Mega Pyramid

Starożytny Egipt od zawsze fascynował ludzi. Ta wspaniała kultura posiada niezliczoną liczbę tajemnic, których do dzisiaj nie można rozwiązać. Pomimo tego, że czasy świetności Egiptu minęły kilka tysięcy lat temu, lud ten pozostawił po sobie prawdziwe cuda. Mega Pyramid to kolejna produkcja, która ma na celu przybliżenie użytkownikom czasów faraonów, monumentalnych grobowców, antycznych tajemnic i symboli.

Mega Pyramid tak, jak przystało na produkcję studia Red Tiger, to maszyna do gier najwyższych lotów. Graficznie powinna cieszyć oczy większości graczy. Uruchamiając slot, użytkownika wita ekran z aktualnymi jackpotami do wygrania, które nieustannie rosną do czasu, aż ktoś je zgarnie. Całości dopełnia klimatyczna ścieżka dźwiękowa idealnie wpasowująca się w świat starożytnych piramid.

Wildjackpots200% do 200 PLN + 30 free spinów
Hojne bonusy
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
Nomini200% do 200 PLN
Atrakcyjne promocje
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
betsson100% do 500 PLN
Dużo gier
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja

Mechanika i interfejsMega Pyramid

Mega Pyramid to na pierwszy rzut oka prosty automat z pięcioma bębnami i czterema rzędami symboli. Rozgrywka przebiega w standardowy sposób. Symbole tworzą kombinacje wygrywające od lewej do prawej. Wszystkich linii, na których układają się symbole wygrywające, jest tutaj 30, co sprawia, że wygrane trafiają się często i cały czas dzieje się tutaj coś ciekawego. Współczynnik zwrotu do gracza (RTP), wynosi tutaj aż 96,18%, co sprawia, że Mega Pyramid jest jeszcze atrakcyjniejszym automatem do gier.

Jak przystało na produkcję studia Red Tiger Gaming interfejs gry jest minimalistyczny i opiera się głównie na przyciskach funkcyjnych umieszczonych w dolnej części automatu.

  • Stake odpowiada za ustawienie stawki pojedynczego obrotu, który może wynieść od 0,2 do 20 funtów. 
  • Auto – idealna opcja dla tych graczy, którzy zapoznali się ze wszystkimi funkcjami automatu i potrafią dokładnie przeanalizować swoje szanse. Funkcja ta umożliwia ustawienie w grze Mega Pyramid do 100 darmowych obrotów z możliwością ustalenia limitu przegranej, po którego przekroczeniu funkcja się zatrzyma.
  • Gamble – ciekawa opcja, która pozwala na zwiększenie trafionej już nagrody, dzięki dodatkowemu zakładowi. To gracz podejmuje ryzyko zgodnie z zasadą, że im mniejsze prawdopodobieństwo powodzenia, tym większa wygrana.
  • Turbo – po zaznaczeniu tej opcji, rozgrywka drastycznie przyspiesza, umożliwiając osiągnięcie zamierzonych celów w krótszym czasie.

 

Grafika

Pustynia i monumentalny grobowiec faraonów w tle prezentują się imponująco. Cała produkcja została utrzymana w złocistej kolorystyce piasku i kamienia. Nawet niebo spowite jest burzą piaskową. Symbole w Mega Pyramid zostały wykonane z dbałością o najmniejsze szczegóły i także najsłabiej płatne z nich mają nawiązania do ogólnego klimatu gry. Zabawie towarzyszą ładne animacje obrotu bębnów i trafionych kombinacji z symbolami. Gra została stworzona w takiej stylistyce graficznej, że będzie się podobała jeszcze przez wiele lat.

Symbole

Jak można się łatwo domyślić, symbole w Mega Pyramid nawiązują do kultury i mitologii Starożytnego Egiptu. Nawet słabiej płatne symbole, reprezentowane przez znaki z kart do gry, zostały tak narysowane, by wpasowywały się w te ciekawe czasy. Ikony występujące w Mega Pyramid można podzielić na dwie główne kategorie ze względu na wypłacane nagrody.

  • Słabiej płatne symbole to proste znaki znane z kart do gier i nie tylko (kółko, trefl, karo, kier, pik).
  • Lepiej płatne symbole reprezentowane są poprzez znane miłośnikom starożytnego Egiptu postaci i przedmioty: papirus, Ra (człowiek sokół), skarabeusz i Anubis (człowiek pies), który wypłaca prawdziwą fortunę w przypadku trafienia kombinacji złożonej z pięciu ikon.

Twórcy zaimplementowali do Mega Pyramid jeden symbol specjalny – faraon we własnej osobie odpowiada za rundę z darmowymi spinami.

red tiger gaming Mega PyramidFunkcje specjalne

Red Tiger Gaming postarało się o urozmaicenie zabawy za pomocą dwóch ciekawych funkcji specjalnych.

Runda bonusowa z 10 darmowymi spinami uruchamia się, kiedy na ekranie Mega Pyramid pojawiają się 3 symbole z faraonami na bębnach 1, 3 i 5.

Oko piramidy uruchamia się na początku każdej rundy bonusowej. Ta funkcja specjalna wspomaga gracza w trafianiu lepszych kombinacji poprzez wylosowanie jednego z symboli występujących w grze, który będzie się klonował za każdym razem, kiedy tylko pojawi się na ekranie Mega Pyramid. Sklonowane ikony pojawiają się na bębnach w sposób losowy.