Forbidden Dragons

Automat od WMS Gaming to niezwykle intrygująca i innowacyjna produkcja. Jeśli ktoś jest znudzony standardowymi slotami w formacie 3×5, Forbidden Dragons jest odpowiednią grą, przy której można zregenerować baterie. Niezwykle interesujące jest zastosowanie podwójnych bębnów. Mniejszych i większych, na których wyświetla się do 12 symboli. Samo odkrywanie gry może zająć kilka godzin.

Główna tematyka gry to kultura chińska i smoki, które odgrywają tam niezwykle ważną rolę. Legendarne gady odpowiadają za wszystkie najważniejsze funkcje w grze Forbidden Dragons (łącznie z najwyższymi wygranymi). Całości klimatu dopełnia muzyka wywodząca się z kraju środka. Spokojne rytmy wystudzą emocje i sprawią, że zabawa jest jeszcze przyjemniejsza.

Warto zaznaczyć, że zwrot pieniędzy do gracza wynosi tutaj 95,9%, co zapewnia, że wygrane są częste i wysokie. Warto na własnej skórze przetestować Forbidden Dragons, aby poznać coś nowego, co może okaże się nowym ulubionym automatem.

Wildjackpots200% do 200 PLN + 30 free spinów
Hojne bonusy
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
Nomini200% do 200 PLN
Atrakcyjne promocje
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
betsson100% do 500 PLN
Dużo gier
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
forbidden dragons

Mechanika i interfejs

Pod względem mechaniki automat jest bardzo oryginalny. Posiada dwa równolegle uruchamiane ekrany z bębnami. Każdy posiada po 5 bębnów. Różnią się między sobą liczbą rzędów z symbolami. Na głównym ekranie jest ich 4, a na pobocznym jest ich aż 12. Dodatkowo w Forbidden Dragon występują symbole o różnej wielkości. Wszystko to sprawia, że gra jest całkowicie nieprzewidywalna i kiedy na lewym ekranie nic się nie dzieje, drugi może zaskoczyć.

Interfejs został ładnie wpasowany w dolną cześć automatu i prezentuje się identycznie jak w innych grach producenta. Postawiono w tej kwestii na minimalizm i manipulowanie rozgrywką w Forbidden Dragons umożliwiono  jedynie za pomocą kilku przycisków. Dzięki temu wszystko jest przyjemne i przejrzyste.

  • Znak zapytania – po kliknięciu tego przycisku wyświetlają się wszystkie najważniejsze informacje o grze i jej funkcjach. Gracz dowiaduje się także o opcjach bonusowych, nagrodach za poszczególne kombinacje i liniach wygrywających.
  • Automatyczna gra – uruchamia Forbidden Dragons w trybie automatycznym na 10, 50, 100 lub 200 obrotów. Dodatkowo można ustawić kilka kryteriów, według których funkcja się automatycznie zatrzyma.
  • Uruchomienie automatu – podstawowy przycisk, który uruchamia pojedyncze losowanie symboli na bębnach gry.
  • Ustawienie stawki zakładu – dwa małe przyciski, które odpowiadają za zmniejszenie i zwiększenie aktualnej stawki za pojedynczy obrót w automacie Forbidden Dragons.

Forbidden Dragons Grafika

Pod względem graficznym produkcja prezentuje się przyzwoicie. Sam automat nie wygląda ponadprzeciętnie, ale grafiki mają ładną jakość, a obrazki zostały narysowane w przyjemnym – chińskim stylu graficznym. Same smoki zostały zaprezentowane z rozmachem i trzeba przyznać, że ogromne symbole smoków zajmujące nawet pół bębna robią wrażenie.scienfic games

Forbidden Dragons Symbole

Podczas zabawy w Forbidden Dragons można natrafić na 12 różnych symboli, które można sklasyfikować według ich wartości i funkcji.

  • Symbole słabiej płatne – zapewniają najniższe wygrane za trafienie kombinacji. Są reprezentowane przez standardowe znaki z kart do gry: trefl, pik, kier, karo.
  • Symbole lepiej płatne – są o wiele lepiej płatne, a ich obrazki ukazują postaci i smoki ze świata gry: zielony smok, czerwony smok, kobieta z parasolką, mężczyzna w ozdobnym ubraniu, duży zielony smok, duży złoty smok.
  • Symbole specjalne – w Forbidden Dragon występują dwa standardowe symbole specjalne znak Ying-Yang, który odgrywa rolę Wild i symbol z małym złotym smokiem – Scatter.

Funkcje specjalne

Twórcy zdecydowali się na wprowadzenie do swojej produkcji tylko dwóch podstawowych symboli specjalnych, które znacząco wpływają na przebieg rozgrywki i nagrody, które można zdobyć. Można być pewnym, że jeśli uda się uruchomić funkcję specjalną w Forbidden Dragons, to z pewnością uda się trafić jakieś interesujące kombinacje.

  • Wild – znak Ying-Yang odgrywa rolę wszystkich symboli występujących w grze z wyjątkiem Scattera. Dodatkowo może się zdarzyć, że na głównym ekranie z bębnami pojawi się cały bęben wypełniony symbolami Wild. Kiedy tak się stanie, na prawym ekranie także pojawia się cały bęben symboli Wild.
  • Scatter – mały złoty smok trafiony przynajmniej 3 razy w Forbidden Dragons, uruchamia rundę bonusową z darmowymi spinami. Podczas trwania wydarzenia wygrane zostają pomnożone w zależności od liczby trafionych Scatterów – od 2x za 3 symbole, do 20x za 6 symboli.