Fruitoids

Fruitoids to kolejne podejście studia Yggdrasil do klasycznych automatów o owocach. Jak przystało na nowoczesne technologie, które zastosowano przy tej produkcji, tematyka też musi być nowoczesna. W ten sposób oddano automat do gier, który wygląda jak owocówka i charakteryzuje się prostymi zasadami rozgrywki, ale owoce wyglądają jak z filmu science-fiction. Sama nazwa automatu – Fruitoids sygnalizuje, że może mieć coś wspólnego z obcymi światami. Wszystkie symbole w grze prezentują owoce, których nie spotkamy na ziemi.

Automat wygląda bardzo przyjemnie. W tle widać ruchome światełka unoszące się do góry. Wszystko jest spowite swego rodzaju mgłą, co sprawia, że całość nabiera tajemniczości, a gracz chce poznać historię tego świata. Efekty dźwiękowe w Fruitoids sprawiają, że człowiek czuje się, jakby przebywał na powierzchni obcego świata, który nie został naruszony działalnością człowieka. Współczynnik zwrotu do gracza wynosi tutaj niebagatelne 96,7%, do czego studio Yggdrasil zdążyło już przyzwyczaić swoich fanów. Dzięki temu maszyna do gier jest jednym z lepszych wyborów do zabawy na prawdziwe pieniądze.

Wildjackpots200% do 200 PLN + 30 free spinów
Hojne bonusy
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
Nomini200% do 200 PLN
Atrakcyjne promocje
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
betsson100% do 500 PLN
Dużo gier
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja

Interfejs i mechanika

Fruitoids to standardowy automat z pięcioma bębnami i trzema rzędami symboli. Mechanicznie, maszyna przedstawia się bardzo prosto i zapewnia, że każdy Fruitoidsodnajdzie się w niej od pierwszych chwil. Linii wygrywających jest tutaj 25 i są one aktywne przy każdym obrocie bębnów.

Interfejs w Fruitoids jest bardzo ładny i został idealnie wpasowany w tematykę gry. Przyciski i okna zostały zaprojektowane z użyciem flory planety, na której dzieje się akcja. Gracz dostał do dyspozycji wszystkie przyciski, które w ostatnich latach studio Yggdrasil dodaje do swoich gier. Wysokość zakładu można stawiać na jeden sposób – poprzez ustawienie wartości monety (od 0,01 do 6,00). Wachlarz wysokości zakładu jest tak duży, że każdy entuzjasta automatów się tutaj odnajdzie. Maksymalny możliwy zakład wynosi aż 150 euro i zapewnia niebagatelne wygrane.

Dla tych, którzy preferują od czasu do czasu zaszaleć, dodano przycisk MAX BET, który uruchamia pojedynczy spin z maksymalnymi możliwymi ustawieniami o największe nagrody dostępne w Fruitoids. Bardziej zaawansowani użytkownicy docenią możliwość zaprogramowania automatu na wybraną liczbę obrotów z konkretnymi warunkami, kiedy gra ma się zatrzymać.

Grafika

Jako stosunkowo młoda gra (2018 rok), Fruitoids prezentuje się wyśmienicie. Owoce wyglądają soczyście i zarazem tajemniczo. Tło jest animowane i zapewnia pewnego rodzaju atmosferę tajemniczości, dzięki niepokojącej mgle. Animacje obrotu są płynne, a trafienie niektórych kombinacji skutkuje efektami specjalnymi rodem z filmów science-fiction. Fruitoids to z pewnością jeden z ładniejszych automatów 2018 roku.

Fruitoids Symbole

Jak to owocówka, Fruitoids posiada wyłącznie owoce jako symbole. Jednak nie są to standardowe ziemskie banany i wisienki. To tajemnicze owoce z obcej planety, które są niemożliwe do nazwania. Wszystkich ikon jest tylko 7. Wypłacają (przy trafieniu za 3, 4 i 5 symboli) w następujący sposób:

  • czerwone pałki – 3, 8, 20,
  • brązowa roślina z perłowatymi kulkami w środku – 3, 8, 20,
  • fioletowe owoce przypominające jagody – 4, 10, 30,
  • różowe kulki wychodzące z fioletowych liści – 6, 10, 30,
  • czerwone kule wychodzące z niebieskich liści – 8, 15, 50,
  • złote kule oplecione zieloną trawą – 10, 20, 100,
  • wielka fioletowa kula – 20, 100, 500.

Fruitoids nie posiada żadnych symboli o specjalnych funkcjach.

Funkcje specjalne

Gra posiada dwie dodatkowe funkcje, które sprawiają, że rozgrywka jest jeszcze przyjemniejsza i zarazem bardziej dynamiczna. Gracz nie musi się niczym przejmować, ponieważ wszystko aktywuje się samo, a on może obserwować, jak trafia na kolejne wydarzenie, które zapewni mu wysoką wygraną.

  1. Jeśli trafi się na 3 takie same symbole na którejkolwiek linii wygrywającej, zostają one zalane wodą i przyklejają się do danego miejsca na ekranie automatu. Automatycznie uruchamia się kolejny darmowy spin i jeśli na bębnach pojawi się kolejny taki sam symbol, Fruitoids aktywuje kolejne re-spiny do czasu aż nie pojawi się kolejny symbol.
  2. Wypełnianie każdej z kolumn od lewej do prawej uruchamia mnożnik wygranej, który jest równy ich liczbie.