Pyrons

Pyrons to nowatorskie podejście do klasycznych slotów o tematyce owocowej. Główne skrzypce gra tutaj ogień, który rozpala się w miarę trafiania wygrywających kombinacji. Oprócz tego gra nie posiada żadnego tła fabularnego i innych dodatków tematycznych. Większość fanów owocówek nie zwraca jednak uwagi na dodatki. Dla nich liczy się tylko czysta rozgrywka, która nie jest zakłócana żadnymi dodatkowymi efektami specjalnymi, czy funkcjami bonusowymi.

Jako że twórcy chcieli wcelować w jak największe grono odbiorców, postarali się o dodanie do gry Pyrons kilku atrakcyjnych rozwiązań, które w żaden sposób nie ingerują w świetną zabawę. Wszystkie symbole znajdują się w szklanych bańkach, które spadając na siebie, wydają przyjemny odgłos stukającego się szkła. Zabawę dopełnia to, czego wszyscy oczekują od dobrego automatu do gier – liczne wygrane. Współczynnik zwrotu pieniędzy do graczy znajduje się tutaj na imponującym poziomie 96,1%.

Wildjackpots200% do 200 PLN + 30 free spinów
Hojne bonusy
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
Nomini200% do 200 PLN
Atrakcyjne promocje
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
betsson100% do 500 PLN
Dużo gier
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja

Interfejs i mechanika

Pyrons to standardowy automat z pięcioma bębnami i trzema rzędami symboli. Linii wygrywających jest tutaj 20. Już na pierwszy rzut oka widać, że gra celuje w klasykę gatunku. Pyrons ma zapewnić swojemu odbiorcy prostą zabawę z częstymi i dużymi wygranymi. Z lewej strony widnieją kulki z mnożnikami wygranych – x2, x3, x5, x20.

Yggdrasil przyzwyczaił swoich odbiorców do swojego interfejsu, który w każdej pozycji posiada takie same funkcje. W grze Pyrons oprócz standardowego ustawienia wartości pojedynczej monety, gracz może zdecydować także o liczbie aktywnych linii. Jeśli ktoś od czasu do czasu lubi zaryzykować, może jednym kliknięciem uruchomić pojedynczy obrót z maksymalnymi możliwymi ustawieniami. Bardziej zaawansowani użytkownicy mogą ustawić funkcję autoplay z wybraną przez nich liczbą automatycznych obrotów. W opcjach automatu Pyrons istnieje także możliwość wybrania kilku opcji, kiedy funkcja ma się zatrzymać.

Pyrons Grafika

Wizualnie Pyrons prezentuje się bardzo ładnie. Pomimo braku jakiejkolwiek tematyki automatu, twórcom udało się w ciekawy sposób połączyć ogień, szklane kule i symbole. W efekcie czego na graczy czeka prawdziwa uczta dla oczu. Jako klasyczna maszyna do gier wszystko musi być stonowane, aby pozwolić użytkownikom na jak najlepsze wrażenia płynące z rozgrywki. Mimo wszystko twórcom udało się to wszystko zachować w idealnej równowadze i bawiąc się przez dłuższy czas, efekty wizualnie nie powinny negatywnie oddziaływać na odbiorcę.

Symbole

Symbole w Pyrons są doskonale znane każdemu fanowi automatów do gier. Oto jak prezentują się znaki z uwzględnieniem wygranych za 3, 4 i 5 symboli w kombinacji:

  • pomarańcze – wypłaca 3, 15 i 70 monet,        Pyrons
  • limonka – wypłaca 4, 20 i 80 monet,
  • wiśnie – wypłacają 5, 25 i 100 monet,
  • śliwka – wypłaca 6, 30 i 125 monet,
  • siódemka – wypłaca 25, 100 i 500 monet,
  • gwiazdka – wypłaca 30, 200 i 2500 monet.

Zdecydowano się na małą różnorodność symboli, które będą pojawiać się na bębnach, co skutkuje tym, że wygrane są częste. Jeśli weźmie się pod uwagę jedyną w grze Pyrons funkcję bonusową, okaże się, że to rozwiązanie było strzałem w dziesiątkę.

Funkcja specjalna

Tylko jedna funkcja bonusowa w grze Pyrons może dziwić w dzisiejszym świecie hazardu. Jednak jeśli chodzi o klasyczne automaty, to większość z nich nie posiada ich wcale. Tymczasem studio Yggdrasil subtelnie wpasowało się w główne założenia gier klasycznych.

yggdrasil logo PyronsPo lewej stronie ekranu Pyrons widnieje zestawienie czterech następujących po sobie mnożników: x2, x3, x5, x20. Jeżeli uda się trafić jakąś kombinację wygrywającą, symbole, dzięki którym się ją uzyskało, wybuchają i pozostawiają miejsce na nowe, które opadają z góry. Mnożnik wzrasta o jeden stopień za każdym razem, kiedy uda się złożyć kolejną trafioną kombinację. Na czwartym poziomie wygrane zostają przemnożone aż dwudziestokrotnie, co umożliwia zdobycie prawdziwej fortuny.

W tak prosty i przyjemny sposób firmie Yggdrasil udało dodać niezwykle satysfakcjonującą funkcję, dzięki której na ekranie cały czas dzieje się coś ciekawego. W tej grze bez wątpienia odnajdą się zarówno fani nowoczesnych, jak i klasycznych gier kasynowych.