Mystic Wheel

Mystic Wheel to kolejna intrygująca produkcja od Red Tiger Gaming. Koła losujące nagrody są niezwykle popularne wśród graczy kasyn, jak i samych twórców gier. Koła fortuny występują jako osobne produkcje, w których gracze próbują swojego szczęścia, ale można je spotkać także jako dodatek do przeróżnych tytułów. Red Tiger Gaming zdecydowało się zaimplementować popularne koło do automatu do gier i tak powstała maszyna Mystic Wheel.

Cała produkcja, jak sama nazwa wskazuje, jest utrzymana w mistycznym klimacie, który urzeka swoją tajemniczością już od pierwszych chwil. Za bębnami z symbolami umieszczone zostało tytułowe koło, a gracz próbuje przekonać się o jego mocy. Wszystko to zostało okraszone budującą napięcie ścieżką dźwiękową, co przekłada się na przyjemny odbiór gry. Spędzając czas przy Mystic Wheel gracz nie tylko dobrze się bawi, ale ma także na co popatrzeć, ponieważ cała produkcja została wykonana w specyficznej, mistycznej stylistyce o bardzo wysokiej szczegółowości.

Wildjackpots200% do 200 PLN + 30 free spinów
Hojne bonusy
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
Nomini200% do 200 PLN
Atrakcyjne promocje
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
betsson100% do 500 PLN
Dużo gier
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja

Mechanika i interfejs

Mystic Wheel

Pod względem mechaniki Mystic Wheel nie odbiega od większości gier dostępnych na rynku. Posiada pięć bębnów losujących, 4 rzędy z symbolami i 30 linii wygrywających. Oprócz tego, w tle występuje tytułowe koło fortuny, które uruchamia się, kiedy uda się trafić konkretną kombinację symboli. Z każdym obrotem losuje ono specjalne nagrody. Kiedy wydarzenie się skończy, gra powraca do standardowego ekranu gry Mystic Wheel.

Interfejs automatu jest niezwykle przejrzysty i intuicyjny. Zrezygnowano z jakichkolwiek grafik dodatkowych, na rzecz ukazania jak największej części automatu Mystic Wheel. Do dyspozycji graczy oddano 4 podstawowe przyciski funkcyjne, dzięki którym można dopasować rozgrywkę do indywidualnych potrzeb każdego gracza.

 • Stake – ustawia wartość pojedynczego uruchomienia automatu do gier (od 0,2 do 10 funtów).
 • Auto – umożliwia zaprogramowanie Mystic Wheel do 100 automatycznych obrotów z uwzględnieniem limitu przegranych, po których funkcja się wyłączy. Opcja idealna dla tych, którzy zapoznali się już z automatem.
 • Turbo – włączenie tej opcji sprawia, że cała zabawa przebiega o wiele szybciej. Opcja dla tych, którzy mają mało czasu na zabawę.
 • Kółko – standardowy przycisk, który uruchamia automat Mystic Wheel.

 

Grafika

Wizualnie produkcja stoi na bardzo wysokim poziomie. Red Tiger Gaming zadbało o każdy aspekt rozgrywki, więc wszystkie elementy idealnie do siebie pasują. Nawet najsłabsze symbole zostały dopasowane graficznie do całej produkcji. W ostatnich czasach twórcy gier często pomijają tę istotną sprawę. Wszystkie obrazki dodatkowo otrzymały swoje animacje, które uruchamiają się, kiedy trafi się jakąkolwiek kombinację. W tle Mystic Wheel widnieje nieustannie obracające się koło, które oczekuje na aktywację przez gracza.

Symbole

W Mystic Wheel można spotkać tylko 9 symboli, z których tylko jeden jest specjalnym. Obrazki można podzielić na dwie kategorie pod względem wypłacalności.

 • Słabiej płatne symbole są reprezentowane przez wszystkim znane symbole z kart do gier: trefl, karo, pik i kier.
 • Lepiej płatne symbole są reprezentowane przez mistyczne przedmioty: złoty klucz, pierścień, tajemnicze koło z pomarańczowym światłem pośrodku, diament w złotej oprawie.

Oprócz standardowych symboli, które wypłacają nagrodę za zgromadzenie ich w kombinacji na linii wygrywającej, gracz może natrafić na jeden symbol specjalny: złote koło z napisem Mystic Wheel.

Funkcje specjalne

Twórcy zdecydowali się na umieszczenie w grze tylko jednej funkcji dodatkowej, która jest bonusową grą z nagrodami. Przynajmniej 3 symbole specjalne zgromadzone na bębnach gry, aktywują tytułowe mistyczne koło. Gracz otrzymuje tyle obrotów kołem, ile udało mu się zgromadzić symboli ze złotym kołem. Nagrody, które można zdobyć to:

 • Mnożnik zakładu – występuje na kilku polach o różnych wartościach.  Wartość może się zwiększać podczas trwania zabawy. Liczba, która znajduje się na polu, zostaje przemnożona przez zakład pojedynczego obrotu automatu.
 • Znak zapytania – losowa nagroda, która może zostać zdobyta na kole do gry
 • + X do wszystkich wartości liczbowych znajdujących się na kole do gry.
 • Podwojenie wartości wszystkiego na kole do gry.
 • + 3 Spins – zapewnia trzy dodatkowe obroty koła rundy bonusowej.