Lock it Link Night Life

SG Gaming tym razem oddało swoim fanom produkcję idealnie wpisującą się w klimat kasyn. Lock it Link Night Life to produkcja czerpiąca garściami z nocnego życia w dużych miastach, gdzie główną rolę odgrywają imprezy, kasyna i duże pieniądze. Luksus i bogactwo to coś, co pociąga każdego człowieka i ta produkcja stara się to wszystko zapewnić swoim użytkownikom. Co ciekawe każdy może dołączyć do tego świata poprzez trafienia Jackpotu.

Pomimo tego, że automat pochodzi z 2017 roku, nie zdecydowano się na wprowadzenie do niego najnowszych technologii odpowiadających za odbiór wizualny. Przy produkcji automaty zdecydowano się na klasykę. Automat zarówno pod względem technicznym, jak i wizualnym prezentuje się standardowo i nie stara się odbiegać od ogółu.

Uwagę ma tutaj przyciągać przede wszystkim Jackpot, który umożliwia zdobycie bardzo wysokich wygranych, a także współczynnik RTP na przyzwoitym poziomie 96%. Wszystko to sprawia, że Lock it Link Night Life jest solidnym automatem, który zapewnia nie tylko przyjemną i prostą rozgrywkę, ale także możliwość zdobycia wysokich wygranych.

Wildjackpots200% do 200 PLN + 30 free spinów
Hojne bonusy
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
Nomini200% do 200 PLN
Atrakcyjne promocje
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
betsson100% do 500 PLN
Dużo gier
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
Lock It Link Night Life slot

Mechanika i interfejs

Pod względem mechaniki Lock it Link Night Life jest niezwykle prostą grą. Produkcja ma standardowy format 5×3, co oznacza, że na pięciu bębnach wyświetlają się po trzy symbole. Co ciekawe, twórcy zdecydowali się na wprowadzenie aż 50 linii wygrywających, na których będą się formować kombinacje z symbolami. Dzięki temu gracz może liczyć na częste trafienia, co przekłada się na większą przyjemność z rozgrywki.

Interfejs standardowo dla tego producenta jest minimalistyczny i nie wpływa mocno na przebieg zabawy. Gracz może jedynie ustawić zakład i uruchomić obroty bębna.

  • Informacja – uruchamia okno z najważniejszymi informacjami o automaty. W jednym miejscu można dowiedzieć się wszystkiego o symbolach, funkcjach bonusowych, a także liniach wygrywających.
  • Automatyczna rozgrywka – pozwala na zaprogramowanie do 200 automatycznych obrotów bębnów, z możliwością ustawienia dwóch kryteriów, według których funkcja się zatrzyma.
  • Uruchomienie automatu – uruchamia pojedynczy obrót bębnów.
  • Ustawienie zakładu – ustawia wartość pojedynczego obrócenia bębnami.

Lock it Link Night Life Grafika

Wizualnie Lock it Link Night Life jest bardzo prostą grą. Nie posiada żadnych efektów specjalnych ani animacji. Zamiast tego w tle można podziwiać piękną aglomerację miejską nocą. Symbole zostały stworzone w bardzo ładny sposób i z dbałością o szczegóły. Drogocenne przedmioty błyszczą się, jak przystało na bogactwo, które mają reprezentować. Pomimo kilku braków, śmiało można uznać, że automaty pod względem grafiki powinien spełnić oczekiwania większości graczy.scienfic games

Lock it Link Night Life Symbole

Na bębnach można spotkać 13 różnych symboli, które mają różną wartość i znaczenie. W Lock it Link Night Life można je podzielić na 3 kategorie.

  • Symbole słabiej płatne – reprezentowane są przez litery pochodzące z kart do gry (J, Q, K, A) i zapewniają najniższe wypłaty, kiedy trafi się kombinacje z nich złożoną.
  • Symbole lepiej płatne – obrazki prezentujące atrybuty bogactwa (torba, szampan w lodzie, jacht, sportowy samochód, mężczyzna w garniturze, złota moneta) i zapewniają o wiele wyższe nagrody.
  • Specjalne – obrazki zapewniające uruchomienie specjalnych funkcji: złota moneta, miasto, czerwone serce, złote serce).

Funkcje specjalne

  • W Lock it Link Night Life występują 2 podstawowe funkcje specjalne, które odpowiadają za podkręcenie dynamiki zabawy. Uruchomienie przynajmniej jednej z nich potrafi wywrócić całą zabawę do góry nogami pod względem wygranych.
  • Wild – złota moneta zamienia się ze wszystkimi symbolami występującymi w automaty oprócz bonusu. Dzięki temu, kiedy pojawia się na ekranie, trafienie interesującej kombinacji staje się wysoce prawdopodobne.
  • Bonus – trafienie trzech symboli z miastem zaowocuje przyznaniem nagrody w postaci zakładu x5, a także możliwością wyboru jednej z dwóch funkcji bonusowych. Użytkownik może wybrać pomiędzy standardową rundą z darmowymi spinami a zabawą Lock It. W pierwszym przypadku otrzymuje on 6 darmowych spinów z możliwością ponownego uruchomienia. W drugim przypadku gracz automaty uruchamia 1 spin, w którym główną rolę odgrywają serca i umożliwiają zdobycie Jackpotu.