Fruit Snap

Red Tiger Gaming prezentuje swoim użytkownikom grę, która wyróżnia się wśród automatów. Fruit Snap jak sama nazwa wskazuje, nawiązuje do owocówek, czyli najprostszych i niezwykle przystępnych gier. W tym przypadku sprawa ma się jednak nieco inaczej. Twórcy wywrócili mechanikę standardowych slotów do góry nogami i stworzyli grę, na której ekranie widnieją aż 64 symbole.

Fruit Snap to stosunkowo młoda gra, która została stworzona z wykorzystaniem wszystkich najnowszych technologii firmy Red Tiger. Bardzo ważną wiadomością jest, że współczynnik zwrotu do gracza (RTP) wynosi tutaj aż 95,76%, co jest dowodem na to, że gra umożliwia częste wygrywanie.

Automat z jednej strony jest bardzo prosty, a z drugiej zaawansowany. Jak przystało na owocówkę, tło odgrywa tutaj minimalistyczną rolę. Liczy się tylko rozgrywka na bębnach.

Wildjackpots200% do 200 PLN + 30 free spinów
Hojne bonusy
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
Nomini200% do 200 PLN
Atrakcyjne promocje
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
betsson100% do 500 PLN
Dużo gier
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja

Mechanika i interfejsFruit Snap

Fruit Snap charakteryzuje się tym, że całkowicie różni się od większości automatów dostępnych na rynku. Posiada 8 bębnów i 8 rzędów z symbolami. Ikony nie tworzą standardowych kombinacji wygrywających od lewej do prawej tylko gromady. To bardzo ciekawe rozwiązanie pozwala na niemal nieograniczone możliwości. Wystarczy, że symbole graniczą ze sobą, a już są zliczane do wygranej. Dodatkowo na górze Fruit Snap znajdują się wszystkie symbole, które ładują się w miarę trafiania kombinacji wygrywających i dają dodatkowe efekty, które zwiększają wygrane. 

Interfejs produkcji od Red Gaming jest minimalistyczny i praktycznie niezauważalny. Widoczne są tylko cztery funkcyjne przyciski, odpowiadające za obsługę Fruit Snap. Zakład ustawia się za pomocą jednego przycisku i można wybrać wartość od 0,2 do 20 funtów za jeden spin. Istnieje także możliwość ustawienia automatycznej rozgrywki, poprzez kliknięcie przycisku AUTO. Niecierpliwi gracze, których nie interesują płynne animacje, tylko same wyniki, mogą uruchomić tryb TURBO, a cała rozgrywka znacznie przyspieszy. 

Fruit Snap Grafika

Jeśli mowa o owocówkach, to w Fruit Snap nie należy liczyć na spektakularne efekty specjalne i przepiękne animacje. Symbole po prostu spadają z góry i uruchamiają prostą animację w razie wygrania. Całość jest zwyczajna i nie odwraca uwagi od tego, co dzieje się na bębnach. Symbole prezentują się standardowo. Stworzono po prostu obrazki z najpopularniejszymi symbolami w automatach do gier, które niczym szczególnym się nie wyróżniają. Tło we Fruit Snap to ułożone obok siebie fioletowe płytki o różnym stopniu nasycenia.

Fruit Snap Symbole

Wszystkich symboli w grze Fruit Snap jest aż 15 i występują w trzech podstawowych kategoriach.

  • Standardowe symbole to znane wszystkim owoce, które wypłacają najmniejsze wygrane. Są one reprezentowane przez: arbuz, pomarańcze, cytrynę, truskawkę i wiśnie.
  • Lepiej płatne symbole to znane w owocówkach ikony odpowiadające za wyższe wygrane. Są one reprezentowane przez: kostkę do gry, gwiazdkę, dzwonek, diament i siódemkę.
  • Lepiej płatne podwojone znaki pojawiają się po wypełnieniu ich odpowiednika w górnej części automatu Fruit Snap. Charakteryzują się one tym, że wyglądają tak samo, jak symbole „lepiej płatne”, z tą różnicą, że każda ikonka reprezentowana jest przez obrazek z dwoma przedmiotami.

Dodatkowo w grze występuje jeden symbol specjalny – złota korona na srebrnym tle odgrywająca rolę Scattera.

red tiger gamingFunkcje specjalne

Ten typ automatu musi charakteryzować się odpowiednią liczbą funkcji dodatkowych, aby tempo zabawy było nieustannie podkręcane. Wszystko działa na podstawie paska z symbolami w górnej części Fruit Snap, gdzie każdy symbol ładuje się podczas rozgrywki.

  • Scatter – po naładowaniu się symbolu e złotą koroną, uruchomiona zostaje runda z 10 darmowymi spinami.
  • Podwojone symbole – kiedy uda się zgromadzić odpowiednią liczbę kombinacji składających się z lepiej płatnych symboli, można liczyć na uruchomienie ich podwojenia. Polega ono na tym, że z następnymi obrotami zamiast podstawowych wersji danej ikony pojawia się jej podwojona wersja, która zapewnia dwa razy większe wygrane.
  • Usuwanie słabszych symboli – kiedy uda się zgromadzić odpowiednią liczbę kombinacji składających się z owoców, uruchamia się wydarzenie, które usuwa daną ikonę z automatu Fruit Snap. Sprawia to, że wzrasta prawdopodobieństwo stworzenia kombinacji z lepiej płatnymi symbolami.