Pirates Plenty 2 Battle for Gold

Klimaty pirackie są na topie już od wielu lat. Filmy i gry o akcji osadzonej na Karaibach są tworzone nieustannie od wielu lat i nie zanosi się na to, by coś miało się zmienić. Pirates Plenty 2 Battle for Gold to kolejna piracka produkcja, w której gracz podróżuje od wyspy do wyspy, walczy z wrogami i ostatecznie zdobywa skarb. Brzmi znajomo? Oczywiście, że tak. Każdy gracz marzy o zdobyciu prawdziwej fortuny – właśnie po to uruchamia gry kasynowe. Tak naprawdę w każdym graczu drzemią te same pobudki, co w piratach z dawnych czasów. Red Tiger Gaming doskonale zdaje sobie z tego sprawę i oddaje swoim użytkownikom Pirates Plenty 2 Battle for Gold, czyli standardowy automat o tematyce pirackiej.

Cała gra jest bardzo urodziwa. Wszystko zostało stworzone z dbałością o najmniejsze szczegóły. Tło Pirates Plenty 2 Battle for Gold prezentuje kryjówkę piracką ze skarbem. Wszystko znajduje się w odcieniach koloru bogactwa – złota. Klimat Karaibów aż wylewa się tutaj z ekranu i z pewnością każdemu będzie się podobał.

Wildjackpots200% do 200 PLN + 30 free spinów
Hojne bonusy
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
Nomini200% do 200 PLN
Atrakcyjne promocje
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
betsson100% do 500 PLN
Dużo gier
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja

Mechanika i interfejs Pirates Plenty 2 Battle for Gold

Automat prezentuje standardowe rozwiązania, które gracze pokochali w ostatnich latach. Pirates Plenty 2 Battle for Gold posiada 5 bębnów i 3 rzędy z symbolami z jednym dodatkowym, który uruchamia się podczas rundy specjalnej. Linii wygrywających nominalnie jest 20, jednak kiedy uda się odblokować górny rząd z symbolami, liczba ta wzrasta do 30. Współczynnik zwrotu pieniędzy do gracza (RTP) wynosi tutaj aż 96,12%, co sprawia, że gra jest bardzo dobrze wypłacalna.

Red Tiger Gaming zdążyło już przyzwyczaić swoich graczy do tego, że ich produkcje nie posiadają standardowego interfejsu. W Pirates Plenty 2 Battle for Gold zdecydowano się na kilka podstawowych przycisków służących do ustawiania gry według własnego uznania.

  • Stake – umożliwia ustawienie ilości pieniędzy postawionych na pojedynczy spin automatem. Wartość ta może wynosić od 0, do 20 funtów.
  • Auto – opcja dla bardziej zaawansowanych graczy, którzy dogłębnie zapoznali się z Pirates Plenty 2 Battle for Gold. Umożliwia uruchomienie automatycznej rozgrywki z limitem przegranej, po której funkcja się zatrzymuje.
  • Turbo – zaznaczenie tego przycisku sprawia, że gra znacznie przyspiesza, co może być zbawienne w przypadku szybkiej sesji poza domem.

Grafika

Pirates Plenty 2 Battle for Gold to prawdziwa perełka pod względem graficznym. Twórcy wykonali wszystko w specyficznym pirackim klimacie i zrobili to bardzo dobrze. Grafiki prezentują się pięknie i szczegółowo. Tłem jest wnętrze statku ze skarbem, który nieustannie kołysze się na falach. Efekt jest niezwykle realistyczny i gracz ma uczucie, jakby znajdował się na prawdziwym statku pirackim. Symbole w Pirates Plenty 2 Battle for Gold prezentują swoje animacje w przypadku trafienia na kombinację wygrywającą. Wszystko to składa się na niezwykle intrygującą całość, która będzie cieszyć oko gracza przez wiele godzin.

Symbole

W grze na bębnach może pojawić się 14 różnych symboli. W Pirates Plenty 2 Battle for Gold występuje jeden symbol, który pojawia się tylko w bonusowej rundzie i jest to bomba. Oprócz tego symbole można podzielić na trzy kategorie.

  • Słabiej płatne – symbole znane z kart do gry – trefl, karo, pik i kier.
  • Lepiej płatne – butelka z trucizną, pistolety, armata, kapelusz piracki, czaszka.
  • Specjalne – Wild w dwóch postaciach, Battle Spins (Scatter), mapa.

red tiger gaming Pirates Plenty 2 Battle for GoldFunkcje specjalne

Twórcy zamieścili w Pirates Plenty 2 Battle for Gold kilka opcji dodatkowych, które sprawiają, że rozgrywka staje się o wiele bardziej dynamiczna.

  • Wild Island Row – czwarty rząd z symbolami odblokowuje się dzięki mapom, które można zdobyć podczas rozgrywki. Każda mapa sprawia, że statek zbliża się do upragnionego celu.
  • Wild – zastępuje wszystkie standardowe symbole w grze, zwiększając prawdopodobieństwo wygranej.
  • Runda bonusowa – uruchamiana po trafieniu trzech symboli Battle Spins na bębnach Pirates Plenty 2 Battle for Gold. Kapitan Czarnobrody rzuca na bębny bomby, które wybuchają i sprawiają, że na ekranie pojawiają się symbole Wild.