Holmes and the Stolen Stone

Sherlock Holmes to fikcyjna postać stworzona przez Arthura Conana Doyle’a w XIX wieku. Dziwnym może się wydawać fakt wydawania produkcji o tak starej postaci, jednak Holmes and the Stolen Stone jest z góry spisany na sukces. Tak samo, jak wszystko na motywach tej ponadczasowej powieści. Popkultura już wielokrotnie sięgała to tego charyzmatycznego bohatera i praktycznie w każdym przypadku produkcje osiągały sukces. Idąc za tym przykładem Yggdrasil dołożyło wszelkich starań, aby powtórzyć sukces kinowych i telewizyjnych wersji Sherlocka Holmesa.

Holmes and the Stolen Stone to bardzo ciekawy automat, który umożliwia zdobycie jackpota. Całość prezentuje się bardzo dobrze, a muzyka idealnie wpasowuje się w klimat detektywistycznej produkcji. Jeśli ktoś oglądał ostatnią wersję kinową przygód Sherlocka Holmesa i podobało mu się, to w tej grze poczuje się jak w domu. Holmes and the Stolen Stone posiada także ponadprzeciętny współczynnik zwrotu pieniędzy do gracza, który oscyluje wokół 96,8%. Wszystko to czyni tę grę obowiązkową pozycją na liście życzeń każdej osoby, która przepada za tym bohaterem i jego przygodami.

Wildjackpots200% do 200 PLN + 30 free spinów
Hojne bonusy
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
Nomini200% do 200 PLN
Atrakcyjne promocje
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
betsson100% do 500 PLN
Dużo gier
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja

Holmes and the Stolen Stone Interfejs i mechanika

To standardowy niczym niewyróżniający się slot z 5 bębnami i 3 rzędami symboli. Gra posiada także typową liczbę Holmes and the Stolen Stoneliniiwygrywających, która wynosi 20. Główną rolę odgrywa tutaj jackpot, ponieważ twórcy nie chcieli ingerować w żaden dodatkowy sposób. Dzięki temu fani automatów otrzymali ciekawy slot o prostej rozgrywce z możliwością zdobycia jackpota.

Interfejs w Holmes and the Stolen Stone jest tym, od czego studio Yggrdasil nie odchodzi już od lat. Istnieje tylko jedna możliwość manipulacji wysokością zakładu poprzez ustawienie wartości pojedynczej monety. Fani automatów, którzy szukają mocniejszych wrażeń, znajdą je za pomocą przycisku MAX BET, który automatycznie uruchamia pojedynczy obrót z maksymalnymi ustawieniami i największymi możliwymi wygranymi. Jeśli ktoś jest na tyle pewnym siebie hazardzistą, może spróbować zabawy z automatyczną rozgrywką. Gracz określa liczbę obrotów i ustawia w opcjach warunki, kiedy gra ma się sama zatrzymać i Holmes and the Stolen Stone rozgrywa się w sposób automatyczny.

Grafika

Produkcja pochodzi z 2015 roku, co jeśli chodzi o gry komputerowe, może być już widoczne w grafice i mechanice. Mimo wszystko Holmes and the Stolen Stone broni się dzięki swojej kreskówkowej oprawie. Wszystkie symbole zostały wykonane w taki sposób, że jeszcze przez lata będą cieszyć oko odbiorcy. Tło jest prawie całkowicie zasłonięte ekranem z symbolami i brak tutaj jakichkolwiek animacji poza niektórymi symbolami, które nieznacznie się poruszają, jeśli złożą wygrywającą kombinację.

Holmes and the Stolen Stone  Symbole

Wyświetla na swoich bębnach 10 różnych symboli, z których 8 nie wykazuje żadnych specjalnych właściwości. Można je podzielić na dwie grypy pod względem wypłacalności:

  • słabiej płatne to znaki z kart do gry – trefl, karo, pik, kier;
  • lepiej płatne to przedmioty i dwójka głównych bohaterów: lupa, księga, Watson, Sherlock Holmes z fajką.

Symbolami specjalnymi są dziurka od klucza w złotej oprawie i dziurka od klucza w stalowej oprawie.

Funkcje specjalne

Yggdrasil Holmes and the Stolen Stone

  • Główną atrakcją w Holmes and the Stolen Stone jest jackpot i wszystkie funkcje dodatkowe, które mają za zadanie stopniowo przybliżać gracza do zdobycia głównej nagrody.
    • Gra bonusowa – uruchamia się, kiedy uda się trafić przynajmniej 3 symbole dziurki od klucza w stalowej oprawie. Przy 4 i 5 symbolach gracz dostaje kolejno równowartość 1000 i 10000 monet. Następnie uruchamia się runda bonusowa z magazynem pełnym skrzyń z nagrodami. Do zdobycia są specjalne kawałki kolorowych kamieni, worki z pieniędzmi i bomba dymna, która kończy zabawę.
    • Darmowe spiny – 3-5 symboli dziurki od klucza w złotej oprawie w grze Holmes and the Stolen Stone, uruchamia rundę bonusową z 10 darmowymi obrotami. Przy 4 i 5 Scatterach, gracz otrzymuje dodatkowo 1000 i 10000 monet.
    • Diamenty – zbierane w rundach dodatkowych kawałki diamentów przybliżają gracza do możliwości walki o jackpot. Jeśli uda się zgromadzić 5 takich samych kawałków pod danym bębnem zaczną pojawiać się diamenty tego samego koloru. Pięć kamieni daje główną nagrodę w Holmes and the Stolen Stone – jackpot.