Phoenix Fire Power Reels

Produkcja pochodząca od renomowanego studia Red Tiger Gaming nawiązuje do legendarnego, ognistego ptaka – Feniksa. Phoenix Fire Power Reels to intrygująca gra, która już od pierwszych chwil znacząco wyróżnia się na tle automatów do gier. Miłym dodatkiem są trzy różne jackpoty, które mogą zostać zdobyte przez każdego użytkownika. Innowacyjna gra z pewnością zaciekawi ludzi, którym znudziły się już standardowe automaty do gier wyglądające jak bliźniacze kopie. Phoenix Fire Power Reels to pozycja, która nie pozwala się nudzić.

Całość została wykonana w przyzwoity sposób. Po lewej stronie ekranu widnieją trzy nagrody, które prezentują jackpoty możliwe do zdobycia i kilka prostych informacji o nich. Stworzenie niestandardowego automatu do gier i utrzymanie go na wysokim poziomie to nie lada wyczyn. Współczynnik zwrotu pieniędzy do gracza wynosi aż 96,22%, co zapewnia, że oprócz dobrej zabawy, w Phoenix Fire Power Reels można wygrać wysokie nagrody pieniężne.

Wildjackpots200% do 200 PLN + 30 free spinów
Hojne bonusy
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
Nomini200% do 200 PLN
Atrakcyjne promocje
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
betsson100% do 500 PLN
Dużo gier
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja

Mechanika i interfejs Phoenix Fire Power Reels

Gra wyróżnia się pod wieloma względami na tle innych gier, właśnie ze względu na mechanikę. Phoenix Fire Power Reels posiada 8 bębnów z 6 rzędami symboli. Linii wygrywających jest tutaj 30. Symbole nie pojawiają się całkowicie losowo, tylko w grupach na jednym bębnie. Polega to na tym, że na jednym bębnie pojawiają się całe pionowe rzędy z takimi samymi symbolami, np. 3 obrazki trefl i 3 obrazki pik lub 3 obrazków karo i jeden ze skrzydłami. Wszystko to wywraca do góry nogami rozgrywkę znaną w standardowych automatach do gier i sprawia, że Phoenix Fire Power Reels jest jeszcze ciekawszą produkcją.

Interfejs w Phoenix Fire Power Reels tak, jak Red Tiger Gaming zdążyło już przyzwyczaić swoich fanów, jest minimalistyczny i opiera się na kilku standardowych przyciskach umożliwiających dopasowanie rozgrywki do preferencji każdej osoby.

  • Stake – umożliwia wybranie wartości zakładu za pojedynczy obrót gry Phoenix Fire Power Reels (od 0,20 do 40 funtów).
  • Auto – uruchamia automatyczną rozgrywkę do 100 obrotów z limitem przegranych, po którego przekroczeniu funkcja się zatrzymuje.
  • Gamble – kiedy uda się trafić kombinację wygrywającą, odblokowuje się opcja gamble, w której gracz obstawia wygraną kwotą i może ją znacznie zwiększyć.
  • Turbo – zaznaczenie tego przycisku sprawia, że rozgrywka znacznie przyspiesza i pozwala na o wiele więcej obrotów maszyny w krótkim czasie.

Phoenix Fire Power Reels Grafika

Pod względem wizualnym Phoenix Fire Power Reels prezentuje się dobrze. Automat został umieszczony na bliżej nieokreślonej, mocno zdobionej budowli, która jest statyczna i nie zapewnia żadnych animacji. Od czasu do czasu u góry można zauważyć przelatującego ogromnego tytułowego ptaka. Symbole są ładne i proste. Kiedy trafi się kombinację, uruchamia się prosta animacja z nimi związana. Twórcy przy produkcji Phoenix Fire Power Reels większą uwagę przywiązali do jej innowacyjności niż wartości wizualnej, jednak mimo wszystko w grze występuje wiele elementów, które mogą się podobać.

Symbole

W Phoenix Fire Power Reels występuje 10 symboli, które można podzielić na trzy kategorie. Oprócz tego można spotkać obrazek ze zwiniętymi skrzydłami. W takiej wersji nie zapewnia on żadnych nagród. Standardowe ikony zapewniające wygrane pieniężne dają wygrane za 3-8 symboli na jednej linii. Sprawia to, że nawet najsłabszy symbol trafiony ośmiokrotnie, może wypłacić bardzo dużo pieniędzy.

  • Symbole słabiej płatne – trefl, karo, kier i pik.
  • Symbole lepiej płatne – zwój, sygnet, księga, puchar.
  • Specjalne – ognisty feniks i ikona z napisem Free Spins.

 

red tiger gamingFunkcje specjalne

Phoenix Fire Power Reels to automat, który posiada dwie główne atrakcje specjalne zwiększające prawdopodobieństwo wygranej. Warto zaznaczyć, że symbole mogą tworzyć kombinacje już nie tylko od lewej do prawej, tylko z dowolnego miejsca w grze.

  • Wild – przyjmuje postać każdego standardowego symbolu w grze, znacząco zwiększając prawdopodobieństwo trafienia kombinacji wygrywającej. Kiedy Wild znajdzie się w bezpośrednim sąsiedztwie symbolu złożonych skrzydeł, zamieniają się one w Wild.
  • Free Spinsprzynajmniej trzy symbole z napisem Free Spins, uruchamiają rundę bonusową z darmowymi spinami. Podczas jej trwania na bębnach może pojawić się do trzech symboli Wild.