Power Plant

Power Plant przenosi gracza do świata, w którym główną rolę odgrywają elektryczne maszyny, za pomocą których można zdobyć liczne nagrody. Już od pierwszych chwil widać, że jest to niestandardowy automat. Twórcy zdecydowali się na zaprojektowanie wszystkiego od nowa, by zaprezentować coś, czego gracze do tej pory nie doświadczyli.

Motywem przewodnim jest tutaj świat przyszłości, w którym prąd jest głównym paliwem. Taka tematyka dała twórcom duże pole do popisu, co bardzo dobrze wykorzystują w grze Power Plant. Tytuł pochodzi z 2017 roku, co plasuje go wśród stosunkowo młodych gier.

Wszystko zostało dopracowane w najmniejszych szczegółach, co jest szczególnie ważne przy produkcjach niestandardowych, gdzie można się pogubić. W studiu Yggdrasil coś takiego nie może mieć miejsca i Power Plant to pełnoprawny automat, który zapewnia rozgrywkę na najwyższym światowym poziomie. Sami twórcy podają, że współczynnik RTP wynosi 96,1%, co sprawia, że nikt nie musi się obawiać o swoje pieniądze. Tak wysoka wartość zapewnia, że istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo zdobycia ciekawych wygranych.

Wildjackpots200% do 200 PLN + 30 free spinów
Hojne bonusy
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
Nomini200% do 200 PLN
Atrakcyjne promocje
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
betsson100% do 500 PLN
Dużo gier
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja

Interfejs i mechanika

Power Plant pod względem mechaniki mocno różni się od wszystkiego, co można spotkać na rynku automatów do gier. Gra posiada 5 bębnów i 8 rzędówPower Plant zsymbolami. Tak duża liczba symboli na ekranie sprawa, że linii wygrywających jest aż 82.

Pomimo innowacyjnej formy, firmie Yggdrasil udało się zachować swój interfejs, który przez lata stosuje w swoich produkcjach. Standardowo wartość zakładu ustawia się poprzez wybór wartości monety (od 0,01 do 5). Minimalny zakład w Power Plant to 0,25 euro, a maksymalny to 250 euro. Jeśli ktoś szuka mocniejszych wrażeń i chce od czasu do czasu postawić wszystko na jedną kartę, może uruchomić maksymalny zakład poprzez kliknięcie przycisku MAX BET. Istnieje także możliwość zaprogramowania automatu na wybraną przez gracza liczbę obrotów z określeniem do 4 kryteriów, kiedy funkcja ma się zatrzymać.

Grafika

Power Plant czerpie całymi garściami z nowości technologicznych, dlatego wizualnie jest prawdziwą ucztą dla fana sci-fi. Tło jest statyczne i ukazuje kosmiczne centrum dowodzenia. Na pierwszym planie po bokach miejsca z bębnami do gry zamontowane są dwa urządzenia, które przy trafieniu odpowiednich kombinacji generują wiązkę światła. Ekran samej gry został umieszczony w centrum ekranu i zajmuje całe miejsce od dołu do góry. Gra Power Plant jest przepełniona różnymi efektami specjalnymi, które łączą ze sobą symbole za pomocą wiązek światła za każdym razem, gdy uda się trafić jakąś kombinację.

Power plant Symbole

Yggdrasil zdecydowało się nie wprowadzać do gry Power Plant dużej liczby symboli, których jest tylko 7 – 6 podstawowych (zielony listek, jasnoniebieska kropla, niebieska spirala, różowy znak pioruna, czerwony płomień, pomarańczowy znak radioaktywności) i jeden specjalny – żółty obrazek z „W” pośrodku, który gra rolę Wild.

Funkcje specjalne

Główną rolę w Power Plant odgrywa żółty symbol Wild. Oprócz tego, że standardowo zamienia się we wszystkie symbole w grze, tworząc najlepsze możliwe wygrane i zwiększając prawdopodobieństwo ich wystąpienia, posiada kilka bardzo ciekawych funkcji.

Wild może pojawić się nawet jako cała kolumna. Jeśli uda się natrafić na kilka tych symboli obok siebie, gra nagrodzi użytkownika dodatkowym, darmowym spinem z kolejnymi funkcjami. W zależności od liczby połączonych symboli Wild, Power Plant przyznaje 2, 3 i 4 funkcje dodatkowe za 1, 2 i 3 grupy symboli Wild. Wszystkie znaki Wild pozostają w tym samym miejscu na respin z bonusowymi opcjami.

Funkcji dodatkowych jest 5 i prezentują się następująco:

  1. od 3 do 8 symboli zostaje zamienionych na inne, tworzące wygrywającą kombinację,Yggdrasil Power plant-
  2. 1 symbol zostaje wybrany jako super stacked,
  3. zostaje dodana jeszcze jedna funkcja,
  4. bębny mogą przesuwać się do 4 razy, aby zmaksymalizować wygraną,
  5. 1 symbol zostaje wybrany jako dodatkowy Wild.

Takie rozwiązanie sprawia, że Power Plant może bawić przez wiele godzin, ponieważ gracz chce odkryć wszystkie najlepsze kombinacje z funkcjami dodatkowymi. Tylko jeden symbol specjalny może sprawić, że gra staje się całkowicie nieprzewidywalna.