Kronos Unleashed

Kronos Unleashed to kolejna produkcja wpisująca się w serię gier traktujących o mitologii greckiej. Tym razem główną rolę odgrywa tutaj Kronos, ojciec Zeusa, który powrócił, by zasiąść na tronie Olimpu. Stworzenie serii tego typu to niezwykle interesujący pomysł, który zapewnia kolejne godziny dobrej zabawy, kiedy gracz nasyci się już inną częścią.

To, co rzuca się w oczy po uruchomieniu Kronos Unleashed to kilka rzeczy. Przede wszystkim możliwość zdobycia bardzo dużego jackpotu. Kolejnymi rzeczami są niestandardowy format automatu, który posiada bardzo dużo rzędów z symbolami. Ostatnią istotną kwestią jest niezwykle minimalistyczny interfejs, który umożliwia uruchamianie jedynie podstawowych funkcji automatu. Wszystko to zostało ładnie skomponowane na ekranie i ukazane w formie kolumn jońskich.

Kronos Unleashed to ładny, chociaż bardzo poważny automat do gier. Na próżno szukać tutaj kolorowych i jasnych obrazków. Tło prezentuje niebo i Olimp, które wyglądają, jakby były spowite ogniem. Z pewnością gra będzie ciekawą odskocznią od tych wszystkich kolorowych i pogodnych automatów do gier.

Wildjackpots200% do 200 PLN + 30 free spinów
Hojne bonusy
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
Nomini200% do 200 PLN
Atrakcyjne promocje
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
betsson100% do 500 PLN
Dużo gier
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
Kronos Unleashed

Mechanika i interfejs

Pod względem mechaniki Kronos Unleashed różni się od większości dostępnych na rynku gier. Ma 5 bębnów, które wyświetlają po 8 symboli. Dodatkowo w grze występuje jeden symbol, który zajmuje aż 3 miejsca na bębnie, co sprawia, że gra jest jeszcze bardziej nieprzewidywalna. Wszystkich linii wygrywających jest aż 100, więc zawsze można liczyć, że uda się coś trafić.

Interfejs w Kronos Unleashed znajduje się w prawej części ekranu na małym kwadratowym polu. Umożliwia manipulowanie rozgrywką na kilka podstawowych sposobów, bardzo dobrze znanych wszystkim fanom automatów do gier.

  • Uruchomienie automatu – podstawowy przycisk, który odpowiada za pojedyncze uruchomienie bębnów gry i rozlosowanie symboli.
  • Informacje – uruchamia okno ze wszystkim najważniejszymi informacjami o Kronos Unleashed. Wszystkie dane dotyczące symboli i wygranych z nimi związanych, funkcji specjalnych, a także linii wygrywających, w jednym miejscu.
  • Automatyczna rozgrywka – odpowiada za samoczynne obracanie się bębnów aż do 200 zakręceń. Dodatkową opcją jest możliwość ustawienia dwóch opcji, kiedy funkcja sama się zatrzyma.
  • Ustawienie zakładu – umożliwia manipulowanie wartością zakładu za pojedynczy obrót, która może wynieść od 0,2 do 50.

Kronos Unleashed Grafika

Graficznie Kronos Unleashed prezentuje się bardzo ładnie. Główna postać stoi za ekranem z bębnami i obserwuje, co się dzieje. Prawie wszystkie elementy gry dostały animację. W ten sposób Kronos delikatnie się porusza zgodnie z rytmem oddechu, a jego włosy poruszają się na wietrze. Tło wygląda, jakby było spowite ogniem. W ogólnym rozrachunku Kronos Unleashed to bardzo ładny automat, który powinien podobać się większości fanów automatów do gier.scienfic games

Kronos Unleashed Symbole

Pomimo tego, że gra jest obfita w przeróżne atrakcje bonusowe i wydarzenia, symboli jest w niej niewiele, bo tylko 11. Można je podzielić na dwie podstawowe kategorie.

  • Symbole standardowe – zwykłe ikony, które zapewniają jedynie nagrody pieniężne w razie trafienia kombinacji wygrywającej. Są to: A, K, Q, J, złoty sygnet, złoty tron, lew i pegaz.
  • Symbole specjalne w Kronos Unleashed zapewniają różne interesujące wydarzenia, które mają ogromny wpływ na przebieg rozgrywki. Są to: Partenon, złota tarcza z wizerunkiem stwora i Kronos (w trzech kolorach: złoty, czerwony, fioletowy).

Funkcje specjalne

Pod względem zawartości dodatkowej, Kronos Unleashed bije na głowę większość konkurencji. Skomplikowane rundy z dodatkowymi spinami sprawią, że gracze przez wiele godzin będą zapoznawać się z nowymi zagadnieniami.

  • Wild – Partenon zamienia się we wszystkie symbole standardowe w grze, znacząco zwiększając szanse na trafienie kombinacji wygrywającej za każdym razem, kiedy pojawi się na bębnach gry.
  • Scatter – 3 lub więcej symboli złotej tarczy na ekranie gry Kronos Unleashed, zapewnia uruchomienie rundy z darmowymi spinami. Warto dokładnie zapoznać się z informacjami na ten temat w samej grze, ponieważ sposób naliczania liczby darmowych spinów jest niezwykle interesujący.
  • Lightning Re-Spin Bonus – kiedy na pierwszym bębnie uda się trafić 6 lub więcej symboli złotego Kronosa uruchamia się runda z 3 automatycznymi re-spinami, podczas których całkowicie zmieniają się zasady rozgrywki. Runda z re-spinami w automaty umożliwia między innymi zdobycie jackpota, a także uruchomienie dodatkowego rzędu z symbolami.