i interfejs

Mechanicznie gra nie różni się od większości slotów dostępnych na rynku. Raging Rhino na 6 bębnów, na których wyświetla się po 4 symbole. Niezwykle istotny jest fakt, że twórcy zdecydowali się na śmiały krok z zastosowaniem reguły mnożenia podczas tworzenia możliwości z liniami wygrywającymi. Dzięki temu symbole mogą znajdować się na dowolnych miejscach w sąsiadujących bębnach, aby tworzyły ciąg. W ten sposób Raging Rhino posiada aż 4096 linii wygrywających.

Na pierwszy rzut oka interfejs w Raging Rhino nie istnieje. Gra składa się z tła, na którego środku umieszczono ekran z bębnami. Po prawej stronie znajduje się jeden duży przycisk uruchamiający rozgrywkę. Dopiero kiedy spojrzy się nad bębny, znajdzie się pasek z przyciskami. Gracz może skorzystać z przycisku odpowiadającego za wybór kwoty zakładu (od 0,4 do 60), a także z przycisku odpowiadającego za opcje gry.

Pod tym względem Raging Rhino jest nieco nieintuicyjne, ponieważ tabela z informacjami o grze, funkcja automatycznej rozgrywki i standardowe opcje gry, zostały wrzucone do jednego worka i w pierwszych chwilach można je pominąć. Sama tabela informacyjna została zaprezentowana w prosty sposób, który z jednej strony zapewnia zwięźle przedstawione wszystkie najważniejsze informacje, z drugiej zaś tabela jest trochę brzydka.

Raging Rhino Grafika

Jeżeli chodzi o warstwę wizualną, to Raging Rhino stoi na najwyższym światowym poziomie. W tle umieszczono ładny obraz z afrykańską dżunglą spowitą słońcem. Wszystkie symbole zostały zaprezentowane w bardzo ładny sposób, który zapewnia realistyczne przedstawienie dzikich mieszkańców Czarnego Lądu. Animacje występują jedynie na niektórych symbolach i nie prezentują się spektakularnie.scienfic games

Raging Rhino Symbole

W Raging Rhino występuje 13 symboli, które dzielą się na 3 kategorie ze względu na ich wartość. Od najprostszych obrazków prezentujących znaki z kart do gier. Poprzez popularne afrykańskie zwierzęta, po diamenty i krajobraz afrykańskich stepów na tle zachodzącego słońca.

  • Symbole słabiej płatne – są reprezentowane przez znaki znane fanom gier karcianych (9, 10, J, Q, K, A) i zapewniają najniższe wygrane. Według wartości zostały zaprezentowane tak samo, jak w kartach.
  • Symbole lepiej płatne – są reprezentowane przez znane afrykańskie zwierzęta (miodożer, krokodyl, goryl, nosorożec) i zapewniają o wiele wyższe nagrody za trafienie kombinacji.
  • Symbole specjalne – posiadają funkcje specjalne i są reprezentowane przez diament i krajobraz afrykański.

Funkcje specjalne

W Raging Rhino występują dwie podstawowe funkcje bonusowe, które są znane praktycznie każdej osobie, która kiedykolwiek bawiła się na slotach. Wild i Scatter to sztandarowe funkcje bonusowe, występujące w praktycznie każdym automacie i ktoś. Kto miał chociaż raz z nimi styczność, w tym automacie odnajdzie się bez najmniejszego problemu.

  • Wild – zastępuje wszystkie symbole w Raging Rhino z wyjątkiem diamentu. Kiedy na ekranie pojawi się ikona z afrykańskim krajobrazem, gracz może być pewien, że lada chwila wydarzy się coś ciekawego. Wild pojawia się wyłącznie na drugim, trzecim, czwartym i piątym bębnie.
  • Scatter – trafienie 3, 4, 5 lub sześciu symboli z diamentem w Raging Rhino zaowocuje przyznaniem rundy bonusowej o długości 8, 15, 20 lub 50 darmowych spinów. Dodatkowo za każdą kombinację ze Scatterami, gra przyznaje sowite nagrody, które wynoszą 80, 400, 2000 i 40000 za 3, 4, 5 lub 6 symboli w jednej linii.