Incinerator

Tym razem Yggdrasil zabiera swoich fanów do spalarni śmieci. Żeby było ciekawiej, akcja dzieje się w kosmosie. Incinerator wygląda jak komora spalania, a symbole są przedmiotami, które muszą ulec zniszczeniu. Po lewej stronie ekranu widać intrygujący panel z napisem Wild Pattern, co sprawia, że ciekawość gracza wzrasta jeszcze bardziej.

Jak widać, jeśli chodzi o automaty do gier, twórcy mogą jeszcze zaskakiwać swoich odbiorców tematyką rozgrywki. Wszystko zostało zaprojektowane w taki sposób, że łączy się w jedną bardzo dobrze wykonaną całość. Incinerator pochodzi z 2016 roku, co już trochę widać. Tło jest statyczne i jedyna animacja na ekranie to panel z Wild Pattern. Symbole nie losują się, tylko spadają z góry do komory. Do tego wszystkiego twórcy dodali dynamiczną muzykę z melodią pasującą do klimatów kosmicznych. Gra z pewnością broni się samą rozgrywką i współczynnikiem zwrotu do gracza, który wynosi według twórców 96,1%.

Wildjackpots200% do 200 PLN + 30 free spinów
Hojne bonusy
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
Nomini200% do 200 PLN
Atrakcyjne promocje
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
betsson100% do 500 PLN
Dużo gier
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja

Interfejs i mechanika

Incinerator to standardowy automat z pięcioma bębnami i trzema rzędami symboli. Linii, na których formują się wygrywające kombinacje, jest 20. Jak widać, IncineratorYggdrasil nie chciało się „wychylać” pod względem mechaniki. Zamiast tego skupiono się na oryginalnej tematyce i funkcji bonusowej i oddano graczom grę o najpopularniejszym obecnie formacie.

Interfejs również nie wyróżnia się na tle całej produkcji. Został dopasowany graficznie do komory spalania poprzez zrobienie z niego panelu sterowania na metalowym pasku. W grze Incinerator można wybierać zakład na jeden sposób – wybierając wartość pojedynczej monety, które zostaną obstawione na każdą z 20 linii. Standardowo dla gier firmy Yggdrasil można także uruchamiać obrót z maksymalnymi możliwymi ustawieniami poprzez kliknięcie przycisku MAX BET. Ostatnią rzeczą, którą można uruchomić na pulpicie gry Incinerator, jest funkcja autoplay. Gracz może uruchomić automatyczną rozgrywkę z wybraną liczbą obrotów z 3 warunkami, kiedy ma się zatrzymać.

Incinerator Grafika

Oprawa graficzna delikatnie się już zestarzała. Twórcy zdecydowali się na nowoczesny typ grafiki ze względu na tematykę automatu i niestety czas będzie tutaj odgrywał kluczową rolę. Mimo wszystko Incinerator nadal jest bardzo ładnym automatem do gier, a jego symbole prezentują bardzo szczegółową rozdzielczość. Nieliczne animacje samej spalarni i całkowity ich brak w tle sprawia, że gra wydaje się jednak bardzo statyczna.

Symbole

Obrazkami wyświetlającymi się na ekranie gry Incinerator są śmieci kosmiczne, które muszą ulec spalaniu. Wszystkich symboli w grze jest tylko 7, z czego 6 to zwykłe ikony zapewniające standardowe wygrywające kombinacje. Od najlepiej do najgorzej płatnych z wygranymi przy trafieniu 3, 4 i 5 symboli prezentują się następująco:

  • czerwona kapsułka (3, 20, 50),
  • fioletowa metalowa gwiazda (3, 20, 60),
  • żółty trójkąt (4, 25, 70),
  • pomarańczowy romb (5, 30, 80),
  • czerwona skrzynka (6, 40, 100),
  • niebieskie koło (7, 75, 200).

Symbolem Wild w grze Incinerator jest żółta kapsuła z ekranem i świecącym się polem na środku. Jeśli chodzi o symbole, Yggdrasil nie chciało za bardzo ingerować w klasyczną rozgrywkę, którą gracze pokochali przez lata w klasycznych automatach. Zamiast tego skupiono się na jednej funkcji dodatkowej, która jest oryginalna i niespotykana w żadnej innej maszynie do gier.

Funkcje specjalne

Yggdrasil Incinerator Incinerator ma tylko dwie funkcje dodatkowe, które nieznacznie wpływają na rozgrywkę, ale jeśli uda się je uruchomić, z pewnością można liczyć na bardzo wysokie trafienia.

  • Wild – symbol zastępuje wszystkie inne ikony w grze, sprawiając, że utworzenie bardzo dobrze płatnych linii jest niezwykle proste.
  • Wild Pattern – główna atrakcja gry Incinerator. Po lewej stronie ekranu znajduje się mały ekran, na którym przy każdym uruchomieniu automatu pojawia się inny wzór rozmieszczenia symboli Wild na bębnach. Jeśli uda się trafić 3 następujące po sobie wygrane kombinacje, aktualny wzór staje się aktywny i na bębnach rozmieszczonych zostaje od 4 do 5 symboli Wild. Podczas trwania rund z aktywnym Wild Patternem uruchomionym na ekranie w grze Incinerator, losuje się 6 o wiele przystępniejszych wzorów, które uruchomią się przy 3 kolejnych wygranych.