Jungle Books

Jungle Books już od pierwszych chwil pokazuje, że jest produkcją wysokobudżetową. Piękne animowane intro wprowadza graczy do świata znanego z popularnej książki z XIX wieku, a później kasowych hitów Disneya. Jungle Books to przepiękny automat wykonany z dbałością o najmniejszy szczegół. Twórcy zdecydowali się zaimplementować do gry kilka dodatkowych funkcji specjalnych, co już w pierwszych sekundach gry wzbudza ciekawość i sprawia, że gracz chce przetestować je wszystkie.

Świat przedstawiony przez firmę Yggdrasil w Jungle Books wprawia w dobry nastrój dzięki bardzo klimatycznej ścieżce dźwiękowej, w której umieszczono dźwięki fauny i flory wraz z rytmicznymi brzmieniami wygrywanymi na instrumentach tamtejszych tubylców. Dodatkowym autem Jungle Books jest współczynnik RTP, który wynosi imponujące 96,1%.

Wildjackpots200% do 200 PLN + 30 free spinów
Hojne bonusy
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
Nomini200% do 200 PLN
Atrakcyjne promocje
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
betsson100% do 500 PLN
Dużo gier
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja

Interfejs i mechanika

Już od pierwszej chwili uwagę gracza przykuwa środkowy bęben, który posiada o jeden symbol więcej. Pozostałe 3 wyświetlają standardową liczbę trzech ikon. WJunble books zależności od etapu rozgrywki pierwszy i piąty bęben mogą rozszerzyć się na 4 symbole. Linii wygrywających nominalnie jest aż 58 i mogą się rozszerzyć do 68. Wszystkie zwycięskie linie są aktywne przez cały czas. Oprócz tego, w grze zastosowano wiele innowacyjnych rozwiązań, które sprawiają, że przy Jungle Books nie sposób się nudzić.

Interfejs został w ładny sposób wpasowany w klimat produkcji. Zapewnia użytkownikom wszystko to, do czego studio Yggdrasil zdążyło już przyzwyczaić swoich odbiorców. W Jungle Books zakład można ustawić tylko poprzez ustalenie wartości pojedynczej monety. Dostępna jest także popularna opcja MAX BET i autoplay, gdzie można zaprogramować maszynę z kilkoma kryteriami, kiedy ma się zatrzymać.

Grafika

Wizualnie Jungle Books to najwyższa światowa półka. Wszystkie symbole wyglądają bardzo ładnie i posiadają własne animacje. Tła zmieniają się w zależności od etapu rozgrywki i prezentują przepiękne scenerie z postaciami w 3D, które nieustannie się poruszają. Na wyróżnienie zasługują także efekty trafień kombinacji wygrywających.

Jungle Books Symbole

W grze występują 4 symbole o niskich wypłatach i są reprezentowane przez standardowe znaki z kart do gry: karo, pik, trefl i kier. Ikony zapewniające wyższe wygrane to owoce w kolorze: pomarańczowym, różowym, zielonym, fioletowym, niebieskim. W Jungle Books można spotkać jeden symbol bardzo dobrze płatny – wiszące brązowe owoce, a także 2 specjalne symbole – księga z napisem Wild i ul.

Funkcje specjalne

Yggdrasil Jungle BooksTwórcy zdecydowali się zaimplementować do automatu Jungle Books wiele bardzo innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym nie sposób się nudzić. W grze praktycznie cały czas dzieje się coś ciekawego.

Podstawowym symbolem specjalnym jest Wild, który może zamienić się w każdy symbol w grze i znacznie zwiększa prawdopodobieństwo trafienia bardzo dobrej kombinacji.

W grze pojawia się pięć różnych postaci, które przenoszą rozgrywkę do swojego świata, w którym główną rolę odgrywają ich indywidualne dwa bonusy. Postaci dzielą się na gospodarzy i gości. Gospodarz przenosi grę do swoich realiów i nieustannie zapewnia swoje funkcje bonusowe. Od czasu do czasu gospodarz się zmienia. Gość pojawia się losowo po prawej stronie ekranu i przynosi ze sobą jedną ze swoich specjalnych właściwości.

Wszystkie postaci i ich specjalne właściwości:

 • Jaguar
  • Wild Fruit – najdroższe symbole zachowują się jak Wild.
  • Random Multiplier – kombinacje wygrywające dostają dodatkowy mnożnik wynoszący od 2x do 5x.
 • Tygrys
  • Sticky Respin – wszystkie symbole z wygranych kombinacji i Wild pozostają na następny darmowy spin.
  • Stacked Wilds – na najdłuższych bębnach wyświetlają się same symbole Wild
 • Chłopiec
  • Synced Reels – bębny o tych samych wysokościach zostają zsynchronizowane i dają takie same symbole.
  • Spreading Wilds – każdy Wild rozszerza się na 1 lub 2 dodatkowe losowo na ekranie gry.
 • Wąż
  • Win Both Ways – wszystkie linie wypłacają od lewej do prawej i od prawej do lewej.
  • X3 Wild – wygrane kombinacje za pomocą Wild dają potrojoną wygraną.
 • Niedźwiedź
  • Honeycom Bonus – symbole z ulem mogą pojawiać się na najwyższych bębnach i dają od 50 do 50000 monet.
  • Stacked Symbol – niedźwiedź wyświetla, który symbol w danym spinie zostanie wyświetlony na całym bębnie.