Mystical Fortunes

Mystical Fortunes to kolejna interesująca pozycja od SG Gaming. Twórcy starają się nieustannie dostarczać swoim użytkownikom gry wyróżniające się na tle ogromu standardowych slotów, posiadających takie same funkcje. Gra wyróżnia się praktycznie w każdym możliwym aspekcie, zapewniając swoim odbiorcom przyjemną odskocznię, przy której zregenerują się i dostaną możliwość zdobycia dużych nagród.

Tematyka gry jest trochę niejasna i opiera się o tytułowy mistycyzm. W Mystical Fortunes główne skrzypce gra szeroko pojęta magia. Ludzie często szukają szczęścia u przeróżnych wróżbitów, czy nosząc amulety szczęścia. Każdy chciałby znaleźć swój sposób na szczęście. Twórcy zdecydowali się na wprowadzenie trochę magii do swojej produkcji, aby gracze mogli z niej skorzystać  i sięgnąć po główną nagrodę.

Jak łatwo można się domyślić, Mystical Fortunes nie jest kolejną kolorową pozycją, która próbuje wzbudzić jak najwięcej emocji za pomocą kolorów. W tej produkcji panuje atmosfera tajemniczości i magii. Twórcy poszli w zupełnie innym kierunku, zapewniając jednocześnie nowe doznania fanom ich produkcji.

Wildjackpots200% do 200 PLN + 30 free spinów
Hojne bonusy
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
Nomini200% do 200 PLN
Atrakcyjne promocje
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
betsson100% do 500 PLN
Dużo gier
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
mystical fortunes

Mechanika i interfejs

Od pierwszych chwil widać, że Mystical Fortunes nie jest prostym automatem o standardowym wyglądzie. Zamiast tego zdecydowano się na wywrócenie wszystkiego do góry nogami. Gra ma 6 bębnów, z których każdy posiada inną liczbę symboli. Od lewej do prawej bębny prezentują następującą liczbę ikon: 2-3-4-5-6-7. Tak niecodzienne ustawienie sprawia, że udało się zaimplementować aż 192 linie wygrywające. Dzięki temu nawet najbardziej nieprawdopodobne ułożenie symboli może zaowocować przyznaniem wygranej.

Mystical Fortunes został stworzony na prawdziwe automaty kasynowe i ma już swoje lata. Dlatego interfejs nie pozwala graczom na znaczące ingerowanie w rozgrywkę. Mogą oni jedynie uruchomić obroty w maszynie, ustawić zakład i przejrzeć informacje o grze.

Wartość pojedynczego obrotu bębnami można ustawić w zakresie od 0,40 do 80, co sprawia, że Mystical Fortunes jest produkcją zarówno dla mniej, jak i bardziej wymagających graczy.

W informacjach o slocie można dowiedzieć się o wszystkich symbolach i wygranych z nimi związanych, a także funkcjach specjalnych i wszystkich liniach wygrywających.

Mystical Fortunes Grafika

Mystical Fortunes to produkcja mająca już wiele lat na karku i niestety odstaje nieco od konkurencji. Grafiki są proste i być może kiedyś podobały się każdemu graczowi, jednak teraz są już mało atrakcyjne. W dzisiejszych czasach, kiedy panuje animacja i obraz wysokiej rozdzielczości, Mystical Fortunes odstaje od standardów.

Mimo wszystko zdecydowanie warto zapoznać się z tą grą, ponieważ w hazardzie już wielokrotnie udowodniono, że grafika odgrywa poboczną rolę. Liczy się przede wszystkim możliwość zdobycia wysokich wygranych i dobra zabawa, a tej nie zabraknie przy automacie o tak niestandardowym wyglądzie.scienfic games

Mystical Fortunes Symbole

Symbole w Mystical Fortunes nawiązują tematem do magii i prezentują przede wszystkim przedmioty z nią związane. W grze można spotkać kryształowe kule oraz postać przepowiadającą przyszłość, która jest najważniejszym symbolem w grze.

Standardowymi symbolami w grze są znaki znane z kart do gier: kier, karo, pik i trefl. Symbole specjalne odgrywają ściśle określoną rolę i sprawiają, że rozgrywka staje się nieprzewidywalna i co za tym idzie – bardziej ekscytująca. Jasnowidz odpowiada za funkcję Scatter i Wild jednocześnie.

Funkcje specjalne

W Mystical Fortunes występują trzy podstawowe funkcje bonusowe, które sprawiają, że rozgrywka może w jednej chwili zmienić się nie do poznania i zapewnić o wiele wyższe wygrane.

  • Wild – zamienia się ze wszystkimi symbolami w grze, sprawiając, że trafienie wysoko płatnych kombinacji jest o wiele łatwiejsze. Kiedy na ekranie pojawi się symbol jasnowidza, można być pewnym, że stanie się coś interesującego (szczególnie że ten znak odgrywa w Mystical Fortunes dwie funkcje).
  • Scatter – trafienie przynajmniej trzech symboli z jasnowidzem w jednej linii, uruchamia rundę z darmowymi spinami. Podczas jej trwania bębny zostają odwrócone i od lewej znajdują się te, które wyświetlają największą liczbę symboli.
  • Jackpot – umożliwia zdobycie ponadprzeciętnej wygranej, poprzez trafienie odpowiedniej kombinacji na ekranie gry. Zdobycie Jackpota jest niezwykle trudne, ale zawsze możliwe. Potrafi bardzo silnie oddziaływać na wyobraźnię użytkownika, sprawiając, że zabawa staje się jeszcze przyjemniejsza.