Golden Leprechaun Megaways

Gracze bawiący się w kasynach internetowych lubią ciekawą postać Leprechauna (skrzata) wywodzącą się z kultury Irlandii. W końcu posiada on garniec ze złotem na końcu tęczy, który każdy może zdobyć. Jak mówi słynne powiedzenie: „Żeby wygrać, trzeba grać”. Tym razem studio Red Tiger stworzyło grę z sympatycznym, brodatym skrzatem – Golden Leprechaun Megaways. Automat należy do specyficznego gatunku gier o podtytule Megaways, który oznacza, że posiada ponadprzeciętną liczbę linii wygrywających, które zmieniają się w zależności od ułożenia symboli na bębnach.

Golden Leprechaun Megaways to bardzo przyjemny automat, który urzeka odbiorcę miłymi dla oka, nasyconymi barwami, wśród których dominują zielenie. Całości dopełnia niezwykle relaksująca ścieżka dźwiękowa, na którą składają się śpiewy ptaków. Kiedy uruchomi się bębny, gra serwuje użytkownikowi muzykę przywodzącą na myśl familijne gry przygodowe.

Wildjackpots200% do 200 PLN + 30 free spinów
Hojne bonusy
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
Nomini200% do 200 PLN
Atrakcyjne promocje
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
betsson100% do 500 PLN
Dużo gier
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja

Mechanika i interfejsGolden Leprechaun Megaways

To, co rzuca się w oczy już od pierwszych chwil to niestandardowy format gry. Golden Leprechaun Megaways posiada 6 bębnów, na których może wyświetlić się od 2 do 7 symboli. W zależności od liczby ikon na wszystkich bębnach zmienia się liczba możliwych kombinacji wygrywających, która może wynieść aż 117.649. Symbole mogą przyjmować różną wielkość, co znacząco wpływa na rozgrywkę. Ikony mogą być wielkości połowy bębna, jednej trzeciej bębna, jednej piątej bębna i standardowo dla gry Golden Leprechaun Megaways – jedną siódmą bębna.

Interfejs w automaty będzie doskonale znany wszystkim osobom, które kiedykolwiek grały w produkcje firmy Red Tiger. Jest prosty i minimalistyczny. Nie posiada żadnych zbędnych grafik dodatkowych. Na dole ekrany znajdują się po prostu cztery przyciski do obsługi automatu.

 • Stake – pozwala na zmianę wartości zakładu. Może ona wynieść od 0,2 do 10 funtów.
 • Auto – umożliwia uruchomienie do 100 darmowych obrotów z dodatkowym ustawieniem limitu przegranych, po których funkcja się zatrzyma.
 • Turbo – znacząco przyspiesza rozgrywkę. Opcja dla doświadczonych graczy, których interesuje już tylko sama rozgrywka i jej wyniki.
 • Przycisk uruchamiający automat – uruchamia pojedynczy obrót automatu.

Golden Leprechaun Megaways Grafika

Golden Leprechaun Megaways to bardzo ładny automat do gier, który od pierwszych chwil urzeka gracza wszechobecną zielenią. W końcu głównym bohaterem jest postać wywodząca się z „Zielonej Wyspy”. Nie ma tutaj miejsca na mrok. Wszystkie grafiki zostały wykonane z użyciem mocno nasyconych odcieni zieleni, które przywodzą na myśl wiosenne, jasnozielone rośliny i drzewa. Sam automat został umieszczony na drewnianej konstrukcji, która także jest cała pomalowana na kolor nadziei. Symbole w automaty są kolorowe i idealnie wpasowują się w sielankową atmosferę automatu.

Golden Leprechaun Megaways Symbole

Bawiąc się przy automacie Golden Leprechaun Megaways, można natrafić na 11 różnych znaków, które mogą tworzyć kombinacje lub uruchamiać specjalne wydarzenia. Można je podzielić na trzy kategorie.

 • Symbole słabo płatne – charakteryzują się tym, że nie nawiązują do tematyki gry i wypłacają stosunkowo niskie nagrody za trafienie kombinacji. Reprezentowane są przez: A, K, Q, J, 10.
 • Symbole lepiej płatne – ikony te nawiązują tematyką do świata automaty i wypłacają wysokie nagrody za trafienie kombinacji. Reprezentowane są przez: piwo, książkę, czterolistną koniczynę, medal.
 • Symbole specjalne – zapewniają specjalne wydarzenia w grze. Reprezentowane są przez: złoty symbol Lucky Spins i brązowe pudełko z napisem Wild.

Funkcje specjalne

W Golden Leprechaun Megaways umieszczono kilka dodatkowych funkcji, które usprawniają rozgrywkę, czyniąc ją jeszcze bardziej atrakcyjną.

 • Wild – księga pojawiająca się na ekranie jest zwiastunem tego, że prawdopodobieństwo trafienia wypłacalnej kombinacji znacząco wzrasta. Wild przyjmuje postać każdego standardowego symbolu w grze.
 • Darmowe spiny – trzy lub więcej symbole Lucky Spins aktywują specjalną rundę z darmowymi spinami.
 • Runda darmowych spinów – przy uruchomieniu bonusowej rundy, gracz może wybrać trzy tryby, według których będzie ona przebiegała.
 • Random Wilds – na ekranie losowo pojawia się do pięciu symboli Wild.
 • Wild Stacks – na bębnach pojawiają się grupy symboli Wild z dodatkowymi mnożnikami wygranych aż do 7x.
 • Lucky Ways – na bębnach Golden Leprechaun Megaways może pojawić się do sześciu symboli jednego rodzaju.