Golden Fish Tank

Yggdrasil tym razem zabiera swoich fanów pod wodę. Golden Fish Tank to ciekawy automat, który traktuje o podwodnym świecie, gdzie wszędzie rozpościera się lazurowa woda, a dno pokryte jest nieskazitelnie czystym piaskiem. Golden Fish Tank to automat, który ma przede wszystkim pozytywnie wpływać na nastrój odbiorcy. Wszystko zostało utrzymane w klimacie animacji dla dzieci. Ryby uśmiechają się z ekranu gry i nastrajają do przyjemnej rozgrywki.

Całości dopełnia relaksująca ścieżka dźwiękowa. Muzyka jest bardzo delikatna i nawiązuje do regionalnych nut części świata, gdzie cały rok świeci słońce, a ludzie wylegują się na plaży. Bawiąc się przy Golden Fish Tank, człowiek może zrelaksować się po ciężkim dniu i wygrać całkiem przyzwoite nagrody. Współczynnik zwrotu do gracza wynosi tutaj imponujące 96,8%, co z pewnością jest dużym atutem tej niezwykle przyjemnej gry.

Wildjackpots200% do 200 PLN + 30 free spinów
Hojne bonusy
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
Nomini200% do 200 PLN
Atrakcyjne promocje
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
betsson100% do 500 PLN
Dużo gier
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja

Golden Fish Tank Interfejs i mechanika

Golden Fish Tank to przedstawiciel standardowych automatów z pięcioma bębnami, na których wyświetlają się po 3 symbole. 20 linii wygrywających także nieGolden fish tank wyróżnia produkcji na tle konkurencji. Wszystko wydaje się proste i przystępne już od pierwszego uruchomienia. Dla niektórych osób może to być minus, ale wiele osób ceni sobie nowoczesne gry bez żadnych nowatorskich rozwiązań i z pewnością Golden Fish Tank do takiej grupy należy.

Interfejs został opracowany graficznie w taki sposób, aby ładnie wpisywał się w ogólną tematykę produkcji. Jest metalicznie złoty i gdzieniegdzie widać małe ozdobniki. Twórcy udostępnili tutaj opcję Golden Bet, dzięki której można wejść na wyższy poziom i bawić się przy lepszych zakładach. Oczywiście wszystko to kosztem pieniędzy, które należy postawić na pojedynczy obrót automatu. Po kliknięciu Golden Bet, cały interfejs pokrywa się bogatymi, złotymi ozdobnikami, które przygotowują gracza, że od tego momentu może zdobyć prawdziwą fortunę.

Standardowo jako produkcja firmy Yggdrasil, Golden Fish Tank umożliwia ingerencję w wysokość zakładu tylko na jeden sposób – ustawienie wartości monety. Oprócz tego gracz może jednym kliknięciem przycisku MAX BET uruchomić pojedynczy obrót z maksymalnymi ustawieniami. Dla bardziej zaawansowanych graczy dodano opcję zaprogramowania maszyny na określoną przez użytkownika liczbę obrotów. W opcjach Golden Fish Tank można ustawić kryteria, po których spełnieniu funkcja automatycznych obrotów się zatrzyma. Dzięki temu gracz ma całkowitą kontrolę nad swoimi pieniędzmi.

Grafika

Twórcy stylistycznie wpasowali się w animację dla dzieci, co nie zapewniło im dużego pola do popisu. Należy jednak docenić fakt, że wizualnie nie ma tutaj bębnów, a wszystkie symbole są animowane i sprawiają wrażenie, że pływają w wodzie. Golden Fish Tank charakteryzuje się bardzo nasyconymi jasnymi barwami, które wpływają pozytywnie na odbiór całości. Wszystkie symbole zostały wykonane w bardzo wysokich rozdzielczościach i wyglądają jakby były modelami w 3D.

Symbole

W Golden Fish Tank można spotkać w sumie 9 symboli. Cztery z nich prezentują symbole znane gier karcianych: karo, trefl, pik, kier. Lepiej płatne ikony to ryby: różowo-fioletowa, niebieska, biało-pomarańczowa, zielono-żółta. Yggdrasil, projektując Golden Fish Tank, zdecydowało trzymać się standardów i dodało dwa doskonale znane graczom symbole specjalne: Wild – żółty napis WILD – i Scatter – złota rybka z napisem FREE SPINS.

Funkcje specjalne

Bawiąc się w Golden Fish Tank, można liczyć na kilka dodatkowych funkcji, które znacząco wpłyną na dynamikę rozgrywki.

  • Wild – zastępuje wszystkie występujące w grze symbole z wyjątkiem Scattera. Przyjmuje postać umożliwiającą najwyższą wygraną.
  • Scatter – trafiając 3, 4 lub 5 symboli ze złotą rybką aktywuje się runda bonusowa z darmowymi obrotami w liczbie 6, 8 lub 10.
  • Specjalny wybór z aktywowaną funkcją Golden Bet. Jeśli podczas rozgrywki aktywowany jest Golden Bet i uda się uruchomić rundę z darmowymi spinami, uruchamia się specjalny ekran z nagrodami do wyboru. Gracz losuje musze, w których można zdobyć:
  • 2-4 dodatkowych spinów,Yggdrasil Golden fish tank
  • duże skupiska ryb na bębnach,
  • 1-2 losowych symboli Wild,
  • dwukrotny mnożnik wygranych,
  • losowa ryba przyjmuje funkcje Wild,
  • Wild zostaje dodany do gry i pozostaje na swoim miejscu przez całą rundę bonusową.