Jingle Spin Slot

Tym razem NetEnt przenosi swoich graczy do Laponii – krainy świętego Mikołaja i jego małych pomocników. Jingle Spin Slot to standardowy automat, który dodatkowo urozmaica zabawę na kilka oryginalnych sposobów. Jeśli ktoś lubi kolorowy, ciepły klimat świąt, z pewnością powinien zapoznać się z tą ciekawą pozycją od jednej z najlepszych firm produkujących automaty do gier na świecie.

Jingle Spin Slot wygląda jak typowe święta – masa ozdób, przeróżnych kolorów i ogólny przesyt wszystkiego. Idealny sposób na przygotowanie się do tego, co czeka nas w grudniu. Jak na Mikołaja przystało Jingle Spin Slot potrafi bardzo dobrze wynagrodzić swoich odbiorców dzięki wysokiemu współczynnikowi RTP – 96.48%.

Wildjackpots200% do 200 PLN + 30 free spinów
Hojne bonusy
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
Nomini200% do 200 PLN
Atrakcyjne promocje
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
betsson100% do 500 PLN
Dużo gier
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja

Interfejs i mechanika

Ten świąteczny automat to standardowy slot z pięcioma bębnami i 3 rzędami symboli, które tworzą 20 linii wygrywających. Wszystko wydaje się Jingle Spin Slotstandardem,jednak warto zwrócić uwagę na specjalne koło, którym kręci sam Mikołaj i pięciu pomocników, którzy trzymają to, co koło wylosuje. W tym momencie rozgrywka w Jingle Spin Slot staje się o wiele bardziej dynamiczna, ponieważ do wygranej można dodać bardzo ciekawe nagrody losowane z koła fortuny. Z każdym kolejnym obrotem maszyny, nagroda jest podawana z ręki do ręki elfa w lewą stronę. Jeśli na bębnie pod siedzącym pomocnikiem trafi się prezent, wrzuca on do niego nagrodę.

Interfejs w Jingle Spin Slot to typowe rozwiązanie stosowane przez NetEnt. Dwie możliwości regulowania wysokości zakładu – ustawienie wartości monety (0,01-1) i poziomu zakładu (1-10). Klikając przycisk AUTOPLAY można zaprogramować do tysiąca obrotów z pięcioma założeniami, kiedy gra ma się zatrzymać. Jeśli ktoś preferuje wysokie zakłady od czasu do czasu, może użyć przycisku MAX BET, dzięki któremu uruchomi się pojedynczy obrót z maksymalnymi możliwymi ustawieniami.

Jinge Spin Grafika

Jingle Spin Slot nie wygląda nadzwyczajnie. Twórcy chcieli utrzymać specyficzny klimat świąt, co siłą rzeczy nie pozwala rozwinąć skrzydeł, jeśli chodzi o stylistykę. Gra jest przesycona treścią graficzną, ale posiada swój własny klimat, którego nie można jej odebrać. Przecież prawie każdy w święta ozdabia swój dom w ten sposób. Jingle Spin Slot to na pewno nie jest gra dla każdego, ale idealna dla tych, którzy lubią to całe gwiazdkowe szaleństwo. 

Symbole

Na bębnach Jingle Spin Slot może się pojawić 10 standardowych symboli, które można podzielić na dwie kategorie:

  1. Słabiej płatne – litery A, K, Q, J i liczba 10,
  2. Lepiej płatne – ozdoby świąteczne: szyszka, osiołek, zielona ozdoba, plaster pomarańczy z laską wanilii, czerwona bombka.

Oprócz tego gra posiada jeden specjalny symbol – Wild, wyrażony za pomocą tego, na co każdy czeka w święta – prezentu. Oprócz standardowych symboli, w grze występują specjalne kulki z nagrodami wyskakujące z koła fortuny. To właśnie one odgrywają w Jingle Spin Slot główną rolę i znacząco urozmaicają rozgrywkę.

Jingle Spin Funkcje specjalne

Jingle Spin SlotŚwiąteczna gra od NetEnt pozornie nie posiada wielu funkcji dodatkowych, jednak połączenie symbolu Wild ze specjalnymi kulkami z nagrodami może znacząco wpłynąć na rozgrywkę i nagrody z niej płynące.

Jednym symbolem jest Wild, który zastępuje wszystkie symbole w Jingle Spin Slot. Prezent zmienia swoje właściwości w zależności od rodzaju kulki, która do niego trafi.

Czerwona kulka z W sprawia, że Wild staje się rozszerzający, co jeszcze bardziej przyczyna się do złożenia bardzo dobrze płatnej kombinacji.

Zielona kulka z liczbą, sprawia, że uruchamia się runda bonusowa, której długość jest określona przez liczbę znajdującą się na niej (7, 10, 12, 15, 20, 25, 30, 50).

Żółta kulka z nagrodą pieniężną, wpadając, automatycznie przyznaje graczowi określoną liczbę monet (50, 100, 200, 500, 1000, 2500).

Wielokolorowa kulka zawiera losową nagrodę. Może przybrać postać zarówno czerwonej, zielonej, jak i żółtej kulki. Nigdy do końca nie wiadomo co może znajdować się w środku i jak duża może być nagroda. Ta kulka zawsze wywołuje największą ekscytację u graczy, którzy nie mogą doczekać się, czym tym razem zaskoczy ich Jingle Spin Slot.