Heidis Bier Haus

Jeśli ktoś jest zaznajomiony z kulturą niemiecką, a szczególnie bawarską, poczuje się w Heidis Bier Haus jak w domu. Produkcja SG Gaming czerpie całymi garściami z kultury bawarskiej i traktuje o tym, co większość mężczyzn kocha – o piwie. Sam automat został skonstruowany w bardzo ciekawy sposób i posiada kraniki do nalewania piwa nad każdym z bębnów.

To, co rzuca się w oczy od pierwszych chwil, to format automatu, który został dostosowany do wyświetlaczy smartfonów, na których można bardzo wygodnie bawić się przy Heidis Bier Haus.

Gra prezentuje się bardzo przyjemnie pod względem wizualnym. Piwo nalewa graczom przyjemna oku kobieta o blond włosach, która została obdarzona dodatkowymi prostymi animacjami, które uruchamiają się podczas rozgrywki. Całości dopełnia ścieżka dźwiękowa rodem z niemieckiej karczmy. W tle słychać gwar rozmów, a kiedy uruchomi się bębny, włącza się prosta melodia.

Wildjackpots200% do 200 PLN + 30 free spinów
Hojne bonusy
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
Nomini200% do 200 PLN
Atrakcyjne promocje
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
betsson100% do 500 PLN
Dużo gier
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
heidis bier haus slot

Mechanika i interfejs

Pod względem mechaniki automat Heidis Bier Haus jest bardzo oryginalny. Posiada aż 6 bębnów, na których wyświetla się 6 symboli. Same znaki posiadają różne wielkości, co sprawia, że rozgrywka jest całkowicie nieprzewidywalna. Przy takim formacie automatu, zdecydowano się na utworzenie 40 linii wygrywających. Dodatkowo podczas zabawy losowo uruchamia się funkcja, w której tytułowa Heidi nalewa piwo do bębnów.

Interfejs został umieszczony w dolnej części automatu i został ładnie wpasowany w całą grę. Posiada cztery podstawowe przyciski funkcyjne, które odpowiadają za podstawowe i najważniejsze funkcje w automaty.

  • Informacje – uruchamia okno ze wszystkimi informacjami na temat symboli i wygranych z nimi związanymi, funkcji bonusowych, a także rysunki z przebiegiem wszystkich linii wygrywających.
  • Automatyczna rozgrywka – uruchamia funkcję, która nieustannie kręci bębnami i zatrzyma się dopiero wtedy, kiedy gracz o tym zdecyduje. Dodatkowo można ustawić dwa kryteria, kiedy bębny w automaty zatrzymają się bez udziału gracza.
  • Uruchomienie automatu – pojedyncze uruchomienie bębnów, na których wylosowane zostają symbole.
  • Ustawienie zakładu – umożliwia ustawienie zakładu według preferencji każdego gracza. Wartość może wynosić od 1 do 60.

Heidis Bier Haus Grafika

Jako automat skierowany głównie na urządzenia przenośne, Heidis Bier Haus nie prezentuje bardzo wysokiej jakości grafiki. Trzeba jednak przyznać, że kreskówkowa stylistyka sprawia, że główna postać, tło i symbole prezentują się bardzo dobrze. Dodatkowo podczas różnych wydarzeń można liczyć na rozmaite animacje w tle, jak i na samym ekranie gry. Heidi również od czasu do czasu zaszczyci gracza różnymi ruchami.scienfic games

Heidis Bier Haus Symbole

Wszystkich symboli w Heidis Bier Haus jest 15 i można je podzielić na cztery kategorie, które określą ich wartość i funkcje w grze.

  • Symbole słabo płatne są reprezentowane przez znane znaki z kart do gier: kier, karo, pik i trefl i przy najwyższym zakładzie wypłacają nawet 30.
  • Symbole średnio płatne w Heidis Bier Haus są reprezentowane przez trąbkę, zielony kapelusz i precla i przy najwyższym zakładzie wypłacają nawet 45.
  • Dobrze płatne są reprezentowane przez budynek, kufel i akordeon. Przy maksymalnym zakładzie wypłacają nawet 60. Dodatkowo występują dwa najdroższe symbole – kufel z piwem i Hans, które przy maksymalnym zakładzie wypłacają kolejno 120 i 90.
  • Symbole specjalne to kufel z piwem, który odgrywa rolę Wild i Heidi w trzech kolorach, która jest tutaj Scatterem.

Funkcje specjalne

W Heidis Bier Haus można natrafić na kilka ciekawych wydarzeń, które są związane ze Scatterem i Heidi w trzech kolorach.

  • Wild zastępuje wszystkie występujące w grze symbole (z wyjątkiem kolorowych Heidi), jednocześnie zwiększając prawdopodobieństwo trafienia zwycięskiej kombinacji. Kiedy na ekranie automaty pojawi się kufel z piwem, można być pewnym, że wydarzy się coś interesującego.
  • Scatter – trzy symbole reprezentowane przez Heidi na trzech różnych tłach: zielonym, fioletowym i czerwonym. Trafienie odpowiedniej liczby Scatterów uruchamia rundę bonusową z darmowymi spinami, która posiada dodatkowe ciekawe funkcje.

Podczas rozgrywki w Heidis Bier Haus, losowo uruchamia się wydarzenie, kiedy główna bohaterka napełnia bęben piwem, sprawiając, że wszystkie jego symbole otrzymują funkcję Wild.