Orient Express

Hazard od zawsze kojarzył się z luksusem i bogactwem. Nic więc dziwnego w tym, że studio Yggdrasil sięgnęło po temat legendarnego pociągu, kursującego przez całą Europę do Konstantynopola. Orient Express był symbolem komfortu i głównie arystokratyczne rody mogły sobie pozwolić na podróżowanie nim. Sytuacja przypomina nieco to, co działo się z hazardem na przestrzeni lat. Dzisiaj każdy może bawić się w Orient Express i zapoznać się z jego niezwykłą historią.

Automat został umieszczony na oknie w przedziale. Tło stanowi widok zza szyby. Całość wygląda niezwykle zajmująco. Motyw graficzny nawiązuje do produkcji animowanych, a grafika została wykonana w stylu, który nie pozwoli jej się zestarzeć przez wiele lat. Automat Orient Express miał swoją premierę pod koniec 2017 roku, lecz wciąż wygląda, jakby dopiero co został wydany. Miłym dodatkiem, który ucieszy każdego gracza, jest fakt, że współczynnik zwrotu do gracza wynosi tutaj aż 96,1%. Wszystko to sprawia, że każdy może bez żadnych skrupułów wypróbować tę ciekawą maszynę bez dużego ryzyka utraty pieniędzy.

Wildjackpots200% do 200 PLN + 30 free spinów
Hojne bonusy
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
Nomini200% do 200 PLN
Atrakcyjne promocje
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
betsson100% do 500 PLN
Dużo gier
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja

Interfejs i mechanika

Automat Orient Express pod względem formatu nie wyróżnia się na tle innych popularnych gier. Twórcy zdecydowali się na standardowy rozstaw symboli z Orient express pięcioma bębnami i trzema rzędami z obrazkami. Gra posiada 20 linii wygrywających, które są aktywne przez cały czas. Pod względem mechaniki Orient Express niczym się nie wyróżnia i każdy powinien odnaleźć się tutaj już od pierwszych chwil. Wystarczy, że ktoś kiedyś bawił się przy standardowych automatach do gier, a produkcja Yggdrasil stoi przed nim otworem.

Interfejs graficzny także prezentuje standardowe rozwiązania, które studio z powodzeniem stosuje w swoich produkcjach od lat. Gracz dostaje jedną możliwość wpływania na wysokość zakładu – ustawienie wartości pojedynczej monety, która może wynieść od 0,01 do 5,00. Oprócz tego przycisk MAX BET uruchamia pojedynczy obrót z maksymalnymi ustawieniami zakładu. Dzięki jednemu kliknięciu można przejść ze standardowej zabawy na poziom, który umożliwia wygranie prawdziwej fortuny. Ostatnim przyciskiem interfejsu w automacie Orient Express jest funkcja autoplay, która pozwala na zaprogramowanie wybranej liczby obrotów z ustawieniem dodatkowych kryteriów, kiedy ma się sama zatrzymać.

Grafika

Orient Express to bardzo ładny automat, w którym główną rolę grają barwy luksusu. Tłem jest przedział pociągu w kolorach złotym i czerwonym. Całości dopełnia okno, na którym umieszczono bębny z symbolami. Za szybą widać animowane, przesuwające się widoki najpopularniejszych miast na trasie pociągu. Same symbole zostały wykonane w stylistyce animacji. Postacie są kolorowe i posiadają karykaturalny rys sprawiający, że na wszystko patrzy się z przymrużeniem oka. Graficznie Orient Express prezentuje się po prostu bardzo ładnie.

Orient Express Symbole

Orient Express posiada 10 symboli, które można podzielić pod względem wartości na trzy główne kategorie.

  • Symbole słabo płatne – obrazki przedstawiają znaki z kart do gier: kier, karo, trefl, pik.
  • Symbole dobrze płatne – obrazki przedstawiają arystokratów podróżujących pociągiem: starszy mężczyzna na różowym tle, mężczyzna na zielonym tle, mężczyzna na niebieskim tle, kobieta na pomarańczowym tle.
  • specjalne Symbole  – Wild występujący w czterech formach (w zależności od etapu podróży) i różniący się tylko obrazkiem podpisanym WILD. Scatter to złoty symbol przedstawiający glob ziemski.

Funkcje specjalne

Orient Express w bardzo ciekawy sposób wykorzystuje swoją tematykę i wprowadza ją do funkcji bonusowych w grze. Im dłużej trwa rozgrywka, gracz przejeżdża przez kolejne 4 miasta, gdzie zmieniają się główne atrakcje.yggdrasil Orient Express

  1. Paryż – wędrujący Wild uruchamia darmowy spin i przesuwa się o jedno miejsce w lewo.
  2. Wenecja – po trafieniu wygrywającej kombinacji uruchamia się zegar losujący mnożnik wygranej.
  3. Belgrad – na ekranie może pojawić się pociąg, który zajmuje cały bęben i odgrywa rolę Wild.
  4. Istambuł – pojawiają się latające pocztówki, które zamieniają od 2 do 12 symboli w Wild.

W Orient Express można także uruchomić standardową rundę z darmowymi spinami, jeśli uda się trafić 3, 4 lub 5 Scatterów.